| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Kto jeździ na motorze?
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 20:41   Kto jeździ na motorze?

Ten temat chyba będzie lepiej tu pasował niż w sporcie... Razz

Czy jeździcie na jakimś motorku itp.??? ja miałem kiedyś Simsona ale kuzyn go naprawia :> jestem w 6 klasie i czego się trzeba uczyć, czy trzeba mieć swój pytorek itd. napiszcie co będzie na takim zdaniu na karte motorowerowom i kiedy dokładnie będe zdawał w podstawówce czy w gimnazjum? jak to jest? piszcie z góry fenx
Przejdź na dół
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 16 Gru, 2004 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś jeździlem trochę dziadka WSKą. Fajny motor, tylko pali sporo...Confused Ja kartę motorowerową "zdawalem" bodajże w drugiej klasie gimnazjum. Ale nie powiem Ci jak się zdaje, bo ją y... dostalem Razz Bez niczego (ale to tak nieoficjlanie mówię). A z tego co slyszalem, to musisz zdac test z przepisow i zrobic pare kolek poplacu (osemka, skrecanie i chyba cos jeszcze). Nie wiem, tyle mi brat mlodszy powiedzial Razz

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pozwolilem sobie zmienic tytul tematu - poprzedni nie mial moim zdaniem zwiazku z trescia.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 13:33   

na motorze nigdy nie jechałem ale za to na rowerze z czterema kółkami tak Smile
Powrót do góry
Kasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 11
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ba, umiem jezdzic ;> tzn. uczylam sie, ale nie wiem czy pamietam jeszcze. Najgorzej było z biegami, ale to kwestia czasu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 22:15   

Ja nigdy nie jeździłam na motorku Sad Szkoda Sad Narazie mam tylko kartę rowerową Wink A na kartę motorowerową moi kumple zdawali w 1 klasie gim. ale to zależy od nauczyciela bądź warunków pracy Wink
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 22:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kasiek napisał/a:
No ba, umiem jezdzic ;> tzn. uczylam sie, ale nie wiem czy pamietam jeszcze. Najgorzej było z biegami, ale to kwestia czasu

Z pewnością pamiętasz Smile Takich rzeczy się nie zapomina.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm w miare umiem Wink I mam nawet swoj motorower <lol> ;] No ale zamierzam sie uczyc tero jezdzic na crossie ;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 04 Kwi, 2005 20:29   

fajna sprawa, przy odrobinie szczęścia można zostać dawcą narządów Razz


Ostatnio zmieniony przez opętana dnia Wto 05 Kwi, 2005 22:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 14:01   

Ja umiem... na rowerze i ciagniku..lol
kiedys traktorem jechalam u prababci na wsi... mialam 7 lat ... walnelam prosto w ogrodzenie calutkiepadlo..
chcialabym sie nauczyc na motorze.. ale wole jak mnie ktos wozi:D np. jakis fajny chlopak ..lol Aren jak bedziesz mial czas to mni przewiez Mr. Green
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, no.. Jakos sie tak sklada ze ciem jeszcze aren nie widzialam na motorku. Heh nawet cie o to nie podejrzewalam.A co do zdawania to ja tylko slyszalam jak we wrzesniu sie Kacon i Golik pytali dyrki i podobno u niego mieli zdawac ale jakos sie na to nie zanosi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Kwi, 2005 19:07   

No aj też coś słyszałem że zdawać można już w podstawówce ale karte dostaniemy dopiero po 13 roku zycia.

A etraz z ostatniej chwili:
Wyczytałem gdzieś w necie że karta motorowera będzie dopiero od 15 lat Crying or Very sad nie wiem czy to prawda, wiecie coś o tym?!?!?!? TRAGEDIA!
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ile wiem to aby zdawac na karte motorowerową trzeba miec skonczone 14 albo 15 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój kolega zdawał, a miał wtedy 13 lat =]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 19:42   

ostatnio w Sopocie zabił się pewnien motocyklista. jechał na prostej drodze, 50 km/h. wracał z serwisu (miał wcześniej problemy z kołami), z tyłu za nim samochodem jechała jego matka. nagle stracił panowanie nad motorem, uderzył w krawężnik a potem w słup. zgon nastapił przez przyjazdem pogotowia. sprawę bada prokuratura.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |