| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
ewentualna ciaza
Autor Wiadomość
sun Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Gru 2004
Posty: 2
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 21:44   ewentualna ciaza Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytania do bardziej doswiadczonych uzytkowniczek forum
1. Czy po zajsciu w ciaze ma sie okres, a jesli tak to do ktorego miesiaca?
2. Czy po zajsciu w ciaze mozna sie kochac, a jesli tak to do ktorego miesiaca, czy jest jakis graniczny miesiac?
pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam takie pytania do bardziej doswiadczonych uzytkowniczek forum
1. Czy po zajsciu w ciaze ma sie okres, a jesli tak to do ktorego miesiaca?
2. Czy po zajsciu w ciaze mozna sie kochac, a jesli tak to do ktorego miesiaca, czy jest jakis graniczny miesiac?
pozdrawiam


1. Nie ma sie okresu Wszelkie krwawienia podczas ciązy nalezy zgłosić lekarzowi
2. A tutaj zazwyczaj zdania są podzielone słyszałam kiedyś opinnie że do samego porodu można ... ale to odradzam. Zazwyczaj jako granice obiera się 4 miesiąc, niektórzy nie kochają się wogóle aby uszanowac to że jest dziecko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 22:56   

1. Nie ma się okresu.
2. Do kilku miesięcy, słyszałam, ze kobieta w pierwszych miesiącach ciąży często czuje zwiększoną potrzebę.
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.Oczywiście nie ma się okresu .
2. W pierwszych miesiącach ciązy podobno można ale potem to juz raczej nie .

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 22 Gru, 2004 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. z tego co mi wiadomo u niektorych kobiet w pierwszych miesiacach wystepuje okres
2. do ktorego chcesz i na ile wygoda pozwala

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 07:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Czasem na poczatku wystepuja niewielkie plamienia ale je lepiej zglosic lekarzowi, bo zwykle krew podczas ciazy oznacza jakies nieprawidlowosci. Gdy ciaza jest zaawansowana krew moze oznaczac poronienie. Ale sam okres jako taki wystapic nie moze poniewaz podczas okresu jest wydalana niezaplodniona komorka jajowa-wiec jesli jestes w ciazy to komórka zostaje i okresu nie ma. Musi tez pozostac ta śluzówka która wysciela macice poniewaz sa w niej zawarte wartosci odzywcze dla zarodka. No wiec to równiez musi pozostac Smile
2. Mozna sie kochac do pewnego czasu-jesli nie bedzie mozna to powie o tym lekarz podczas badań kontrolnych. Jest to spowodowane tym ze skurcze macicy podczas orgazmu moglyby spowodowac przedwczesny poród. Oczywiscie mozna przestac wczesniej jesli jest niewygodnie, kobieta nie ma na to ochoty lub kiedy boi sie o dziecko zeby nie zrobic mu krzywdy. Nie wiem dokaldnie do kiedy mozna, bo jak np. ciaza jest zagrozona to duzo wczesniej. Ale o tym wszystkim na pewno bedzie informował lekarz.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

2.Seks przed planowyanym terminem porodu.
"Może sprowokować początek porodu. Męskie nasienie w kontakcie z szyjką macicy powoduje jej "dojrzewanie" i rozwieranie poprzez wzniecenie czynności skurczowej ciężarnej macicy. Dzieje się tak ze względu na obecność w spermie substancji o nazwie prostaglandyna. Jednak nie należy się obawiać zbyt wcześnie - na takie ilości prostaglandyny jaka znajduje się w spermie mężczyzny, szyjka macicy staje się dopiero wrażliwa po 38-39 tygodniu prawidłowo rozwijającej się ciąży.

Badania wykazały również, że orgazm i występujące w czasie jego trwania skurcze macicy nie mogą spowodować poronienia lub porodu niewczesnego.

W ostatnich tygodniach ciąży może on wprawdzie wywołać tzw. skurcze Braxtona-Hicksa, trwające nawet do 30 minut. Mogą one przypominać skurcze porodowe, ale polegają jedynie na napinaniu się macicy i nie są w stanie rozpocząć akcji porodowej" (w/g dziecko-info.com)
Wiec jak napisalam powyzej - dopoki ma sie chec i oile ciaza nie jest zagorozona (lub wystaepowalay powiklania we wczesniejszych ciazach, ale to z kolei jak napisala Juwenta - decyzja nalzey do lekarza).

1. ofkors nie jest to 'tradycyjna miesiaczka' (zmeczona wczoraj bylam i zrodla mi sie nie chcialo szukac), ale krwawienia zdazraja sie w co 5 ciazy, z roznych powodow - od calkiem niegroznych (typu implantacja zarodka), do gorzniejszych .
zrodlo : http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54921,1326735.html

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nic dodać nic ująć (więc czemu to napisałem Smile żeby nikt więcej się niepowtarzał wypowiedz poprzedzająca mój staciarski i nieporzebny post jest chbya wystarczająco wyczerpująca nie ?) Wink

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |