| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
mój biust
Autor Wiadomość
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 16:36   mój biust Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem ze to zabrzmi głupio ale mam wrażenie że mój bisut się zmiejszył, wydaje mi sie że w tamtym roku był większy, może jest to spowidowane tym ze urosłam i schudła , bo w tamtym roku miałamm 167 i ważyłam 57 a teraz 172 i 55 kg. nie mam pojęcia
staniki są na mnie dobre te cowtedy miałam
a i jeszcze jedno, jeżeli mi się nie zmiejszył to czemu od dłuszego czasu nie urusł
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 17:21   Re: mój biust Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

guga15 napisał/a:
wiem ze to zabrzmi głupio ale mam wrażenie że mój bisut się zmiejszył, wydaje mi sie że w tamtym roku był większy, może jest to spowidowane tym ze urosłam i schudła , bo w tamtym roku miałamm 167 i ważyłam 57 a teraz 172 i 55 kg. nie mam pojęcia
staniki są na mnie dobre te cowtedy miałam
a i jeszcze jedno, jeżeli mi się nie zmiejszył to czemu od dłuszego czasu nie urusł

O ile się nie myle to biust nie rośnie przez cały czas. Jak skończysz rosnąć to biust też powinienen też przestać rosnąć nio chyba że tyjesz a to raczej nie w twoim przypadku. Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 19:18   

Słuszałam, że jak się tyje to biust się powiękasza, a jak się chudnie to się zmniejsza. Heh...jakby wyglądała chuda kobieta z tam ogrumnym biustem ? A gruba z małym ? heh jakoś dziwnie. Szczupła kobieta ma normalny biust Razz Wink Laughing
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 04 Maj, 2003 20:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wielkosc biustu zalexy przede wszystkim(oprucz wieku)od ilosci tkanki tlusczowej.jesli chydniesz biust sie zmniejwsza

rzeczywiscie to by bylo dziwne KleO

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
SŁONECZKO
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 09:08   ....... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

włąsnie przed chwila przeczytalam ten sam poblem w gazecie! Faktycznie chodzi o tkanke tluszczowa

_________________
>SŁONECZKO<

www.przepik.blog.prv.pl
gg: 2471947

>SŁONECZKO<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ludziska?
Coraz częściej jestem tu niepotrzebny Smile.
Mądrze odpowiadacie, nawet nie mogę się do czegoś doczepić Wink.
Niedługo chyba przejdę na emeryturę.

Dodam tylko jako ciekawostkę, że wielkość biustu zmienia się również podczas cyklu miesiączkowego.
I dodam też, że wielkość biustu nie ma związku z gruczołami mlecznymi - jest ich zawsze tyle, by wykarmić Wasze przyszłe dzieciaki. Cała "objętość" biustu to właśnie tkanka tłuszczowa.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Sob 12 Lip, 2003 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to mozliwe ze jak schudniesz to ci pierssi tez schudna... Laughing

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |