| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
idiotycznie duży biust
Autor Wiadomość
justyna_16
Gość
PostWysłany: Wto 03 Cze, 2003 23:44   idiotycznie duży biust

Pare wypowiedzi na forum by swiadczylo, ze jak sie ma duzy biust to trzeba byc puszystym. Ja mam inny problem bo jestem szczupla i mam wlasnie strasznie nieproporcjonalny biust. Krotko mowiac nawet K.Figura sie chowa. Powiedzcie, czy to jest wogole normalne w moim wieku?
Piszcie, kto ma podobne problemy albo chce pogadac. GG 2011374 lub 12345just@wp.pl
Czesc!
Justyna
Przejdź na dół
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Cze, 2003 12:53   

justyna_16

Aby mieć duży biust nie trzeba być puszystym. No jeżeli jesteś chudzinka to rozumiem, że masz mały, i jeżeli tak jest to jedz więcej, napewno będzie większy Wink
Powrót do góry
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 04 Cze, 2003 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kleo następnym razem zanim odpowiesz na czyjegoś posta, to go dokładnie przeczytaj. Justyna 16 nie napisała, że ma problem, bo ma mały biust tylko, dlatego, że ma duży biust...
Justyno 16 wydaję mi się, że nie powinnaś się martwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym się cieszyła... biggrin Wiesz gdzie chłopacy najpierw patrzą... biggrin oni już tacy są. Myślę, że jesteś na tyle szczęśliwa, że wymyślasz sobie problemy( biggrin ). Uśmiechnij się ! Przecież sama wiesz ile dziewczyn na świecie chce mieć duży biust i szczupłą sylwetkę ! Jesteś też wymażoną wybranką dla większości chłopców !!! biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
Ja tam bym się cieszyła... biggrin Wiesz gdzie chłopacy najpierw patrzą... biggrin

Iśka.... Tobie się tylko tak wydaję... Jak widzimy jakąś dziewczynę, to wcale nie gapimy się jej na biust, zwracamy uwagę ogólnie na urodę, a nie tylko na biust....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz o co mi chodziło. Ja na to zwracam szczególną uwagę, bo wcale nie mam dużego biustu i zazdroszczę dziewczyną z dużym.... Może mi się tak wydale... no... nie mogę tego sprawdzić, bo przecież nie jestem chłopakiem...Heh... biggrin biggrin biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gwarantuje, że niezależnie od tego czy masz duży biust czy nie mogą się w Tobie zakochiwać chłopacy....
Np. moja dziewczyna ma mały biust i ogólnie z wyglądu jest przeciętna, ale ja się w niej zakochałem, bo ma cudowny charakter, jest inteligentna, zabawna i ogólnie fajna Smile . A więc ważniejsze jest to co ma się w środku, niż to co na zewnątrz....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 08 Cze, 2003 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech, Justyna_16 - łatwiej pocieszać przy odwrotnych problemach (tzn. zbyt małym biuście).

To, że masz duży biust ze zdrowotnego punktu widzenia nie budzi niepokoju. Jednak z pewnością nienajlepiej będziesz się z nim czuła - ciągłe spojrzenia mężczyzn, uszczypliwe uwagi - to są wady posiadania dużego biustu. Niewiele da się z tym zrobić. Masz dwa wyjścia:
- kup stanik optycznie pomniejszający biust (niewiele to daje, ale zawsze coś)
- staraj się nie zwracać uwagi na zachowanie mężczyzn (paskudnie trudne. Wiem - jesteśmy ordynarnym gatunkiem, myślącym głównie o sobie Wink.

A chłopaka czy męża można znaleźć zupełnie niezależnie od wielkości biustu.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sro 11 Cze, 2003 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

koral ty napewno nie zwracasz uwagi na biust bo jestes jeszcze za maly (bez obrazy bo ja starsza nie jestem Razz) ale taki chlopcy jak 16 albo 18 patrza na biust a przynjamiej wiekszosc !!!

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 11 Cze, 2003 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie mówię, że ja nie zwracam uwagi, ale napewno większą uwagę zwracam na charakter i ogólny wygląd dziewczyny, niż na sam biust. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Czw 12 Cze, 2003 13:56   

to OKi Smile powinno sie patrzec na harakter nie na biust Razz mnie rok temu chlopacy z klasy powiedzieli ze mam klatke piersiowa jak nizina mazowiecka RazzRazzRazzRazzRazz teraz mam 3 z kolei co do wielkosci biust w klasie !! Razz i juz mi tak nie mowia

Koral sorka za tamej post na "Nastolatki"

ale chyba rozumiesz?? czasmi mam takie hustawki nastrojow

a co to pisania to wole pisac tak :p
Powrót do góry
Ja
Gość
PostWysłany: Nie 13 Lip, 2003 17:42   idijotycznie duzy biust

A ja mam bardzo mały biust...gdybyśmi dała troche swojego (heh) tom obie byśmy miały w sam raz Razz nie martw się Smile)) ja bym wolała mieć duży a nie mały Sad w końcu taka jest uroda kobiety
Powrót do góry
zyraf

Dołączył: 14 Lip 2003
Posty: 4
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 03:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to jestes Bjustyna:D smieszne jest to ze jak sie na was patrzy to niewiadomo jak chcecie zeby bylo: jak dziewczyna ma maly to chce duzy, jak ma duzy to chce maly:D
jako 14latek nie uwazam ze biust jest najwazniejszy, w koncu nie poto i nie dlatego sie ludzie zenia... nawet dosyc "przecietna" dziewczyna moze znalezc chlopaka ktoremu sie bedzie podobac (i to wcale nie musi byc potwor), bez wzgledu na urode czy biust. wazny jest charakter, stosunek do innych, poczucie chumoru i wiele innych zeczy ktorych nie pamietam
pozdrofka ide spac chyba juz pora:D a ty Justyna sie nie przejmuj, wiekszosc dziewczyn by chciala taki miec;]

_________________
gg4537949
The Gods made heavy metal,
and then saw they it was good
they set so play it lauder than hell
promise thats be good
when loosers say "it's over" will
you know that is a lie
the Gods made heavy metal,
and its never gonna die!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 10:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm, liczy się wnętrze a nie wysoko rozwinięta klatka piersiowa....
CO z tego że wyglądasz jak"nizina mazowiecka" albo jak "Pamela A." skoro w głowie masz siano.....
Wtedy nikogo wartościowego raczej sobie nie znajdziesz......
Ludzie patrzcie na wnętrze a ni na obudowe...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 10:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

większoś dziewczyn mówi że wolała by mieć duży biust a ja wole dziewczyny z średnim biustem nie za duży nie za mały Wink a i tak charakter jest ważniejszy Wink

_________________
Tim reaktywacja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |