| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
mutacja
Autor Wiadomość
Grzesiek
Gość
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 22:18   mutacja

Czesc jestem Grzesiek mam 16 lat w lutym skoczy mi 17. Chodzi o to ze moj glos jest kobiecy. Moja zmiana glosu zaczela sie jakies 3 lata temu ... pierw byl ochryply a pozniej cioraz wyzszy. Gdy odbieram domofon lub kupuje cos w kiosku a nie widac twarzy zawsze mysla ze jestem kobieta. Teraz zaczelem nowa szkole , nowi ludzie i musze powiedziec ze na poczatku bylem wysmiewany ... malo mowilem teraz juz sie przelamalem a oni sie przyzwyczaili ... ale ja im sie nie dziwie mam 180 cm wzr i kobiecy smiech to musi naprawde wygladac smiesznie a dla mnie jest to ukokozeniem :-( co mam zrobic ... wszyscy chlopcy w mojej klasie maja normalny glos a ja ...?
czy to nromalne , czy cos jest ze mna nie tak ? prosze pilnie o kontakt z gory dziekuje i pozdrawiam :(
Przejdź na dół
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Paź, 2004 23:06   

Hmmm.... w prawdzie jestem dziewczyną ale myślę czytałam troche o tym i głos napewno sie jeszcze Tobie zmieni:) chłopcy dojrzewają do 18 roku zycia jak nie wiecej:) nie masz się czym przejmować kazdy przechodzi to inaczej i wiem ze napwno jest ci trudno bo przezywali sie na ciebie ale to sie zmieni. Very Happy głowa do góry a co do wzrostu to jestes wysoki:)
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 08:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedys w programie "Najsłabsze ogniwo" byl taki facet z głosem babskimm.. Ale on mial ok. 20cos lat...Ty czekaj...niedługo (chyba)będziesz miał normalny;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, ze jesteś jeszcze (chyba) w fazie mutacji.
Znam chłopaka, który mówi strasznie piskiliwym głoskikiem Wink
Jest młodszy od ciebie, ale z tego wynika, ze kiedy mutacja się skończy będziesz mówił jak męzczyzna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Weronika
Gość
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 19:41   

Popatrz.... Twój organizm pewnie jest w fazie mutacji. Nie płacz że twoja mutacja jest późniejsza - organizmy są różne.
Powrót do góry
ewqq-nzlg
Gość
PostWysłany: Sob 30 Paź, 2004 19:54   

[quote="Malvina"]Kiedys w programie "Najsłabsze ogniwo" byl taki facet z głosem babskimm.. Ale on mial ok. 20cos lat...Ty czekaj...niedługo (chyba)będziesz miał normalny;)[/quote]
Oglądałam to :D

Mój przyjaciel (o ile w ogóle jesteśmy jeszcze przyjaciółmi :D) Ma tak jak ja, 12,5 roku, a mutacja zaczęła mu się gdzieś tak ze 3-4 miesiące temu. Na ogół Tomek miał delikatny, chłopięcy głos. Był cixhy i nieśmiały. Teraz ma grubszy głos, częściej się wypowiada i coś zmądrzał :D Ale nie zmienia to faktu, że nie wymawia "r" :P
Powrót do góry
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Grzesiek ja za 3 tygodnie bede mial 15 a mutacje mam moze od miesionca i jestem ostatnim chlopakiem w klasie (3 gima) ktury tak muwi. W sumie jest to dla mnie problem ale sam widzisz ze nie jestes jedyny ktury pozno dojrzewa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |