| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
ciągnik rolniczy w ktorym jest wygodniej niz w samochodzie
Autor Wiadomość
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 18:32   ciągnik rolniczy w ktorym jest wygodniej niz w samochodzie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile Wyobrazasz sobie ciągnik rolniczy w ktorym jest wygodniej niz w samochodzie? biggrin Teraz to juz standard.




Mod Kinga :pozwoliłam sobie podzielić temacik i przenieśc go Wink bo był offtop mam nadzieję że sie nie gniewasz Wink

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 18:40   

Nieźle! biggrin Może niedługo ludzie zamiast w ferrari będą jeździć w ciągnikach po ulicy. ;D
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dwie przykladowe fotografie wnętrza. Wiem że trochę odbiegliśmy od tematu, ale mam nadzieję, że moderator wybaczy biggrin)


_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:03   

Łaaał... *-* Chciałabym kiedyś w czymś takim się przejechać. Wink Te drugie zdjęcie bardziej przypomina mi jakiś helikopter, a nie ciągnik. o,O"
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Moderator wybacza Wink
Faktycznie niezły ciągnik Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napewno baardzo wygodne siedzenia.
Może za ileś tam lat po ulicy będą jeździć ciągniki, a nie samochody Razz
Mój dziadek ma traktor (mieszka na wsi), ale takich siedzonek to nie ma Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak.. Do tej pory wieś i maszyny rolnicze kojarzyly mi się glownie z spartańsko wyposażonymi wnętrzami, w dodatku zimnymi, nieprzyjemnymi. Standardem też byl twardy blaszany fotel. A teraz? Klimatyzowana kabina, luksusowy fotel, wszędzie pelno elektroniki. Inna sprawa, że te pojazdy raczej nie są na kieszeń polskiego rolnika. Kosztują ok. 300-400 tys. zl. Sporo Sad

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za kilka lat ten ,,standard' potanieje. I pewnie mój dziadzio sobie nowego traktorka sprawi z całym tym luksusem(choć myślę, że rolnicy nie są wybredni) Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieję. Choć z drugiej strony Ci rolnicy którzy mają bardzo duże gospodarstwa (tym samym otrzymują większe dotacje z UE) za 1-2 lata będą już sobie mogli pozwolić na taki pojazd. Bo on do takich celów jest stworzony. Jak ktoś ma powiedzmy 2-3 hektary to raczej nie potrzebny mu taki "bydlak". Inaczej sprawa wygląda przy dużych gospodarstwach rzędu setek hektarów...

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 07 Lis, 2004 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój dziadek nie ma setek hektarów Wink Więc pewnie mu starczy nasz stary, podczciwy traktor biggrin Choć chętnie bym się tym nowszym przejechała Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee tam.. cóż może fajniejszy od samochodu, ale ja i tak wolę konie:> bardziej praktyczne i bardziej ekologiczne Razz i fajne sąSmile aczkolwiek może kiedyś będą ciągniki zaiast samochodów? (ta... znam wiele koni które by przez to zawału dostałySmile )

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 08 Lis, 2004 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może i fajne, może i ekologiczne biggrin Ale żeby wykonaly taką samą pracę co jeden ciągnik powiedzmy w godzinę, to koń potrzebowal by z tydzień Razz

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Super fotki Wink
Troszkę za pożno trafiłam , ale widzę że inni Ci już przetłumaczyli.
Z pochodzenia jestem Hiszpanką Wink Mama pochodzi z okolic Nowego Targu , a tato jest hiszpanem . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę, że fotki się spodobaly. Temat widzę też zainteresowal Smile Jak tylko zostanie przerzucony do motoryzacji to zapodam więcej fajnych zdjęć tych pojazdów Smile

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |