| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Konkurs
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ja! Mr. Green Też jestem za literackim. Ale żeby temat był łatwy-"życie" to ciekawy temat ale nie zapomnijmy(jak już mówiła ToJa),że stronkę odwiedzają maluchy. Trza wymyślić coś prostszego...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 07:23   

Sorka ToJa!!


Otóż możemy zrobić konkurs na bloga.
Osoby które się zapiszą będą musiały przestrzegać zasad które ustalimy.
Mogłaby być grupa sprawdzająca blogi - aby nie było wulgaryzmów.
Chętnie podjełabym sie tej pracy

I
To była propozycja

Tak jak napisała Keśka tytuł jest,,Piękna strona świata,, - lecz ja ten tytuł dałabym na konkurs opowiadań.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 08:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale Wero tu już nie chodzi o same błędy i wulgaryzmy...Niektóre dzieci w ogóle nie potrafią założyć bloga a ToJa chce,by był to konkurs dla WSZYSTKICH. I to byłby konkurs o ściganie się kto ma lepszego bloga, a do tego są konkursy blogowe.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 10:42   

Co do raperki to to jest stare jak świat.
A co do konkursu to ja nadal jestem za wierszem,a lbo opowiadaniem. A bałoby się podzielić na grupy wiekowe, bo to jest trudne ocanieć 16-latków z 8-latkami. Co do blogów to bym się chyba nie nadała, bo w przypływie złości zawsze naprzeklinam.
Powrót do góry
raperka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Paź 2004
Posty: 24
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[color=red]co elfkaNenar cos ci sie w moim wierszu nie podoba a ty co bloga nie potrafisz zalozyc

_________________
Teraz spij i zapomnij o tym co widziales, co slyszales, co przreżyles i... . Pomysl ze to sen ze to wcale nie dzialo sie. Tak bedzie lepiej. SPIJ

A ja sie teraz bawie caly czas. Zapomniec chce co lonczylo nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2923589
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 12:26   

raperka napisał/a:
co elfkaNenar cos ci sie w moim wierszu nie podoba a ty co bloga nie potrafisz zalozyc



WEŹCIE MNIE BO NIE WIEM CO JEJ ZROBIE


Po 1 - najpierw naucz się stawiać odpowiednie znaczki html Przykład twojego postu powinien wyglądać tak:

gość napisał/a:
[color=red]co elfkaNenar coś ci się w <b>moim wierszu</b> nie podoba a ty co <b>bloga nie potrafisz założyć</b>



po 2 - Twoim wierszu? Nawet ja go znam z książeczki - więc nie jest twój.
po 3 - bloga można założyć bez żadnych przeszkód

A ten wiersz można podzielić na grupy wiekowe tak jak powiedziała ElfkaNenar
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co wy na taką propozycję?
Teksty SMS-ów. Wszystko podzielone na kategorie Śmieszne, Romantyczne, Złote myśli, itp. Oceniać będzą Internauci - np. najczęściej czytane czy wysyłane (jeśli będzie bramka) - to jeszcze do obmyślenia. Konkurs jest prosty. Każdy coś tam napisze Smile
Jeśli ktoś ma pomysł na to jak oceniać - najczęściej czytane czy inaczej - to piszcie.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Sylwester Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 12
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 01:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam
ToJa napisał/a:
A co wy na taką propozycję?
Teksty SMS-ów. Wszystko podzielone na kategorie Śmieszne, Romantyczne, Złote myśli, itp. Oceniać będzą Internauci - np. najczęściej czytane czy wysyłane (jeśli będzie bramka) - to jeszcze do obmyślenia. Konkurs jest prosty. Każdy coś tam napisze Smile
Jeśli ktoś ma pomysł na to jak oceniać - najczęściej czytane czy inaczej - to piszcie.

Mozna to rozszerzyc.
Po porstu text do 160 znaków a czy to bedzie SMS, opis GG czy cytat/sentencja to juz szczegol.
wtedy naprawde mozna fajne rzeczy wymyslec/ napisac i dac to pod ocene.
pozdrawiam

Sylwester
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1455458
 
Numer ICQ
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Paź, 2004 16:04   

raperka napisał/a:
[color=red]co elfkaNenar cos ci sie w moim wierszu nie podoba a ty co bloga nie potrafisz zalozyc

No wiesz ja bloga mam, tylko chodzi o to, ze przeklinam na nim, a co do "twojego" wiersza to każdy go zna, bo nie jest twój.
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 12 Paź, 2004 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Ale Wero tu już nie chodzi o same błędy i wulgaryzmy...Niektóre dzieci w ogóle nie potrafią założyć bloga a ToJa chce,by był to konkurs dla WSZYSTKICH. I to byłby konkurs o ściganie się kto ma lepszego bloga, a do tego są konkursy blogowe.


Nie każde dziecko umie założyć bloga , ale rownież nie każde ma talent do pisania wierszy. A to ma być konkurs dla wszystkich.
I moim zdaniem konkurs literacki i na bloga odpadają...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 12 Paź, 2004 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nina... zakładanie blogow to proste jak ... jak nie umiesz to chociarz sprobuj np. na tenbicie ...
Konkurs literacki... nie przesadzaj nie chodzą tu dzieci w wieku 5 lat ...:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 12 Paź, 2004 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobrze Malvina ale weź nie przesadzaj...Może założyć tak,ale potem prowadzić? Neutral No przznaj sama,że nie każde 8-letnie dziecko zna się na HTML-u.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 12 Paź, 2004 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Dobrze Malvina ale weź nie przesadzaj...Może założyć tak,ale potem prowadzić? Neutral No przznaj sama,że nie każde 8-letnie dziecko zna się na HTML-u.

Mroweczka ... jak się zakłada bloga na tenbicie to nie trzba znać się na HTML-u... wystarczy kliknąc na pare przyciskow i juz masz bloga. Nie chodzi mi o bloga na portalu blog.pl czy innym ... poprostu tenbit. Przyznaję nie każde 8-letnie dziecko zna się na HTML-u Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Paź, 2004 18:27   

Bardzo mało dzieci w wieku lat 8 umie HTML Smile jak takie stare kozy jak ja ledwo umieją w wieku 15 lat Cool ja nadal jestem za literackim
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 12 Paź, 2004 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mam propozycje: na najlepsze wyrażenie uczuć jakie czujemy aktualnie, poprzez wiersz, rysunek, zdjęcie.. będzie zróżnicowane.. i dobre.. opis trzeba .. co wy na to? oddajmy uczucia.. co czujemy można wyrazac nie tylko slowami..
co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |