| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Gdzie?
Autor Wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 02:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja w wieku 5 lat jeszcze na czarnobialym monitorku naparzalem w Golden Axe Mr. Green A w przedszkolu chlopcy bawili sie w zabawe ktora nazywali "Rambo" i zucali w siebie takimi obreczami Laughing I pamietam ze ta gre uwazalem za glupia i sie w nia nie bawilem ;P Tylko sie zastanawiam co ja wtedy moglem robic? Confused Pamietam jeszcze jak sobie czytalem taka czytanke: Ala ma kota , Osa lata kolo nosa itp. Smile I bardzo lubilem lepic z plasteliny rozne zeczy Smile Raczej spokojne ze mnie dziecko bylo tylko pamietam jeszcze ze regularnie sie bilem z takim wysokim chlopcem ktorego przewracalem ciagle lapiac go za nogi. Zadna tam bojka raczej takie zapasy jakto u dzieci mlodych Smile Tylko nie pamietam o co poszlo Mr. Green I pamietam ze nie lubilem zup wszelakich jakie tam serwowano bo byly ochydne ;P Kiedys tez chcialem przedszkolanke oblac zupa bo mnei chciala zmusic do jedzenia Laughing
Achh te wspomnienia powracaja Mr. Green

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja w przedszkolu nie lubiłam leżakować biggrin i zawsze z kolegami pod kocem się wygłpiałam biggrin i bawiłam siem w dom biggrin
I baaardzo lubiłam czytać HyHyHY ... o tych alach osach itd Smile
Ale nie lubiłam obiadu .... tylko podwieczorki biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Noid
Gość
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 19:24   

Ehe ehe.. nie żebym coś miał, ale chyba troszkę zbaczacie z tematu Laughing
A co do leżakowania (Mr. Green) to ja okropnie tego nie lubiłem
Powrót do góry
Girl Zone Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 12 Wrz 2004
Posty: 111
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga pod kocem , z kolegami , w przedszkolu...
a co ty tam takiego robiłaś

zartuje
ja też nie lubiłam leżakować i zawsze budziłam koleżanki, żeby sie ze mną pobawiły

_________________
Na twarzy uśmiech
a w sercu ból
to najtrudniejsza z życiowych ról...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9927062
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 08:51   

Ja pamietam Smile ze tez lubiłam lezakowac ale nigdy nie spalam zawsze ganialismy sie jak pani wyszła.. hehe bawilam sie z kolezanka codziennie w jaskinie duchow i trupow to bylo najlepsze. Lubilam tez sie bawic w dom... obiady tak sobie mi smakowaly tam ale mielismy mila kucharke to wszystjko zjadalam Smile lubilam robic szlaczki i czytac czytanki .. nie lubilam byc dyzurna Smile i zawsze straszylam mojego kolege takiego lola sztucznym pajakiem a on uciekal.
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 16:10   

Ja tez nie lubiłem leżakować, najlepiej było uciec z kolegami do WC Razz Raz gdy pani wyszła my za pomocą plastikowych dzbanuszków itp. bawiliśmy się w śmingus dingus Laughing wszyscy byli tacy mokrzy... i taki opieprz... fajnie było ;-) Ok wracamy do tematu Exclamation
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oki,ale ja tes cem tlosku o pseckolu pospominać.... biggrin biggrin No więc....pamiętam,że nigdy mięsa nie można było we mnie wcisnąć..a leżakowania NIENAWIDZIŁAM!!!!! Tylko te bajeczki,które nam czytała pani Marioka do usnięcia...to lubiłam..ale jak już wychodziła-prawdziwy harmider się robił...pamiętam,ze raz weszła,jak właśnie się goniłam z kolegą....sesese.....to szybko-siup!Za łóżka..nic nie zauważyła biggrin I dobrze,bo pewnie dostałoby się nam...biggrin A tak w ogoóle,to ja tę panią Mrylkę w te wakacje odwiedziłam...oprócz paru zmarszczek i lekko siwych w łosów w ogóle się nei zmieniła .... :Dmogłabbym tak pisać o tym godzinami,ale przeca trza wrócić do tematu biggrin

No więc...ja zawsze z facetami siem spotykam na świeżym powietrzu...najfajniej.. biggrin Bo w kinie nic nie można zrobić,tylko się gapi w ekran biggrin heheh....a na dworzu...wszyyystkooo biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko Ci się wydaje ze nie mozna nic zrobic =>.
Nie no ja, np. lubie i na dworze.. spacerek i wogóle wiecie, ale ostatnimi czasy troche zimno, lubie w domq, lubie sie gdzieś też wybrać. Na bilard, na pizze, do kina czy gdziekolwiek. =) i nie tylko na dworze mozna robic wszystko => (a na dworze jeszcze tak jakoś niezręcznie =p) ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DO parku w jakiś zaciszny kącik, do pubu na piwko i bilardzik, do ciepłego mieszkanka ^^ lub n akoncercik, ewentualnie na wystawe sztuki lub teratr, filharmionia lkub operetka....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |