| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Admin też człowiek-okażcie litość!
Autor Wiadomość
Kajo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 2
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 13:41   Admin też człowiek-okażcie litość! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak mówi mój kolega Bartosz zwracając się do kogos z prośbą: PROSZĘ, BŁAGAM, KWICZĘ!
Zlitujcie się Drodzy Użytkownicy Sad Numery gg adminów zostały podane na stronie tylko i wyłącznie po to, żebyście mogli zwracać się do nich z problemami związanymi wyłącznie ze stroną www.tapety.dziecionline.pl ! To nie jest żadne party-line, na którym możecie sobie urządzać pogaduszki! Nie jesteśmy również chodzącymi wyszukiwarkami, które znają linki do każdej strony, która Wam sie zamarzy (bywały np. pytania, a raczej rozkazy typu: "Podaj mi jakąś stronę z fajnymi gierkami"). Zmuszeni jesteśmy niejako do odpowiadania na każde Wasze pytanie, a jeśli te pytania są niedorzeczne tracimy tylko czas, których moglibyśmy poświęcić np. na dodanie nowych tapet i tym samym ulepszenie strony (albo na nauczenie sie "Bogurodzicy" na język polski).
Mam nadzieję, że potraktujecie poważnie mój apel. Z góry dzięki. Miłego korzystania ze strony Razz

_________________
O miłości wiemy niewiele.
Z miłością jest jak z gruszką.
Gruszka jest słodka i ma kształt.
Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

Jaskier, Pół wieku poezji
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4697446
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |