| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
przestały
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 13:47   przestały

Gdzieś w szóstej klasie zaczęły mi rosnąć piersi, a na początku gimnazjum przestały. Czy to jest normalne, czy mi jeszcze będą rosnąć? Bo boję się, że zostaną takie małe.
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziewczyno, nie martw sie, jeszcze ci urosną, piersi rosną gdzieś od 10,11-13,14 a potem od 15,16-18
aale jest z regóły że dzieczyną które miały za sobą już pierwszą miesiączkę, to piersi im rosną mniej już tylko kilka centymetrów i koniec, ale całkowity rozmiar osiągną dopiero po wykarmieniu dziecka przez matkę

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzba.....chyba cosik z twoim postem nie tak...
Mam siostrę cioteczną , która ma okres jest rokiem starsza odemnie a biust? WOGÓLE NIE MA
Na jej klatce piersiowej odstaja tylko sutki (to normalne w wieku dojrzewania i wzrastania biustu).Okres ma juz od roku....i co ty na to?Jeżeli mają jej urosnac tylko parę centymetrów to.....zostanie przy staniku rozmiaru 0 (zerówka). A to raczej niemozliwe....
To nie do końca tak jest, dostałaś okres to juz nie urosniesz (jedynie malutko) to Ci biust rosnac przestanie (malutko urośnie)....to nie prawda.
Przypadków takich zmian że tuż po okresie dziewczyna została przy małym biuście jest bardzo mało...mozna policzyć na palcach jedenj dłoni.
A tak wogóle niech Deg powie więcej...mimo wszystko to nie do końca prawda Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piersi mogą zmieniać się przez całe życie.
Wielkość biustu to nie wzrost, gdzie rośniemy do pewnego "wymiaru" a potem już koniec.

W całkiem prostych słowach, biust składa się z sieci gruczołów mlecznych (u wszystkich kobiet mniej więcej tej samej wielkości) oraz... tkanki tłuszczowej. To właśnie od ilości tkanki tłuszczowej głównie zależy wielkość biustu. Dlatego też jeśli się odchudzamy - biust nam się zmniejsza (tzn. nie nam, tylko kobietom Smile ), kiedy tyjemy - odwrotnie.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Wto 24 Cze, 2003 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaStKa napisał/a:
Wierzba.....chyba cosik z twoim postem nie tak...
Mam siostrę cioteczną , która ma okres jest rokiem starsza odemnie a biust? WOGÓLE NIE MA
Na jej klatce piersiowej odstaja tylko sutki (to normalne w wieku dojrzewania i wzrastania biustu).Okres ma juz od roku....i co ty na to?Jeżeli mają jej urosnac tylko parę centymetrów to.....zostanie przy staniku rozmiaru 0 (zerówka). A to raczej niemozliwe....
To nie do końca tak jest, dostałaś okres to juz nie urosniesz (jedynie malutko) to Ci biust rosnac przestanie (malutko urośnie)....to nie prawda.
Przypadków takich zmian że tuż po okresie dziewczyna została przy małym biuście jest bardzo mało...mozna policzyć na palcach jedenj dłoni.
A tak wogóle niech Deg powie więcej...mimo wszystko to nie do końca prawda Wink

A ile Ty masz lat, bo możemy przypuszczać, że masz 3 latka, a Twoja siostra jest o rok starsza czyli cztary latka, a w tym wieku to się wogule piersi nie ma (jej te głupie słownictwo, ja wole po prostu "cycki" Razz)

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 24 Cze, 2003 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szpila napisał/a:
A ile Ty masz lat, bo możemy przypuszczać, że masz 3 latka, a Twoja siostra jest o rok starsza czyli cztary latka, a w tym wieku to się wogule piersi nie ma (jej te głupie słownictwo, ja wole po prostu "cycki" Razz)


Szpila, chyba niedokładnie przeczytałeś post Nastki. Ona pisała, że jej siostra cioteczna MA już OKRES, a nie ma piersi !!! Chyba w wieku 3, 4 latka nie można mieć okresu Wink Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 24 Cze, 2003 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szpila kulturalnie mowi sie biust, albo piersi... Wiec daruj sobie swoje "cycki" dobrze?

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Pią 27 Cze, 2003 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nemeia napisał/a:
Szpila kulturalnie mowi sie biust, albo piersi... Wiec daruj sobie swoje "cycki" dobrze?

Bez przesady... jak Szpila napisze "cycki" a nie biust lub piersi to przynajmniej nie jest tak sztywniacko na tym forum Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 28 Cze, 2003 10:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Koral ale lepiej jest jak sie pisze biust albo piersi !!! Nemeia ma racje ! cycki to brzmi taak.... wiesniacko Razz

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Sob 28 Cze, 2003 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a piersi i biust tak kujonowato

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sob 28 Cze, 2003 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wolę cyckie. biggrin

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 28 Cze, 2003 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szpila a co to znaczy kujonowato?? czegos takiego nie ma nawet w slowniku wyrazow obcych !!! wiem bo sprawdzalam RazzRazzRazz cycski brzmi hamsko ! skoro taki jestes to moj sobie cycki Razz

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Lip, 2003 13:51   

Cycki to porostu cycki. Ja jestem Cycek dla koleżanek. Ale wole Nenar.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co wy macie do cyckoof ? to taki e fajne przezwisko biggrin

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 09:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeszcze napewno ci urosna mi sie zdaje ze one rozna jakos od 16 roku życia więć nie przejmuj się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |