| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
KiEdY WkoŃcU TeN SeXxX
Autor Wiadomość
Go$ć
Gość
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 20:22   KiEdY WkoŃcU TeN SeXxX

Mam 19 lat i jeszcze nie uprawiałam sexu :(:(:( czy to powod do wstydu czy to dumy??? wszystkie moje kolezanki i przyjaciułki juz dawno maja to za soba!!! co prawda nie mowia mi nic na ten temat, a wrecz przeciwnie pocieszajq mnie!!! tylko ja sama ze soba sie czuje tak dziwnie!! jakbym była inna!!! czy mam czekać na tego jedynego czy poprostu potraktowac jako zabawe!! a jesli on sie nie zjawi??? co robic???
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 20:28   

Jak dla mnie to powód do dumy, bo nie robisz tego z każdym, pierwszym lepszym, tylko czekasz na tego jedynego. Ja jestem z Ciebie dumna Cool Na pewno znajdziesz osobę z którą będziesz, awięc nie martw się
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niedługo nadejdzie i Twoj czas Wink
"sex " po Polsku pisze się "seks "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 06:34   

Dzień dobry.
Więc...Zachowanie dziewictwa do 19 roku życia nie jest, bynajmniej dla mnie, niczym dziwnym. To, kiedy chcesz pierwszy raz "to zrobić", nie zależy od Twojego wieku tylko od Ciebie samej, od Twoich wyborów. Seks dla zabawy? Ja się proponuję zastanowić, bo dla mnie odpowiedź jest oczywista: Głupota. Szczególnie wtedy, kiedy jest to pierwszy raz. A ten właściwy przyjdzie, spokojnie. Wink Może już niedługo, może trochę później.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj a Mój brat ma 23 lata i też tego nie robił
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 17:43   

sami10 napisał/a:
oj a Mój brat ma 23 lata i też tego nie robił

O niektórym rzeczach się nie mówi młodszej siostrze.
Powrót do góry
aga Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Wrz 2004
Posty: 20
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten pierwszy raz powinien być odpowiednio przemyślany i oddbywać sie z odpowiednim Panem:).Ja na twoim miejscu poczekała bym troche, na to kiedy będę gotowa. Nie tak hopsiu.Potem możesz tego żałować:)

_________________
I tak też można...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+mam
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z innymi. Powinnaś raczej być z siebie dumna,że zachowałaś do tej pory cnotę. Poczekaj na tego jedynego Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też mam taki "problem" ale jestem od ciebei młodsza o rok i co najgorsze nie mam jeszcze chłopaka i to chyba jest najdziwniejsze - moze jestem troche nienormalna Exclamation Question Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słoneczko, my już Ci mówiliśmy-jesteś JAK NAJBARDZIEJ normalna Smile Myślisz,że te dziewczyny,które w Twoim wieku już tracą cnotę(nawet wcześniej) powinny mieć jakiś powód do dumy? A chłopakiem się nie przejmuj,masz jeszcze dużo czasu Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

prosze nie mówcie mi tu o dziolszkach ktore wczesiej stracily dziewictwo, w mojej szkole =/ (ponoc, bo duzo osob o tym mowi) pewna dizewczyna jest w ciazy ze swoim chlopakiem (owa dziewczyne znalam bardzo dobrze, rok starsza ode mnei [15 lat] chlopak w moim wieku [14] znalam go jeszcze lepiej chodizl ze mna do podstawowki i do przedszkola) noi ponoc dziewczyna jest juz w dosc zaawansowanej ciazy, ponoc brzuszek widac, nie wiem poniewaz od czerwca jej nie widzialam, w tym roku nie przyszla jeszcze do szkoly (choc juz minal ponad miesiac) ale ponoc wiele moich znajomych ja widziaol (owa "para" byla ze soba kolo 2 lat juz jednak czy nie uwazacie ich za rozwydrzonych szczeniakow? jezeli byli w stanie uprawiac seks to czemu nie sa w stanie podolac oboawiazku macierzynstwa i ojcostwa? przeciez byli na tyle dojrzali zeby uprawiac seks Confused ).
To co napisalam jest glupie i niemoralne, a to co Wy mzoecie powiedziec o sobie jest jak najbardziej normalne.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiście popre wczesniejsze wypowiedzi, ale jeszcze cos dodam.....jesli ktos robi to tylko dla zabawy lub nawet nie iwe z kim to zrobic i czy ma czekac czy nie to wg. mnie brak szacunku do swojego ciala i siebie samej Confused Sorry ze tak dobitnie....ale osoby ktore sa pewne tego ze chca to przezyc z jedna jedyna osoba, tą najwłaściwszą to na pewno sie nie zhańbą i nawet nie zawiodą na facecie bo zanim to zrobia poznaja go dobrze i beda wiedzialy czego sie po nim spodziewac...takie jest moje zdanie.....nie mozna dzialać pod wplywem impulsu...ktory pozostanie tlyko impulsem i niczym wiecej. A czesto nawet smutkiem ,zalem, pretensja.....Ja zanim to zrobie, bede rowniez brala pod uwage to, czy bylam bym w razie czego gotowa wychowac dziecko i moj partner (nawet najlepsze zabezpieczenie moze zawieść, niczego nie mozna byc pewnym w 100%, ale zawsze nalezy dazyc by ten procent niepowodzenia był jak najmniejszy)

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jak narazie to chcę przeżyć swój pierwszy raz po ślubie i jak będę wiedzieć, że już jestem gotowa bo narazie to się tego boję, ale z czasem może to minie. Very Happy

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
ewqq-nzlg
Gość
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 13:01   

[quote="sami10"]oj a Mój brat ma 23 lata i też tego nie robił[/quote]
Hehe, sami!!! Mój brat ma 24 lata i ma roczne dziecko. Moja siorka ma 25 lat, ma męża, ale nie wiem czy już to robiła. A moja mama ma **(cenzura :D) lat i robiła to ponad 3 razy :D hihi. Mój tata tak samo :D]

Aaaa, i jeszcze ciekawostka. Moja kumpela z klasy(mamy po 12 i pół roku) na wakacjach rok temu kochała się z kolesiem który teraz ma 14 lat. Zgadnijcie gdzie to było... bingo! w sklepowym magazynku, w którym razem dorabiali!!!
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 13:39   

Miała 11 lat ?! Shocked
To jakaś, sory, ale nienormalna. Za szybko :-/ No nic, trudno. Jej sprawa.
Zachowała się nieodpowiedzialnie. Ale cóż, stało się.
A są razem?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |