| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
owłosienie
Autor Wiadomość
as
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 18:59   owłosienie

Czy uważacie, że faceci powinni golić się pod pachami i w miejscach intymnych?
Przejdź na dół
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 19:03   

Ja myślę, że ... pod pachami tak a w miejscach intymnych to nie wiem... zreszta kto tam im zaglada hehe.

To zalezy jaki mezczyzna chce sie golic lub nie. Niektorzy to robią, niektorzy nie..
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 19:29   

pod pachami nigdy zeby wyglodali jak chłopaczki bez owłosienia <bleeeee> to samo tyczy sie miejsc inntymnych no najwyzej troche przystrzyc
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 19:57   

Chlopchy sami wybierają czy chca miec owłosienie,ale ono i tak bedzie szybko odratac.Pod pachami jeszcze mozna sie golic ale koło miejsc intymnych Neutral ?po co?
Ja uwazam ze to niepotrzebne..
PS.Ponoc tam gdzie jest owłosienie łonowe a szczegolnie pod pachami,to wzmaga sie pocenie..


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro 22 Gru, 2004 13:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaję, że płeć męska nie powinna się golić pod pachami i w miejscach intymnych.Tylko jak napisała Gabra owłosienie wzmaga pocenie się więc trzeba pamietać o higienie zwłaszcza intymnej Wink

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlosny lonowe? hmm nie wiem, jak na razie nie zastanawialam sie nad tym Smile Ale pod pachami tu lubie gdy jest ogolony.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 19 Gru, 2004 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pod pachami raczej tak a ponizej niewiem Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 07:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na innym forum powstał problem nadmiernego owłosienia nóg u 14-15latków, czy wam dziewczynom bardziej podobaja sie tacy którzy maja bujne owłosienie czy raczej bardzo słabe??

PS: Mnie tez bardzo nurtuje te pytanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 13:04   

Mnie osobiscie jest wszystko jedno ale Ci z wiekszymi włsami są bardziej spoceni no i wiesz... Embarassed
Powrót do góry
godrobert Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 16
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, ale gdy ktoś ogoli sie pod pachami, musiałby wtedy ogolic też klate i brzuch, no nie? Bo chyba glupio by wyglądało gdyby pod pachami był ogolony, a klate miał owłosioną? Tak samo wlosy lonowe, wtedy pasowałoby równiez ogolic nogi, a cały nie mam zamiaru się golić, bo będe wyglądać jak panienka. A jeśli chodzi o higienie... mysle że jestem najbardziej zadbanym chlopakiem w okolicy (hm.. to sie nazywa "metrosexualizm" - czyt. laluś Wink ), i owlosnienie nie ma tu nic do pocenia się, i przykrego zapachu. To zalezy poporstu od osoby, kto i jak o siebie dba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3420910
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mi to bez różnicy szczerze mówiąc Mr. Green No może nieraz denerwujące są wielkie plamy potu na koszulce(bez włosów byłyby mniejsze) ale mi to naprawdę bez różnicy Wink
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm a czemu to golenie pod pachami mialoby za soba pociagac golenie klaty i brzucha ? jak mniemam nie chodzisz na golasa z rekami uniesionymi do gory, w/g mnie jedno nie ma z drugim nic wspolnego.
a to, ze pocisz sie tak samo, nom akurat do konca prawda to to nie jest, okej jesli myjesz sie 8 razy dziennie, to moze i efekt bedzie podobny, ale zawsze troche potu wsiaka/osiada na wlosach przychodza bakterie bla bla, to wszytsko sie rozklada i co tu duzo mowic - smierdzi.

o do wlosow lonowych - golenie ma to do siebie, ze wiekszosci przypadkow, [cenzura] swedzi (co jest dosyc malo komfortowe) gdy wlosy odrastaja, a szzcerze powiem, chyab nie znam faceta ktory dalby sobie zdepilowac wlosy na jajkach i powyzej.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi to obojętne , to przecież facetów sprawa gdzie sie golą .

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
halinka
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 16:48   

pod pachą TAK, na dole NIE (wygląda jak oskubany kurczak) :-D
ale to oczywiscie moja subiektywna opinia
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 15:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh ogól se jajka a za pare godzin będziesz chodził z łapą w kroku nieprzestając się drapać.... niemówiąc o tym że po goleniu męskie włoski lubią odrastać bujniejsze... w końcu będziesz wygłądał jak furby Smile Nierozumiem co komu pod pachami włoski przeszkadzją... jak widze jakiś fanów techno w stringach i ogolymi paszkami zaczyna hihotać biggrin lolens.... Tak samo jak miałem brode wszyscy z klasy się na mnie krzywo patrzeli Razz.... Heh po to mam brode aby po ryjku mi było ciepło w zimie, a pozatym broda to fajna rzecz Smile Jak jest porządnie utrzymana to bardzo fajna ozdoba ^^

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |