| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum
Autor Wiadomość
Cassie

Dołączył: 04 Sie 2002
Posty: 2
PostWysłany: Pią 04 Paź, 2002 20:49   Forum Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyominają mi się te czasy, kiedy Aga pomagała mi robić pierwszą stronę i te pe ^-^ otórz po tych chyba dwóch latach, znowu potrzebuje pomocy == Potrzebuje takiego forum, do celów oczywistych - www.hjh.z.pl - to "nasze" jest beznadzieje, potrzebne nam dobre == szperałam po PHBB i nie znalazłam kompletnie NICZEGO == Błagam Aga - po tym czasie znów prosze Cię o pomoc, i w ogóle pomóżcie, HJH potrzebuje pomocy =(

_________________
Twój podpis świadczy o tobie - Cassie G.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 05 Paź, 2002 19:14   Re: Forum Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cassie napisał/a:
Przyominają mi się te czasy, kiedy Aga pomagała mi robić pierwszą stronę i te pe ^-^ otórz po tych chyba dwóch latach, znowu potrzebuje pomocy == Potrzebuje takiego forum, do celów oczywistych - www.hjh.z.pl - to "nasze" jest beznadzieje, potrzebne nam dobre == szperałam po PHBB i nie znalazłam kompletnie NICZEGO == Błagam Aga - po tym czasie znów prosze Cię o pomoc, i w ogóle pomóżcie, HJH potrzebuje pomocy =(

Kurcze, chyba nie jarzę o co Ci biega. Na dole forum jest link phpBB. Przechodzisz na ich stronę i tam z menu na górze wybierasz Download. Ściągasz skrypt i po krzyku. Wiesz, że to skrypt PHP? Tam gdzie go będziesz instalowała serwer musi obsługiwać PHP i dowiedz się czy będziesz miała dostęp do bazy SQL. Jeżeli nie to szkoda zachodu.
Acha... konto z obsługą PHP i z dostępem do bazy masz na komrelu. Znasz ich. Jak nie kilkasz w banner to konto automatycznie się kasuje. No, ale masz PHP, SQL i 50 MB. Testowałam tam kiedyś skrypty.
A to adres prosto do strony ze skryptem Niżej są też pliki z wersją językową.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |