| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
polucje...
Autor Wiadomość
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 11:09   polucje... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HEH jak już ście powiedzieli mam polucje(zmazy nocne)...ale na czym to dokładnie polega,a jak ktoś jest blisko mnie i mam polucje to to widać/słychać lub coś :/ ??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Polucja to jest wytrysk nasienia w czasie snu. Wiec tego nie słychać, conajwyzej moze ktos zobaczyc mokrą plame. Ale polucje wystepują tylko w nocy i mija to po jakimś czasie samo.

Poza tym przy nieznanym pojęciu dobrze jest zajrzeć do słownika-tam sie można wszystkiego dowiedziec Smile

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 06:30   

Witam.
Dokładnie to, co powiedziała Juwenta. To mija. Polucjom mogą towarzyszyć sny erotyczne, a same one następować w kulminacyjnym momencie, chociaż, z tego co wiem, nie jest to zasadą.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale to wcale nie mija. Nie wiem, gdzie wyście to wyczytali, ale u faceta sen erotyczny praktycznie zawsze kończy się polucją, ale sny dosłowne, są snami dziecinnymi. Tzn. dorośli mogą śnić 'symbolami' . Był kiedyś program w TV, kiedy to facet opowiadał o tym, że śniło mu się , że przygniotło go wielkie jabłko. Skończyło to się wiadomo jak.

Oczywiście po okresie dojrzewania nasilenie takich snów zmaleje gwałtownie, ale nadal będą występować, rzadziej, ale będą. To po prostu próba rozładowania napięcia seksualnego przez organizm.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee, Keeveek, jak się skończyło? Cool Ciekawa jestem. biggrin Obudził się, czy co? Czy chodzi o to, że miał w czasie tego snu polucję?

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, raczej polucją.... u facetów takie sny zawsze kończą się tak samo, i nie mamy na to żadnego wpływu Wink

Pozdrawiam

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |