| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
diddl
Autor Wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 07:13   

Diddl? Puke Nie widziałam niczego bardziej tandetnego... No, ale każdy ma prawo lubić to co lubi. Wink (ale zdanie XD)
Przejdź na dół
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bleeeeee... Ale od diddla bardziej nie lubię tych (sorx za wyrażenie) cholernych karteczek z jego motywem!!!!!!!!! wszystkie (po za mną, i moimi dwiema przyjaciółkami) dziewczyny z mojej klasy się wymieniająNeutral No dobra, tandetne dziewczynki... ale kilku chłopaków też się wymienia Shocked Shocked Shocked Shocked Albo idę sobie korytarzem szkolnym i każdy albo pokazuje swoje karteczki i pyta o wymienianie się Mad KOSZMAR!!

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 18:30   

Klacz, to się nazywa Armaggedon. Wink Błeh, ja też tego nie cierpię. To dla małych dzieci, 1 klasistek z podstawówki Wink
A ja ostatnio mojej kuzynce zabrałam notesik z taką owieczką z diddla Twisted Evil Pachnący notesik Twisted Evil Różowy notesik Twisted Evil
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O blech! Didle są tandetne i ochydne. Jak byłam w przedszkolu to siem wymieniałąm karteczkami Razz Ale w pdst. ?!?!?! Rolling Eyes Żałosne... U mnie na szczęście w klasie tak nie ma Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e tam, do diddli nic nie mam, a moze to tylko przez to, ze moja kolezanka tak je slicznie rysuje, ze sie nie chce wzroku oderwac. I to wlasnie przez nia poznalam te diddle. Karteczkami sie nie wymieniam, nie zbieram tez zadnych bzdetow z nimi, jednak lubie ich rysunki i na nie popatrzec, poniewaz przypomina mi sie moje dziecinstwo.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yh... ja jestem w V klasie:| A to przeważnie wymieniają się klasy 3-6 Neutral (choć te młodsze też, ale żadziej Shocked niż starsi)

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nawet nie wiedzialam, ze mozna sie jakimis karteczkami wymieniac (ze w w ogole istnieje takie cos), ale to glownie w podstawowkach, bo w gimnazjum to nikt nie zwaraca uwagi na tekie badziewia (cale szczescie).

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 16:07   

no sory,długopis z didlem [ z pimbolim właściwie] kosztuje 31 zł...Okropne!!
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yy..to ja już wolę se prawdziwą myszkę z klatką kupić za taką samą cenę, a może niższą nawet....TANDEEETAAA!!! biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 08:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda myszki kosztują od 2 do 5 zł Smile A klatka to zalezy jaka biggrin Ale 31zł starczyloby Ci napewno Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 22:43   

Mi się DIDDL z pokemonami kojarzą, więc mam jakiś uraz psychiczny do nich... Rolling Eyes
Co do NICI - czarna owca i owca sa spx i tylko to lubie z tych "Drogich i nikomu nie potrzebnych do szczęścia" rzeczy Razz
Powrót do góry
Linka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Lis 2004
Posty: 23
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 10:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Diddle? Bleh...co za tandeta. Jeszcze rozumiem dzieci w przedszkolu ale starszych.......no tak, każdy ma swój gust, mój diddli nie toleruje Razz

_________________
Pozdrowienia, Linka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4468438
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 15:01   

Tak sie zapytam, co to ma wspólnego z modą?
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
Mi się DIDDL z pokemonami kojarzą, więc mam jakiś uraz psychiczny do nich... Rolling Eyes
Co do NICI - czarna owca i owca sa spx i tylko to lubie z tych "Drogich i nikomu nie potrzebnych do szczęścia" rzeczy Razz


Zgadzam się. Owieczki z nici są fajniutkie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Linka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Lis 2004
Posty: 23
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Te rzeczy z NICi nawet ujdą. Świetne są te piórniki w paski, w cętki...ale stanowczo za drogie... Neutral

_________________
Pozdrowienia, Linka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4468438
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |