| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
twardziele :p
Autor Wiadomość
Noid
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 15:54   

Przeczytałeś dokładnie posta? Uciekaliśmy, a kilkunastu nas goniło, mieliśmy nun więc ich w biegu przez ramię okładaliśmy, wkońcu się potknął jeden, a inni na niego polecieli. Dalej to tylko 4 ich było i wtedy jakoś nam się udało, bo jak wspomniałeś (ja zresztą też) byli pijani.
Przejdź na dół
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 16:19   

Noid, nie przejmuj się Otwieraczem. On uwielbia szukać dziury w całym.
Powrót do góry
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 16:23   

Po prostu się zdziwiłem dzieciakiem bijącym sporą grupę dorosłych facetów. Skoro ich jednak 4 było a wy ze sprzętem to spoko.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Horrory... hmmm, jezeli krew leje sie litrami, wszyscy krzycza itp to mnie to nie rusza, za to wszystkie japonskie produkcje, np Uzumaki, potrafia mnie kompletnie przerazic. Po obejrzeniu Uzumaki siedzialem z 2 kumplami w pokoju przy zgaszonym swietle i zaden nie mial odwagi wstac i zapalic swiatla. Ot, dobry film [jak ktos zobaczy to sie dowie czemu zapalonego swiatla sie balismy :P]

Co do spotkan ulicznych - hm, nie chce mi sie wiecej dzisiaj pisac, zobacze pozniej

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najbardziej chyba boję się moich snów...
Są to zazwyczaj koszmary z, których trudno się wybudzić.
Czasem strach zasnąć, żeby znów mi się coś nie przyśniło Neutral

Widzę, że męskie forum opanowują babki biggrin
No i dobrze... Trzeba się wkręcić w chłopskie gadki =]
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:40   

A propo snów.. czsami jestem świadomy że to sen i potrafię to wykoprzystać... Razz (świntuszek ze mnie ^ - ^ ) śnił mi się taki horror który po np. miesiącu znów mi się przyśnił... -_- Wam też dzieją się takie rzeczy?
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Często mi się śnią te same sny.
I w niektórych jestem świadoma tego, że to nie rzeczywistość.
Żeby się obudzić staję i krzyczę ( wEee śnie).
I często się wtedy budze. Nie mogę jednak po tym tak odrazu znów zasnąć, bo mi się przyśni dalsza część Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie noid: Jakiej muzyki słuchasz, ze bałeś sie dresiazy??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:41   

Jaa, ja zawsze mam świadomość, że to sen, mogę robić w nich co mi się podoba.
Boję się czasami zasypiać, ale to dlatego, że jestem sama w dużym domu, mam 2 koty i gdy słyszę jakiś hałas... uhh, aż ciareczki chodzą.

W zeszłym roku, było coś takiego. Nie mogłam spać, słyszałam hałasy, a nie chciało mi się sprawdzać co to. Drzwi były pozamykane, alarm włączony, więc myślałam, że to koty.

Rano wstaję, schodzę na dół, pełno śladów butów, błoto. Drzwi otwarte na oścież, alarm nadal włączony - szok. Myślałam, że padnę na miejscu. Nic nie tknięte, idę do kuchni. Tam tylko kubeczek stoi, fusy od kawy...
Duchy, morderca czy jakiś natręt? Nadal się zastanawiam. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:21   

justka007 napisał/a:
Mam pytanie noid: Jakiej muzyki słuchasz, ze bałeś sie dresiazy??


A co to ma wspólnego? A może gdybyś była z koleżanką, na łące w ogromnej mglę, że to co jest półtora mera przed Tobą to prawie nie widzisz, a dodatkowo ok.20 pijanych dresów... Może nie bałabyś się? Ja słucham hh, techno oraz metalu i nu-metalu Razz

A co do snów to ja prawie nigdy nie pamiętam co mi się śniło, a jeżeli cos zapamiętam to zwykle nie są to straszne rzeczy Wink
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:28   

Ja jestem osobą raczej bojaźliwą. Na horrorach podskakuję co chwilę i odwracam głowę, ale nie piszczę. Wink Często bywam w domu sama, także w nocy. Czasem się boję, choć nie wiem dlaczego. Co do snów - wierzcie lub nie, ale kiedy śniąc już wiem, że to będzie koszmar... Potrafię się obudzić. Albo po prostu wiem, że to jest sen i że nic się nie stanie. Dziwne, wiem. Wink Kiedyś często miałam koszmary, teraz raczej rzadko. Najbardziej nie lubie tych koszmarów, kiedy mnie ktoś goni, a mi taaak cholernie nogi ciążą i ledwo co biegne. Brr... Okropne męczarnie.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jak snię to zazwyczaj jakies koszmary... Pare razy przyśnił mi się jakis sen że biegam po kolorowej łące..i potem gaśnie słonce(lub swiatlo) i słysze taki okropny głos...;p Kiedyś gdy byłam mniejsza dręczyły mnie koszmary z mojej babci głosem Shocked Mowiła Malwinkaaaaaaa (i tak strasznie przeciągala ) ;p
A o czym śnicie jak macie gorączke? Moje sny gdy mam gorączke to ;(są tylko 2;])
-Pierszy: że stoję na środku skrzyzowania i z jednej strony biegną ludzie(sportowcy jacys) i ja uciekam w jedną uliczke a oni biegną naprzeciw mnie Shocked Razz
-drugi; (słychac babci glosy;p) tego nie umiem opisac...ale wiem że uciekam przed jakimis wagonami...i tak flegmatycznie to robie...ledwo co widze.. A..i w tym śnie jest tez takie cos że ja jakby te wagony ustawiam Neutral ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 21:31   

No u mnie nie ma różnicy czy normalny sen czy ten podczas gorączki Razz I tego i tego nie pamiętam Wink (jak już chyba wspomniałem)
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 05:36   

Witam.
Ja sen pamiętam rzadko, jeśli w ogóle go ma. LD (Lucid Dream - świadomego snu, ktoś już napisał, że ma non stop) nigdy nie miałem, choć chciałbym. Koszmary są już w sumie raczej na porządku dziennym, te mocniejsze wstrzasy pamiętam, słabsze zapominam po dwóch-trzech godzinach, ale strzępki zostają na cały dzień. To tyle. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 11:15   

Femme ja ci współczuje bo ja też mam takie sny w których biegne jak ślimak, okropne... a gdy już cię dopodną i biorą np. zamach ręką, budzi cię budzik do szkoły Razz i budzisz się wystraszony ale po 1 min. już nie pamiętasz co ci się śniło

Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |