| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Ranking na Modreatorów
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 16:49   

frigg, jasne że nie. Pisałam o tych inspektorach, Prosiakach, Kibicach i innych.
Napisałam już co myślę o innych. Dzięki.
Przejdź na dół
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
tak dzisaij tu weszłam i mi szczena opadła jak przeczytałam te wszystkie posty..


Tobie opadła? To masz szczęście, bo ja musiałam swoją podnosić z podłogi i sklejać.
Myślałam, że Ranking będzie lepszy niż dawanie moda przez PW. Wielu ludzi nie znam i nie mam, kiedy czytać ich postów. Kto się zgłosił dostawał moda i jak się nie sprawdził frunął...
Ranking miał być po to żebyście sami decydowali, kto ma być moderatorem. Przy okazji miała być i zabawa...
W życiu nie spodziewałam się, że ludzi w naszym wieku stać na przepychanki, walki... Zawsze uważałam, że walka o władzę, komercja i pogoń za kasą to domena dorosłych i zawsze chciałam być z daleka od tego.
Ale skoro sprawia wam to radochę - skaczcie sobie do gardeł. To też może być niezła zabawa - szczególnie jeśli zajrzy tu ktoś ze starszych Razz

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 19:39   

Ej możecie mnie wywalić z rankingu?? jakos ludzie sie zaczynaja czepiac zreszta nie chce się "pchać na chama" zly pomysł z tym rankingiem.
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 19:47   

Maatko, Agnieszka. To Ty się zastanów i zdecyduj, kobieto. Najpierw dodajesz się do rankingu, startujesz w 'eliminacjach' do moderatora trzech działów, a teraz chcesz, żeby Cię wywalono z rankingu, bo Ci się nie powodzi i takie są tego skutki? ==' Chore. To było do przewidzenia. Naważyłaś piwa? Teraz je wypij, a nie uciekaj.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja chodz pewnie i tak na Agentke na tak głosowała, i chodz wiem że to niemożliwe chciałabym mój glos na tak chociaż nieoficjalnie uznać za nieważny. Co do dyskusji, po dodaniu trzeba było się liczyć że zostaniecie ocenieni negatywnie. Osobiście dziwi mnie to że aż tak dużo osób niewidziałoby mnie na tym stanowisku, nie ma co rozpaczać. Wydaje mi się że przed każdym konkursem, grą itp trzeba przygotować się psychicznie na przegraną, oczywiście robiąc wszystko żeby wygrać. No może nie wszystko ale wiecie o co mi chodzi Wink. Wtedy nie będzie ona takim ciosem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 20:29   

Femme, dobra i tak wylece z rankingu ...
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 20 Gru, 2004 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O rany ludzie! Spoko. Zaraz zakończymy pierwszą edycję. Po co te przepychanki.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 07:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja choc na nikogo nie glosowalam, przedwczoraj zorientowałam sie ze wogole w rankingu jestem Wink jestem 3 ^^ (musialam sie wcholere pochwalic =p)
Noi dosc tych kłótni!! To nie ma sensu =/.
Tak jak ktos tu ujął, trzeba bylo się przygotować psychicznie i na przegraną, nie zawsze sie wygrywa (osh kurde wiem cos duzo o tym =/) ale wtedy nie mozna rozpaczac tylko zakasać rękawy =). Bo "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" ^^. pozdrawiam =*.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No Wierzba iście moje słowa biggrin. Dziękuje za wyrazy uznania Razz. "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" pięknie to powiedziałas także. Zeby nie było offcia to powiem że ciesze się że zajełam szczytne 9 miejsce (tak jest napisane w nowym rankingu). I dziękuje wszystkim tym, co zagłosowali na mnie pozytywnie. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 20:27   

A mi aż głupio mówić, ale mi w sumie nie zależało aż tak jak innym, ale chciałam ten dział i zajęłam szczytne pierwsze miejsce i chciałabym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali^^
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 16:50   

bravo Elfka:) gratulacje Mr. Green
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |