| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Czy to trądzik?
Autor Wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 19:58   Czy to trądzik? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W ostatni weekend wyskoczyło mi kilka pryszczy na czole i w okolicach. Są malutkie, ale mnie denerwują, jak sięgnę tam ręką. Wczoraj smarowałam tonikiem, i nic. Zaraz zrobię to powtórnie. Odkąd dorastam miałam 5 takich pryszczy. Były takie same. Ale przeszły. Teraz mam ich również 5, ale na raz. A wtedy były raczej oddzielnie. Ale zasadnicze pytanie: Czy to jest trądzik? Mam ponad 12 lat, jak już z resztą większość z Was wie. I czy tonik wystarczy na kurację? Wypowiedzcie się. Aha, higienistka tydzień temu czy dwa, mówiła, że już chyba nie będę mieć pryszczy, jeżeli moi rodzice nie mieli w ogóle trądziku. A jednak. Heh, tylko życie mówi prawdę Wink

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 20:06   

To są pryszcze, czy zaskórniki? Czy zwykłe krosteczki? Co do higienistki - napewno jeszcze nie raz będziesz miała trądzik. Nie podważam jej zdania, no ale... Wink Może kup sobie jakiś krem przeciw wypryskom, albo żel do mycia twarzy. Zapytaj mamy, ona powinna się na tym znać. Jeśli chcesz prefesjonalnego zdania - idź do dermatologa, choć ja nie widzę takiej potrzeby. Wink Dobry peeling i wio! Wink
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 20:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Femme, że ja nawet nie wiem co to te zaskórniki Confused No ale to takie malutkie pryszcze. Właściwie to powiem mamie, niech mi coś z AVONU zamówi. Albo porzyczę od brata żel punktowy. Jeszcze zobaczę, ale za razie wysmaruje się tonikiem na noc biggrin Ale dzięki za odpowiedź. Czekam na dalesze wypowiedzi biggrin

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 20:19   

Zaskórniki to są te malutkie, czarne plamki, pojawiające się najczęściej na nosie. I dobrze robisz - mama Ci dobierze odpowiedni kosmetyk. Smile
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to zaskórników nie mam, ani żadnych wągrów nie wągrów Razz To są normalne małe pryszcze. Tylko że coś mnie jeden piecze. Idę się temu przyjrzeć w lustrze Confused

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

żel Benzacne jest bardzo dobry - polecam Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agentka napisał/a:
żel Benzacne jest bardzo dobry - polecam Cool


O TAAAK!!!!!Bez Benzacne bym nie wytrzymała!!!To jest moje coś z bajki,które przyjeżdża na białym koniu,aby wysuszyć i zlikwidować kolejnego złego złoczyńcę,zaśmiecającego moja twarz....hehehe biggrin mam szajbę biggrin Mycha-pryszcze są oznaką dojrzewania biggrin Bo hormony sprawiają,ze Ci te małe potworki wyskakują biggrin(naprawdę !Mam coraz większą szajbę!Ratuuunku! biggrin)I jeszcze bardzo dobry jest krem firmy Kolastyna "Nastolatki" biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak tak Benezacne jest suuper biggrin

Ja używam z niego tonika Mr. Green

Jest cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Ale powiedzcie mi jeszcze w jakich sklepach (takich co są w całej Polsce) są te kosmetyki i czy są tanie czy drogie.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Benezacne dostaniesz w aptece za jakieś 15zł...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha. Ale to są różne rodzaje, np. krem, tonik, żel? Jeśli tak to który jest najskuteczniejszy według was?

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używałam żelu i tonika (toniku... Rolling Eyes ) ale na mnie tonik lepiej działa Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam już tonik. Mama mi zamowiła w AVONie. Nie jest za dobry... Przynajmniej na te pryszcze, co mam teraz. Wcześniejsze jakoś usunął. Ale chyba przez to, że użyłam razem z nim punktowy żel, który pożyczyłam od brata. A więc pożyczę jeszcze raz biggrin

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się Mycha,że to nie są pryszcze...Piecze...? Mnie pryszcze nie pieką no ale nie wiem...Moze od tego,ze ciągle drapiesz? Pryszcze zazwyczaj są większe....Ja kiedyś miałam takie "mniejsze" i myślałam,że mam pryszcze,ale potem dopiero zobaczyłam,co to naprawdę znaczy PRYSZCZE. Przyjrzyj się im uważnie-pryszcze są czerwone,z białymi "czubkami". Acha, być może tonik nie działa, bo to nie są pryszcze jak już mówiłam. Ja jak stosowałam na te moje "pryszczyki" tonik to nic nie pomagało. Pamiętaj też,że to nie jest tak-użyjesz toniku i na następny dzień nie masz pryszczy,to tzreba troche poczekać Wink
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E no wiesz mroweczka, tylko jeden jest taki większy i czerwony ale tak jakby pęknięty. I on piecze, a reszta nie. Jeden mam jeszcze taki większy, ale nie boli. A, i dzisiaj zauważyłam, że jak są nozdrza, i jest połączenie nosa z twarzą (ja tak to nazywam Razz) i tam mam całe czerwone i okropnie boli. W tych okolicach też zawsze mi się okropnie skóra przetłuszcza, to smaruję tonikiem. A te pryszcze dwa razy na noc smarowałam. Kiedyś mi taki pryszcz zniknął po trzech smarowaniach i jednej kropce żelu punktowego Razz Ale będe próbować... Może kupię sobie ten krem co mi dziewczyny mówiły, jeżeli jest taki dobry.

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |