| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Jak podrywacie?
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 10:29   Jak podrywacie?

Jak podrywacie dziewczyny? jestem tego bardzo ciekawy, bo ja np. z różyczką po lekcjach podchodze do dziewczyny i proszę ją żeby na chwilke usiadła ze mną na ławce, później daje jej róże ona się uśmiecha i dziękuje całusem Very Happy to sprawdzone, ale nie każda dziewczyna tak reaguje... Razz a więc piszcie (Noid: forum trzeba rozwijaćRazz) piszcie tez jak było dalej czy wasz sposób się sprawdził tylko na podryw czy na coś więcej Love
Przejdź na dół
Noid
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 11:03   

No więc u mnie nie ma z tym problemu, wiele osób mi mówiło, że mam w sobie jakiś magnetyzm Mr. Green Jak mnie jakaś dziewczyna zaintersuje to po prostu staram nawiązać z nią znajomość poprzez rozmowę. I tak oto mam kolejną koleżankę, bo z miłością, itp. jestem strażnie ostrożny, ponieważ moja kuzynka nauczyła mnie, że nigdy nie powinienem ufać kobiecie Laughing
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:47   

To z kuzynką to 100% prawda Laughing moja alurat zrobi b. dużo żeby mnie wkurzyć a później jak gdyby nigdy nic niby żałuje a jak jej ,wybacze, to znowu się zaczyna Razz
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren nigdy nie widziałam chłopaka z takim sposobem Wink
Gdyby ktoś tak zrobił to bym chyba wymiękła Kwiat .
Sorry, że się pcham w wasz temat, ale mnie coś ciągnie, no wiecie... Eh Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Noid napisał/a:
No więc u mnie nie ma z tym problemu, wiele osób mi mówiło, że mam w sobie jakiś magnetyzm Mr. Green Jak mnie jakaś dziewczyna zaintersuje to po prostu staram nawiązać z nią znajomość poprzez rozmowę. I tak oto mam kolejną koleżankę, bo z miłością, itp. jestem strażnie ostrożny, ponieważ moja kuzynka nauczyła mnie, że nigdy nie powinienem ufać kobiecie Laughing


Ty jak się będziesz kuzynki słuchał to daleko nie zajdziesz Wink
Ja słyszałam za to, że nie warto ufać mężczyźnie... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:09   

Aren romantyczne to z tą różyczka:) hehe mozesz mi dac Smile
Powrót do góry
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby tak ktoś do mnie podszedł to bym się głupio poczułą, a zarzem bym sie ucieszyłą. Bardzo fajny sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:28   

Ja bym dostała napadu głupawego chichotu, gdyby podszedł do mnie koleś z różą. Napewno by tak było. Wink
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
A mnie to pare razy spotkało od różnych kolesi Smile i to naprawde fajny sposób Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dajcie chlopakom popisać! To ich temacior Cool powinno wylogowywac przy wejsciu dziewczyn. W koncu oni sie nam nie wpychaja w tematy, a jest ich duzo Smile

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co myślisz o tym że oni po prostu nie chcą bo ich to nie interesuje? Cool a nas to interesuje ^^ jak najbardziej =>

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na mnie dobrze skutkuje głębokie patrzenie w oczy, albo oczko Wink.
Ale różą bym nie pogardziła Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 19:29   

Hehe... no ja bardzo lubie to forum jakos mnie tu ciagnie:) Very Happy no Aren czekam na różyczke!!
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:29   

Młoda napisał/a:
Noid napisał/a:
No więc u mnie nie ma z tym problemu, wiele osób mi mówiło, że mam w sobie jakiś magnetyzm Mr. Green Jak mnie jakaś dziewczyna zaintersuje to po prostu staram nawiązać z nią znajomość poprzez rozmowę. I tak oto mam kolejną koleżankę, bo z miłością, itp. jestem strażnie ostrożny, ponieważ moja kuzynka nauczyła mnie, że nigdy nie powinienem ufać kobiecie Laughing


Ty jak się będziesz kuzynki słuchał to daleko nie zajdziesz Wink
Ja słyszałam za to, że nie warto ufać mężczyźnie... Very Happy


Słuchaj, ale co ona wyprawiała, jakie kłamstwa wymyśla i tego tepu rzeczy żeby spławić jakiegoś chłopaka to ludzkie pojęcie przechodzi i niestety nie tylko ona w mojej rodzinie tak się zachowuje Razz Wiem, że to być może tylko wyjątki, ale dają mi dużo do myślenia. Co do patrzenia w oczy to w mojej okolicy za bardzo nie działa, a jeżeli chodzi o różyczkę to dostałem ochrzan od matki mojej byłej dziewczyny (pozdro dla Justyny) bo w takim wieku się kwiatów nie daje Razz (to była chyba 4 klasa)
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 05:54   

Witam.
Różyczka? Śmiałe, oj śmiałe Wink A przez to albo bardzo skuteczne (bo zadziwiające, a oryginalność w cenie) albo zbyt szokujące, i przez to mniej skuteczne. U mnie to by nie przeszło, na drugi dzień co druga osoba wytykałaby mnie palcem i szeptała teatralnie do drugiej "jakiego to ja idiotę z siebie zrobiłem dając dziewczynie różę". Kontakt wzrokowy jest dla mnie ważny, jeszcze ważniejszy dotyk, ale to już zupełnie inna sprawa i trochę wyższa szkoła jazdy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |