| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
twardziele :p
Autor Wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 12:30   

No ja dokładnie tak samo mam, tyle że nigdy mnie nikt nie łapie, nie łamie mi nic, nie rozszarpuje mnie etc.. ;] Ale to-to chyba gorsze jest, że ciąąągle uciekam, a uciec nie mogę. Taaka panika. X_x
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Femme Fatale napisał/a:
Ale to-to chyba gorsze jest, że ciąąągle uciekam, a uciec nie mogę. Taaka panika. X_x

Nie znosze takich snooow...takie są chyba gorsze od koszmarów..-są bardzo męczącee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się boję horrorów.
BTW - polecam "Thing"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 08:46   

Ja ostatnio miałam straszny horror - sen na jawie tak jakby.
Leże sobie i muszę coś zrobić na czas w otoczeniu tym w którym śpie.
Jak czegoś nie zrobie to jeden z moich przyjaciół umiera..
Ble........
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 13:20   

Ale ja dzisiaj miałam sen. Okropny!

Idę sobie ulicą, patrzę a tam limuzyna. Podchodzę bliżej. *Obudziłam się, poszłam do kuchni, napiłam się i położyłam*. Tam z limuzyny wychodzi Christina Aguilera, Piotr Cugowski, wokalista KoRn'a (Jonathan Davis), Anastacia, Destiny's Child i Tadeusz Drozda (wiem, wspaniała śmietanka Razz).
Myślę sobie, oh, pójdę po autograf. Pobiegłam do domu po papier i długopis, ale zrobiło się już ciemno. Niczego nie było. (Prócz tego, że mój pokój był cały oblepiony paragonami - też nie rozumiem przesłania) grało sobie radio, był włączony telewizor, ale nagle wszystko zgasło. Zrobiło się strasznie cicho. Zeszłam do piwnicy w poszukiwaniu papieru! (Brawo! Uwielbiam takie genialne sny!) Weszłam do ostatniego pokoiku w piwnicy (mam w piwnicy taki mały pokoik, na samym końcu, kiedyś babka mnie straszyła, że się tam dziadek powiesił, a teraz jest z nami jego duch) i moja podświadomość, nie wiem czemu... ale dziadek wisiał na suficie. Wzięłam papierek, obróciłam się dom drzwi i w drzwiach stał taki blady człowiek bez oczu. Warknął jak zombie (ueaaahrr) i się na mnie rzucił.
Momentalnie się obudziłam...
To jeden z najstraszniejszych snów jakie miałam w życiu... ciągle widzę tę twarz zombie.. yh.. straszna.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o tego Cugowskiego z Budki Suflera, to ma on na imie Krzysztof, nie Piotr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Er ... A Piotr Cugowski to nie jest przypadkiej z "braci" ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 14:06   

No jest Wink Ale ja nie wiem skąd ci ludzie w moim śnie. Jakąś pokieraną mam psychikę Wink

sarafang - mówię o Piotrze, synu Krzysztofa C. Razz
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to "sarafang" było do mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 19:48   

Witam.
Aż nie mogłem się powstrzymać, Tav chyba pobiła rekord w przekręcaniu nicka koprofaga biggrin biggrin biggrin . A co do snu, hm... Zastanów się dobrze. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 20:22   

koprofag napisał/a:
to "sarafang" było do mnie?


Jesu, pisałam szybko, myślałam akurat o sarafanach i mi się skojarzyło. Przepraszam, koprofagu. Smile
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o jakieś straszne sytuacje to zadużo ich nie miałam ale gdy np szłam sobie raz przez pewien park .. to normalnie się bałam jak nie wiem .. tak po prosty .. ten parka nazywają Parkiem Pedałów , bo podobno som tam zboczeni faceci i lepiej nie chodzić tamtendy samemu (szczególnie dziewczynie) a ja szłam sama , samiutka , więc biegłam , naszczęście nic mi sie nie stało ...

BARDZO BOJE SIE HORRORÓW

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 14:14   

A ja się zawsze chyba bede bał jednego horroru... z dzieciństwa ,Kritersy, Twisted Evil Razz ale teraz gdy to oglądam już się nie kryje pod łóżkiem
Powrót do góry
Matipek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 5
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIemka, pozwolicie ze i ja sie wypowiem Smile
hmm zaczne od horrow. Osobiscie nie ogladam takich filmow bo zwyczajnie mam stracha. Kiedys jak ogladalem jakis horror tak sie wystraszylem ze powiedzialem sobie KONIEC. Po co dodatkowy stres Very Happy
no a w sprawie przytulania sie w kinie, to jest mi bardzo milo jak kolezanka sie przytula z tym ze nie ogladamy horrorow tylko cos bardziej romantycznego Razz
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja koffam horrory ;D a SF horror to już mistrzostwo biggrin

Obcy
Omen
Freddy

etc, etc ;D mistrzostwo

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |