| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
okropne !!!
Autor Wiadomość
aska
Gość
PostWysłany: Wto 10 Cze, 2003 18:25   okropne !!!

jestem okropnie zla !! w nosie na pocztaku nosa wyskoczyl mi pryszcz !! u gory jest bialy troche boli co ja mam zrobic !!!!!!!!!???????
Przejdź na dół
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Wto 10 Cze, 2003 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie.... Nie denerwuj się tym.... Wiele osób w Twoim wieku ma trądzik, jeżeli będziesz używać różnych specjalnych płynów, kremów itd. to napewno będzie mniejszy. A to białe to chyba ropa, ale to też normalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aska
Gość
PostWysłany: Wto 10 Cze, 2003 21:38   

no ale w nosie????????? to co ja mam se tak kremy wpychac ?? Sad(
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 10 Cze, 2003 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aska! nie wpychaj sobie kremu do nosa. Mi się zdaje, że kremy działają więcej przed wyjściem pryszcza ropnego, niż kiedy on już jest (i strasznie ci przeszkadza Wink ). Teraz nie pozostaje ci nic innego, jak tylko czekać, aż pryszcz sam zejdzie... Wink
Chociaż jeśli chcesz, to możesz iść do kosmetyczki, żeby go ci "wydusiła" (sama pod żadnym pozorem tego nie rób !!!)... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 11 Cze, 2003 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ach... ja początkowo zrozumiałem, że to Ci się zrobiło na nosie, a nie w nosie. Wydaje mi się, że powinnaś postąpić tak jak napisała Iśka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sro 11 Cze, 2003 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powinnaś poczekac sam zniknie !

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sro 11 Cze, 2003 21:32   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie powinnaś powiedzieć to mamie, a mama będzie wiedziała co zrobić:
~pójść do kosmetyczki
~czy sama ci go wyciśnie

Ale sama go nie duś, bo możesz coś sobie zrobić (nie wiem dokładnie co).
Ale tym raczej sie nie przejmuj.


Ale wiem, że to jest wstydliwe, dlatego narazie poczekaj.
Może jednak sam zejdzie...

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 11 Cze, 2003 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziesz próbowała sobie sama wycisnąć, to możliwe, że będzie wręcz odwrotnie niż byś chciała. Możliwe, że albo będzie to jeszcze gorzej wyglądało, albo (jeśli trochę wyciśniesz tej ropy i tego nie zdezynfekujesz) Ci się rozniesie po całej twarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 11 Cze, 2003 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wcale nie musi się stać, tak jak napisałem, ale radzę nie ryzykować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Pią 13 Cze, 2003 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że powinnaś spytac sie mamy. Zgadzam się z Lilly - mama to najlepszy doradca Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez raz tak mialam.Ale sam zszedl.Mama sie dowiedziala i muwila na mnie : Dziewczyna z bablem w nosie Evil or Very Mad

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 16 Lip, 2003 18:56   okropne Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra dobra tylko bez paniki. W okresie dojrzewania bardzo wiele osób ma problemy z pryszczami. Ty masz tylko jednego to jeszce nie tragedia. JA też przechodziłam przez pryszcze i uwież mi miałam więcej niż jednego Smile)) Poprostu uzbroj się w cierpliwośc sam zniknie a jeśli nie będzie chciał to go delikatnie wyciśnij tylko pierw zdezynfekuj skure i palce spirytusem. RAdze ci używac aknosanu jest on bardzo dobry, smaruj nim twarz rano i na wieczur...zapobiega on powstawaniu pryszczy.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |