| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
co robić?
Autor Wiadomość
diabełek
Gość
PostWysłany: Pon 23 Wrz, 2002 10:42   co robić?

do mojej kalsy doszedł nowy bardzooo przytsojny chopak.kiedys smaiłyśmy sie z kumpelkami i jedna z nich zapytaała nie czy chciłabym z nim chodzic. w tej chwili odbiło mi zupełenie i poiwedizłam ze chyba tak.a ona zARAZ poleciąała do niego i mu to poiedziała.Nie wiem co teraz robic chyba całkiem starciłam u nieog szanse i etraz mysly ze ejstem jakąs walnietą idiotka.jestem okropnie wkurzona na moje kumpelki a an dodatek zeby mnie już calekim wnerwić rozpowiedziały po całej kalsie ze z nim chodze.nie chciłam zeby to tak wyszło czujese teraz okropnie .jak mam to odkręcić i co am woóle traz zrobić???!!!!!
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 25 Wrz, 2002 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że odkręcanie wszystkiego nie ma sensu, bo wszyscy wokół i tak będą dalej opowiadali dziwne historie. Taka już natura ludzka.

Możesz jednak tą sytuację wykorzystać. Przez całą "aferę" zapewne zwróciłaś już uwagę chłopaka na siebie. Spróbuj z nim porozmawiać. Najlepiej powiedz mu, że cała afera wyniknęła z małego żartu między Tobą a koleżanką. Nie tłumacz się przed nim, tylko wykorzystaj to do rozpoczęcia rozmowy (to przecież zwykle najtrudniejszy krok, a Ty masz to zadanie ułatwione). Pewnie uzna Cię za interesującą osobę. A stąd już tylko krok do sukcesu!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alien Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 17
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mojim zdaniem ale to ryzykowne Razz Można tego gościa ignorować a nawet ........ to napewno pomoze Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 15:45   

Alien, na Boga... Nie odkopuj tematów sprzed 2 lat! Neutral
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 08 Gru, 2004 06:47   

Dzień dobry.
Dla mnie to po prostu pomoc - wiem, który temat zamknąć. Zamykam.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |