| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Konkurs
Autor Wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 15:31   Konkurs Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś był już taki temat i wywołał niezła wojnę na forum. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Wojna była wywałana m.in. propozycją tematu konkursu "Najlepsza strona internetowa". Zdania były podzielone, bo część ludzi uważała, że nie każdy umie zrobić stronę i taki konkurs jest bardzo ograniczony. Tak więc od razu piszę, że taki temat odpada a najlepsze blogi zupełnie nie wchodzą w rachubę.

Zaczynamy organizować konkurs w serwisie Dzieci OnLine.
Piszcie jeśli macie propozycje, co do tematu konkursu.
Pamiętajcie, że konkurs nie jest związany z Forum i Użytkownikami.
Nagrodami będą kursy językowe Langmaster na CD.
Temat powinien być taki, żeby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w konkursie.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc


Ostatnio zmieniony przez ToJa dnia Czw 11 Lis, 2004 20:03, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może niech na najlepsze opowiadanie? Albo coś z tego rodzaju..bajke lub coś ale tylko własnej twórczosci...każdy może wziąść w tym udział..i spróbować...bo chyba każdy potrafi pisać opowiadania bo tego sie uczy w szkole...najlepsze można byłoby wystawić na forum...i poczytać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na forum jak na forum, ale zajrzyj tutaj. To są nadesłane utwory przez Internautów. A tutaj są wiersze również przysłane przez Internautów.
Też myślałam o czymś takim. Konkurs literacki albo rysunkowy. Można też połączyć i napisać coś i do tego zrobić ilustracje. Kiedyś myślałam o konkursie w którym można wybrać bajkę czy książkę z biblioteki w serwisie i ją zilustrować.
Potrzebny jest jednak temat do konkursu literackiego. Ludzie muszą wiedzieć o czym mają pisać.
Nagród będzie pewnie więcej. Na razie napisałam o tych, co do których mam pewność, że już są Smile

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myslę .. że najlepiej by było gdybyś ToJo (tak sie odmienia ?) napisała jakiś wiersz.. ale zeby był taki ciekawy ... i żeby robiło się do neigo rysunek Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że konkurs literacki to dobry pomysł Smile
A mi o s o b i ś c i e pasowałby tematy "Czym jest życie <i>(lub MIŁOŚĆ)</i>"... Tylko dla młodszych byłoby to dosć trudne... No, ja swoje propozycje podałam Smile

A co do nagród: fajneee ! biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:31   

Ja się zgadzam z Iśką, dobry pomysł o życiu i miłości.
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja sie z iska nie zgadzam. No owszem mozna sobie gadac co to zycie badz milosc ale to pojecia abstrakcyjne.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj tak... bardzo abstrakcyjne i wyjatkowo wzgledne dla kazdego czlowieka...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Weronika
Gość
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 09:09   Re: Konkurs

ToJa napisał/a:
Kiedyś był już taki temat i wywołał niezła wojnę na forum. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Wojna była wywałana m.in. propozycją tematu konkursu "Najlepsza strona internetowa". Zdania były podzielone, bo część ludzi uważała, że nie każdy umie zrobić stronę i taki konkurs jest bardzo ograniczony. Tak więc od razu piszę, że taki temat odpada a najlepsze blogi zupełnie nie wchodzą w rachubę.

Zaczynamy organizować konkurs w serwisie Dzieci OnLine.
Piszcie jeśli macie propozycje, co do tematu konkursu.
Pamiętajcie, że konkurs nie jest związany z Forum i Użytkownikami.
Nagrodami będą kursy językowe Langmaster na CD.
Temat powinien być taki, żeby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w konkursie.




Ja mam pomysł raczej na najlpeprze forum... Oczywiście nie musi być takie jak to... Nie płatne jest foum na free4web.pl lecz jak się wchodzi na forum są reklamy oraz może być tylko 1 administrator.

Jeśli chodzi o konkurs literacki zgodzę się na taką propozycję, również zgadzam się na konkurs malarski pod warunkiem że Temat będzie związany z życiem - nie miłością ale życiem czyli o np. Wakacjach itp...

Można tak jak powiedziała Tisiana utworzyć konkurs na opowiadania.

----------
Musiałam się wypisać.
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Weroniko konkurs na najlepsze forum? To nie administrator tworzy forum a użytkownicy. Ty dostajesz gotowca - skrypt, tabelki, itp zrobione przez kogoś innego i inni ludzie wypełniają forum treścią a nie Ty.
Z forami i blogami jest tak, że ludzie pisząc mało uwagi zwracają na błędy. Posty/notki i komentarze są często wulgarne. Nie mogę przecież wymagać od właścicieli for czy blogów żeby ciągle siedzieli i pilnowali tego. Serwis odwiedza wiele maluchów i nie mogę rozpowszechniać takich rzeczy. Mam uczyć dzieciaki pisać z błędami?
Jeśli konkurs na najlepszą stronę to muszę mieć soft do tego (do głosowania, oceny) Był kiedyś taki konkurs - dawno temu Smile. Głosy przychodziły na maila. Większość głosowała sama na siebie po kilkanaście razy dziennie.

Cytat:
Jeśli chodzi o konkurs literacki zgodzę się na taką propozycję, również zgadzam się na konkurs malarski pod warunkiem że Temat będzie związany z życiem - nie miłością ale życiem czyli o np. Wakacjach itp...


Weroniko zastanów się czasami, co piszesz. To ja mam się zgodzić na propozycję a nie Ty. W dodatku dodajesz "pod warunkiem" . Dziewczyno ja prosiłam o pomoc w wyborze konkursu i tematu a Ty stawiasz warunki? Ten konkurs jest dla wielu ludzi a nie tylko dla Ciebie. Może inaczej myślałaś, ale wyszło z tego jakbyś to Ty stawiała warunki. Musisz czytać to co piszesz, bo wychodzą z tego dziwne rzeczy.

Jeśli konkurs literacki i np. temat o miłości czy wakacjach, to trochę za ogólnie. To trzeba trochę dokładniej określić.
Ale na początek wrzucę tu trochę pomysłów, co do samego konkursu ( literacki, fotograficzny, itp) a potem dopiero temat. Inaczej straszne zamieszanie się zrobi.

Są jeszcze inne propozycje... Losowanie z pośród ludzi zapisanych na mailing i hasło reklamujące serwis Dzieci OnLine.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
raperka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Paź 2004
Posty: 24
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W słonecznym cieniu na drewnianym kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc rzekła - jestem bezdzietna mam czworo dzieci. A działo się to wtedy kiedy okna na Wawelu zamykano na zatrzaski, a drzwi na agrafki. Wtem zapaliła się rzeka, wyłowiono z niej niezywego człowieka, który biegł przez 40 dni i 40 nocy az dobiegł na bezludną wyspę, na której roiło się od białych Murzynów. Wlazł na gruszke, rwał pietruszkę, aż cebula leciała. Przyszedł własciciel tego banana - mówi: złaź pan z tego kasztana to moja wierzba! A było to zapisane na czterysta czterdziestej czwartej fałdzie spódnicy pięknej dziewicy, która rok przed urodzeniem zmarła i osierociła meża i czworo dzieci hahaha to maine chistoria sama wymyslilam

_________________
Teraz spij i zapomnij o tym co widziales, co slyszales, co przreżyles i... . Pomysl ze to sen ze to wcale nie dzialo sie. Tak bedzie lepiej. SPIJ

A ja sie teraz bawie caly czas. Zapomniec chce co lonczylo nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2923589
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raperka napisał/a:
W słonecznym cieniu na drewnianym kamieniu stojąc siedziała młoda staruszka i nic nie mówiąc rzekła - jestem bezdzietna mam czworo dzieci. A działo się to wtedy kiedy okna na Wawelu zamykano na zatrzaski, a drzwi na agrafki. Wtem zapaliła się rzeka, wyłowiono z niej niezywego człowieka, który biegł przez 40 dni i 40 nocy az dobiegł na bezludną wyspę, na której roiło się od białych Murzynów. Wlazł na gruszke, rwał pietruszkę, aż cebula leciała. Przyszedł własciciel tego banana - mówi: złaź pan z tego kasztana to moja wierzba! A było to zapisane na czterysta czterdziestej czwartej fałdzie spódnicy pięknej dziewicy, która rok przed urodzeniem zmarła i osierociła meża i czworo dzieci hahaha to maine chistoria sama wymyslilam

Dziwne opowiadanie ..:/ Mi się nie za bardzo podoba...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Konkurs literacki - niezły pomysł!!! Popieram!!! A co do tematyki wiersza... Hmm... Może "Piękna strona świata"?

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 19:36   

Raperko, nie kradnij, masz ciezki grzech Razz
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym byla za konkursem literackim, napisac opowiadanie na dany temat... byloby nawet ciekawie... tematy hm.. wpierw konkurs na temat a potem na powiesc/opowiadanie ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |