| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy??!!
Autor Wiadomość
wolki
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 20:21   Pomocy??!!

Czesc wszystkim!

Mam pytanie, ktore dreczy mnie od dluzszego czasu. Niedawno poklucilem sie z dziewczyna i zerwalismy na jakis czas kontakt. Ona poszla na 18-stke do kolezanki. Oczywiscie za duzo wypila i postanowila o 3 rano sie isc przewietrzyc. Na jej nieszczescie zaczepil ja jakis typ, jednak olala go i poszla dalej, on jednak zlapal ja i przyparl do muru i prubowal odpiac pasek, w tym czasie kolega wyczail, ze jej nie ma na imprezie i poszedl za nia - zobaczyl co sie dzieje i wzial typa i obil go tak, ze poleciala mu krew. Mowila, ze mial cale rece z krwi, a ten facet uciekl. Poszli do jego domu, zeby obmyc rece i kurtke ktora wybrudzil jej jak ja prowadzil. Ona twierdzi, ze nie miala kontaktu z krwia, jednak byla pijana i nie wiem w co mam wierzyc. Na drugi dzien sie z nia calowalem (na imprezie mnie nie bylo) i przyszla mi taka mysl, ze ona mogla miec kontakt z krwia i lekko rozciete dziaslo. I moglem sie w tym pocalunku zarazic (to byl francuski pocalunek)? Jesli ona sie wczesniej zarazila? Juz sam nie wiem co robic? Tak samo sytuacja, gdy rozciela lekko palec i jak kazdy wziela go do buzi, zeby zachamowac krwawienie. Po kilku minutach pocalowalismy sie kilka razy, jednak to nie byl gleboki pocalunek, tylko zwykly? Co o tym myslicie, prosze o pomoc!!! z gory dziekuje...!
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zapewne chodzi Ci o zarazenie sie AIDS czy tam HIV :p.
Watpie zebys sie zarazil bo ten koels musialby byc chory. Ale jesli dreczy cie to to zrob sobie badania.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przez pocałunek(nawet z językiem ) nie można się zarazic AIDS'em ...
Równiez proponuję badania Wink)
Historia jak z amerykanskiego serialu .. albo jakiegos filmu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wolki
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 08:02   

No tak, ale badania mozna wykonac dopiero po 3 miesiacach, zeby miec pewnosci...!
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 08:19   

Żeby zarazić się wirusem HIV, musiałbyś 'wypić' conajmniej 1 litr śliny zarażonego.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion .. ja jem a Ty mi o takich rzeczach =PP
Wolki .. no to czekaj 3 miesiace ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym nie robila zadnych badan zarazenie byloby maloprawdopodobne nawet gdyby ten facio byl chory wiec głowa do góry Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

watpie zeby ta dziewczyna byla zarazona-i Ty razem z nia, ale jesli chcesz wiedziec to nie ma innego wyjscia jak przebadac sie, bo my Ci na pewno nie odpowiemy Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 19:48   

Czemu myślisz, ze ten gościu byl zarażony? A po za tym tylko sie powtórze od pocałunku się nie da zarazić HUV chyba, ze oboje macie rozcięte wargi, albo krwawiące dziąsła.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

albo jestes/byles (po przeczytaniu owego tekstu mozesz juz nie byc) niezbyt doinformowany w takowej sprawie (Hiv/Aids) albo po prostu nie ufasz swojej dziewcyznie (co zdaje mi sie jakos bardziej prawdopodobne nie wiedziec czemu) jezeli juz tak okropnie sie boisz zrob sobie ten test, ale nie powinno byc wyniku pozytywnego poniewaz jesli tak to ponad polowa ludzi na ziemi (jak nie wiecej) powinna miec HIV albo AIDS =/

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |