| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
miałyœcie kiedys aż tak obfity okres?-2 pytanka
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 17:20   miałyœcie kiedys aż tak obfity okres?-2 pytanka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo ja miałam dziœ i wczoraj tak ze podpaske musiałam zmieniać co godzine dwie bo nawet po pół godzinie byla już cała ubrudzona...Zastanawiam się czy jest to normalne. Bo to mój trzecie okres a wczesniejsze dwa były takie normalne w miare a ja myœłałam ze sš obfite Smile teraz juz mam porównanie i wiem. Odpowiecie?
A i jeszcze przy okazji spytam: można w czasie okresu ćwiczyć na wf-ie? bo ja dzis ćwiczylam i było nawet spoko. Ale ktoœ kiedys napisał tu na forum że można krwotoku dostac...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie prawda!! Należy ćwiczyć na w-fie. On rozluźnia mięśnie brzucha. Oczywiście ćwiczenia. A jeśli nie ćwiczysz w szkole, zrób sobie lekkie ćwiczenia w domu. Nie mam jeszcze okresu, więc odpowiedź na to pytanie zostawiam doświadczonym koleżankom.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
mindi10 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 48
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat z dodatku do gazety"13":
-Czy podczas miesiączki mogę ćwiczyć na wuefie?
-Tak. Cwiczenia są nawet wskazane , nie mogą być jednak zbyt forsowne.

_________________
SmileSmileSmileSmileSmileSmileWinkWinkWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć,Karwiniczko!:DCo do Twoich pytań-całkiem normalne...chociaż,bo ja wiem..chodfzi o to,że ja też mam baaardzo obfitą miesiączkę zawsze:)Dlatego nie lubię spać,bo zawsze pobrudzę prześcieradło:DAle to chyba normalne...chociaż czasem mam wrażenie,że tracę litr krwi dziennie:DNajgorsze jest to,że dopóki siedzę jest gites ,ale jak wstaję..... Shocked zalewa mnie .....dosłownie...biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

właœnie właœnie Smile tyle tego wypływa...a typowa rozgrzewka nie nalezy chyba do cwiczeń zbyt forsownych? własciwie sama sobie odpowiadajšc mysle że mi odpowiecie że to zalezy od mojegoorganizmu i poziomu wysportowania.
Haj Idda 2-karwiniczko biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 17:45   Re: miałyœcie kiedys aż tak obfity okres?-2 pytanka

Hmm... ja mam okres właśnie od wczoraj i dziwnie na niego zareagowałam. Dziwnie się z nim czułam, jakoś niezręcznie. Tak też było z wydzieliną śluzową. Mam nadzieję, że do okresu się przyzwyczję, jak po około dwóch latach śluzu ;)

Więc przejdźmy do rzeczy :)
Hmm... jak mówisz, że masz obfity okres, i że musisz zmieniać aż co godzinę czy też dwie, to mój okres jest normalny, bo też myślałam, że jest obfity :P
A w czasie okresu, to tym bardziej można ćwiczyć na WF! Nawet trzeba! ;)
Trzeba zażywać dużo ruchu. A żeby od tego dostać krwotok, to słyszę pierwszy raz :?
To nie prawda. Potrafią ludzie wygadywać różne bzdury. Więc jeśli chodzi o WF - nie krępuj się, ćwicz, bo to całkiem dobrze wpłynie na Twój organizm ;)
a też jutro mam WF i to dwie godziny :)
A żebyś czuła się pewniej, weź sobie podpaskę o większej chłonności, ale po godzinie lub dwóch, to zwykła podpaska Ci wystarczy, nawet na obfite krwawienie, przecież wchłaniana krew zmienia się w żel, szybko zostaje wchłaniana poprzez mikrogranulki, które są w kształcie lejka ;)
Na prawdę - bez obaw, ćwicz do woli :D
Ćwiczenia podczas miesiączki są jak najbardziej wskazane, rozluźniają mięśnie brzucha i pomaga to w tym, że nie ma skurczów macicy, ponieważ jak powiedziałam - ćwiczenia rozluźniają mięśnie.

Ps. Wyłączyłam uśmieszki w tym poście. Dlaczego? A żeby było śmiesznie :P
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mindi10 napisał/a:
Cytat z dodatku do gazety"13":
-Czy podczas miesiączki mogę ćwiczyć na wuefie?
-Tak. Cwiczenia są nawet wskazane , nie mogą być jednak zbyt forsowne.


Właśnie też to wyczytałam w tej gazetce. Poza tym przed chwilą przeglądnęłam tą gazetkę 'Mamy jeszcze parę pytań' tą z paczuszki od O.b. Niestety w niej ni pisze nic na ten temat. Przynajmniej tak widziałam Wink

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A bardzo was boli brzuch? biggrin Bo mnie wogule.. jak jest z wami ? Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie za pierwszym razem bardzo bolał brzuch, za drugim wogule a teraz mnie boli czasami ale nie tak instensywnie jak za pierwszym razem Smile różnie bywa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mnie tam boli brzuch i okresu nie mam... Ale niedługo pewnie przyjdzie. Powiem Wam oczywiście czy mnie akurat bolaał czy nie.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie wogóle nie boli, chociaż nieiwem jak to bedzie bo miałam tylko 1 okres i czekam na drugi Confused stresuję sie Neutral a co do wuefu to mi by było jakś niekomfortowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi własnie tez bo co chwile stresowałam się czy ktoś nie widzi że mam podpaske a pozatym tak jakoś coś uwiera.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 21:01   

Ja miałam tak obfity pierwszy okres (tzn. tak mi się wydaje), że co godzinę, dwie, góra trzy biegałam podpaskę wymieniać Neutral LOL. Na WF-ie nie ćwiczyłam, bo mi się nie chciało, LOL. Z resztą i tak był pin-pong, jak przez najbliższe 5 miesięcy... Confused
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |