| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
BiuST
Autor Wiadomość
jaaa14
Gość
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 17:22   BiuST

hej! mam 14 lat. rozmiar biustonosza 65aa. ostatnio boli mnie biust jak go dotykam, nie mogę spać na brzuchu... czy to znaczy, że biust mi rośnie???
Przejdź na dół
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z tago co wiem, to tak. Tez mailam takie bole jak mi rosl, nie moglam sie o nic oprzec przodem itp. itd. To normalne, moje kolezanki tez tak mialy. Po prostu to sie objawia takimi bolami, i nikt nic na to nie poradzi, ale za jakis tydzien lub dwa powinien cie przestac (przynajmniej u mnie tak bylo).

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 20:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak. Dlatego teraz musisz b.uważać, bo każde uderzenie boli pare razy bardziej niż wcześniej. Amazonka-trochę się z Tobą nie zgodzę. Mnie biust boli (przy każdym zetknięciu się np. ze ścianą) za każdym razem już od 2 lat. I tak raczej już będzie do końca życia,będziesz czuła ból przy każdym uderzeniu.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amy Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lis 2004
Posty: 92
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak mi zaczynał rosnąć to mnie okropnie bolał. Teraz już prawie mnie nie boli, ale jak pocniej się uderzę to normalnie coś okropnego...
P.S. Nie wiem po co zakładałaś nowy temat o tej samiej nazwie (biust --> biuST) poprostu bez sensu, nie lepiej było zadac pytanie w tamtym temacie? Twisted Evil
Pozdrawiam,
Kwiat

_________________
- I love!
- What...what...?
- Someone...
- What did You say...?
- ShUt Up JuSt ShUt Up!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 20:46   

Amy tam poruszylysmy inny temat, wiec pewnie wolala zalozyc nowy watek.

Moze nie bedzie to az takie uciazliwe do koncas zycia, ale przynajmniej do czasu az przestaniesz dojrzewac. Mnie boli od 5 kl. SP a teraz jestem w 2 kl gimnazjum, ale przyzwyczaisz sie do tego. Nieraz dostalam pilka i myslalam, ze mnie (za przeproszeniem) szlag trafi, ale widzisz, jeszcze zyje. Wink Kiedys na pewno minie! biggrin
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Tak. Dlatego teraz musisz b.uważać, bo każde uderzenie boli pare razy bardziej niż wcześniej. Amazonka-trochę się z Tobą nie zgodzę. Mnie biust boli (przy każdym zetknięciu się np. ze ścianą) za każdym razem już od 2 lat. I tak raczej już będzie do końca życia,będziesz czuła ból przy każdym uderzeniu.

oj teraz ja sie nie zgodze, biust nigdy nie bedzie bolal z powodu dojrzewania, przeciez kiedys przestanie rosnac. Dla przykladu mnie juz nie boli, poniewaz jak na razie zatrzymal sie. Dopiero jak znow zacznie sie powiekszac, bedzie bolal, a on przeciez rosnie tylko do okolo 18 roku zycia.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Amazonka,ale mi nie chodzi o ból taki od dojrzewania. Oczywiście,że on z czasem zniknie. Chodzi mi o taki ból np. przy uderzeniu. Taki będziesz odczuwała zawsze. na przyszłosć czytaj dokłądniej posty.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie bolał kilka dni temu.. (znacyz kilka dni temu przestał a bolał prze zokoło tydzień) czy mogło być to spowodowane zblizajacym się okresem? Wink który dostałam hm.. wczoraj pierwsyz raz od dość dawna (lipiec).

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzba,pewnie,ze tak Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mnie tydzień temu mój rzekomo najlepszy kumpel walną łokciem. Nie no, nie rzekomy przyjaciel, bo to nie bło celowe. I trochę pobolało. A w 4 klasie jak na każdym w-fie grywaliśmy w dwa ognie, to zawsze dostawałam piłką. A że wtedy zaczął mi rosnąć, to bardzo bolało. Poszłam oczywiście z tym do lekarza, no bo jak..? Ale żyję, jak to powiedziała Gaba. A w dodatku ma 14 lat, więc najwyższa pora żeby mieć biust biggrin Ja mam 12 lat i mam 70A...

Ps. Wierzba, od kiedy masz ostrzeżenie? Shocked

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha więc =) (bo już się bałąm że zaś miz aczyna rosnąc ^^ mi moje kochane C starczy Mr. Green)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 06:30   

Witam.
A jakie fajne to ostrzeżenie Wink Zboczony chomiczek została wyróżniona biggrin
Co do biustu: Ja to tylko widzę po dziewczynach z mojej klasy, które są dość agresywne, jeżeli przypadkiem ktoś je uderzy nie tam, gdzie powinien - nawet lekko...Więc nie mam powodu, by Wam nie wierzyć.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
mycha92 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 297
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 15:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT - słuszna uwaga. Dziewczyny z mojej klasy się nie wzbraniają, a to dlatego, że... większość nie ma biustu Wink. hehe. Ale tak to jest to na prawdę nie miłe przeżycie... Neutral

Ps. KoT, tylko nas nie zjedz!!
Ps.2. Wierzba - już 2 ostrzeżenia?!? Shocked

_________________
ŻAŁUJĘ I CHYBA DŁUGO MNIE TU NIE ZOBACZYCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2187507
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |