| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kiedy włosy?? :/
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:15   Kiedy włosy?? :/

Cześc! Mam 14 lat i jestem chlopcem. Nie mam jeszcze wlosow pod pachami... Kiedy zaczną rosnac?? :oops:
Przejdź na dół
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:17   

No wiesz to zależy, jak dany organizm się rozwija Smile poczekaj jeszcze napewno urosną ..Smile a zreszta to nie takie fajne nie wiem jak to u chłopakow ale po co włosy pod pachami hehe
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, to sprawa indywidualna. Zazwyczaj owłosienie pod pachami pojawia się u chłopaków w wieku 14-16 lat, masz czas Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będą w swoim czasie. Chłopacy ładniej wyglądają bez włosów pod pachami więc nie masz się czego spieszyć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:02   

Mi by sie tam tak nie spieszylo... Bedziesz sie wiecej pocil itd. Ale samo kiedys przyjdzie - predzej lub pozniej Wink Ale nie ma za czym tesknic Razz
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 19:32   

Każdy dojrzewa w własnym rytmie, a to, kiedy urosną włosy pod pachami - nie wiadomo. Włosy u chłopaków rosną przeważnie w okresie 14 - 16 lat, więc nie ma kłopotu do obaw. Prędzej czy póżiej urosną.
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:22   

ja mam 12 lat i juz mam włoski, niby jeden krótki drugi długi ale mam i nawet sporo... ty chyba tez juz powinienes mieć... moze to sprawa higieny Question nie wiem... ale jest w tym coś podejrzanego Razz PS Każdy dojrzewa w innym okresie Smile
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 20:48   

Aren, to nie sprawa higieny, bo liczy się tylko kwestia czasu, bo każdy dojrzewa we własnym rytmie i nie można sobie powiedzieć 'rośnijcie mi włosy pod pachami!', bo i tak to się nie sprawi, bo jest taki zegar biologiczny u każdego człowieka i odbywa to się wtedy, kiedy jest na to oznaczony czas, którym kieruje wszytkim mózg, bo to włąsnie on odpowiada za nasz organizm.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO, moja koleżanka z klasy straaasznie chciała dojrzewać i na angliku miała taka luźną koszulkę to sobie oglądała pachy Rolling Eyes NIe zwracała uwagi na słowa nauczycielki Laughing
Jak jej powiredziałam,że mi rosną włosy pod pachami,to mi nie wierzyła,kazała mi pokazywać Rolling Eyes Nie wiem,ona chyba miała jakąś fobię na punkcie tych włosów,wszystko chciała miec przede mną...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lis, 2004 21:22   

Pewnie myśli 'muszę jej pokazać, że jestem bardziej dojrzalsza od niej'. Różnie to bywa i każdy inaczej jest do czegoś nastawiony "-
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak to dziwnie jest czytac posty od chłopaków my dziewczyny dojrzewamy wcześniej i unas uwłosienie pojawia się najpóźniej wtedy kiedy u was najwcześniej ale zgadzam się z poprzedniczkami : 14-16 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi już zaczęły rosnąć na wakacjach. Ja się z tego cieszę. Co prawda nie są jeszcze aż tak widoczne z odległości, ale z bliska je widać. Co do chłopców: zgadzam się z dziewczynami. To kwestia czasu i genów. Spytaj taty, kiedy mu zaczęły rosnąć. Możesz mieć podobnie jak Twój tata. Ja dojrzewam prawie tak samo jak moja mama i moja siostra. Tylko ja jestem kilka miesięcy do przodu biggrin

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Lis, 2004 13:25   

Wiadomo, że dziewczyny wcześniej i szybciej dojrzewają, są bardziej poważne, a chłopaki jeszcze zachowują się jak dzieci (co niektórzy), tak jak u mnie w klasie "-
II gimnazjum - dzieci...
Co do owłosienia... nie mam włosów pod pachami, okres mam, spoko... Confused
Ale jak na razie się cieszę, że ich nie mam, ale i tak się strasznie pocę, ale co dopiero jak mi urosną te 'włochy'. tata mi powiedział, że jak mi urosną włosy pod pachami, do kupi mi maszynkę do golenia, piankę i takie tam Razz
Ja normalnie rozmawiam o 'tych rzeczach' z rodzicami i 24 - letnim bratem Smile
Spoko mam =]
...tyko, że taki konus ze mnie Sad
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 23:40   

Ja sobie sama kupuje ekwipunek do golenia. I wlasnie mam gaszcz na nogach i pod pachami a mi mama z kieszonkowym zalega i nie mam za co sobie kupić ! Evil or Very Mad A sama chytruska mi nie da Confused Razz
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzisz Gabrielen, ja nie dostaję kieszonkowego, bo jak chcę kasę to mi zawsze dadzą biggrin Tylko nie mogę brać za dużo. A mama kupuje wszystkie golarki, kosmetyki, wkładki... więc mogę od niej brać. Chociaż ostarnio kupiła mi wkładki takie tylko dla mnie, i mi złe kupiła, musiałam iść wymienić, i w dodatku musiałam dopłacić, a tyle co miałam było za mało i musiałam lecieć do domu po resztę długu. A i tak kupiłam jakieś lewe, bo są jakieś takie inne niż normalnie...

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |