| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
nierozumiem!
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 19:59   nierozumiem! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj prubowałam zazłożyc tampon. Próbowałam ale nie dało się. Rozluźniłam się i zrobiłam to dokładnie tak jak na tej stronie o.b. przynajmiej tak myśle. I nic. Nie chciało się włożyć. Potem tylko bolała mnie pochwa przez chwile. Więc od czego to zależy???
Sorry ze zakładam nowy temat...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 20:39   

Może... poczekaj miesiąc i w przyszłym spróbój? Wiesz, tampony lepiej się zakłada na początku, gdy wydzieliny jest więcej, "łatwiej" wchodzą Wink
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może jesteś za bardzo spięta, albo kierujesz tampon nie do tego otworu co trzeba? Próbuj. Chociaż mówisz że się rozluźniłaś... hmmm...

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mycha92 napisał/a:
albo kierujesz tampon nie do tego otworu co trzeba?

Buhahahaha biggrinbiggrin =PP Ale ma duzo otworow do wyboru;ppp
Ja też kiedys próbowalam wlozyc.. i sie nie dało Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No co, w książkach i gazetkach tak pisze Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wkładanie tamponu można sobie ułatwić poprzez założenie nogi np. na krzesło lub poprzez kucnięcie robiąc tak zwany pół przysiad

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też za pierwszym razem nie włożyłam tamponu do końca. Bo myślę, że Twój problem pojega na tym, że za "płytko" wkładasz tampon. Trzeba troszkę dalej :wink" Dla mnie im dalej tym lepiej, naprawdę Wink
Postaraj się jeszcze raz, ale za miesiąc. I ta jak mówiła poprzedniczka na początku okresu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 21:34   

Malvina napisał/a:
mycha92 napisał/a:
albo kierujesz tampon nie do tego otworu co trzeba?

Buhahahaha biggrinbiggrin =PP Ale ma duzo otworow do wyboru;ppp
Ja też kiedys próbowalam wlozyc.. i sie nie dało Evil or Very Mad

Malvina cóż za wyznania Razz Ja czekam na swoje bezpłatne próbki, zeby obczaić jak to jest. Byłoby spoko jakby teraz przysłali, bo ciocia przyjechała.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 22:41   

A wiecie, że w moim mieście (podejrzewam, że nie tylko moim) był przypadek dziewczyny, która włożyła sobie tampon do ujścia cewki moczowej ?? Shocked Pchała na tzw. "chama", byleby założyć... A ujście cewki jest o wiele, wiele, wiele mniejsza niż pochwa, więc miała potem poważne komplikacje... Rolling Eyes
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 08:40   

Akacja12 - Aby dobrze założyć tampon, należy kucnąć w półprzysiadzie, albo nałożyć nogę na stołek i wtedy. Pamiętaj! Bądź zawsze rozluśniona, nie napinaj mięśni Wink
Gabrielen - jak można włożyć tampon do cewki moczowej? Przecież jest to niemożliwe Shocked
Jak ona to robiła, że aż 'to' weszło. -_-' <szok>

mycha92 napisał/a:
Może jesteś za bardzo spięta, albo kierujesz tampon nie do tego otworu co trzeba? Próbuj. Chociaż mówisz że się rozluźniłaś... hmmm...


Pisali niektórzy, że jakie to mają inne otwory, jakie do wyboru i się śmieją. Jest wybór - odbyt biggrin


Ostatnio zmieniony przez Iśka dnia Sob 06 Lis, 2004 09:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 08:59   

Do cewki moczowej??? 8O Nie no, do odbytu to można, ale do cewki? Ja mam w niej taki mały otworek, że nic by tam nie weszło. :-D
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 09:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kleo123 Confused no coments
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 10:08   

KleO - mówię Ci, na serio. Wkładała "na chama", na siłę, żeby tylko założyć... Bo te dwa otwory są w zasadzie obok siebie. Nie wiem co się z nią stało, ale to jest prawda Confused Chociaż możecie mi nie wierzyć...
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 11:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorry ja taka głupia nie jestem ze nie wiem gdzie włożyć Smile nie wiem może rzeczywiście bylam spięta....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do nie probki doszly dopiero po jakims miesiacu.. ale ogolnie dobre byly:> wykorzystane pozytywnie. na poczatek polecam O.B. mini, albo light flow, i latwiej wchodzi:> mi za 1 raem sie udalO! Smile
powodzenia!
ps.teeraz juz tylko tampony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |