| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Niewinne picie...
Autor Wiadomość
LookAtYourSelf Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Gru 2004
Posty: 31
PostWysłany: Wto 07 Gru, 2004 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla smaku mowisz?
pamietaj ze to mlodsi sie szybko w to wkrecaja i choc Tobe sie wydaje ze masz wszystko pod kontrola wcale juz tak byc nie musi... ;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger-1989 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lis 2004
Posty: 162
PostWysłany: Pią 10 Gru, 2004 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LookAtYourSelf napisał/a:
dla smaku mowisz?
pamietaj ze to mlodsi sie szybko w to wkrecaja i choc Tobe sie wydaje ze masz wszystko pod kontrola wcale juz tak byc nie musi... ;]


Wiele osób myśli, że ma silną wole, ale tak nie jest. większośc z takich osób bardzo często lubi sobie popić.

_________________
O saceros Christi,
tu scis me esse diabolum.
Cur me derogas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2874436
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 11 Gru, 2004 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 12 lat i nie pije...No moze na sylwestra dostane troche szampana ale to tylko tyle.Znam jednak dosc duzo osob ktore podpijaja przy rodzicach i sa w moim wieku lub mlodsi i rodzice nie reaguja wcale Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 06:21   

Witam.
I takie przypadki powoli, powolutku, a czasem wręcz odwrotnie, prowadzą do choroby społecznej zwanej alkoholizmem. Sam nie piję, jakoś tak nie ciągnie mnie. Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT napisał/a:
Witam.
I takie przypadki powoli, powolutku, a czasem wręcz odwrotnie, prowadzą do choroby społecznej zwanej alkoholizmem. Sam nie piję, jakoś tak nie ciągnie mnie. Wink
Pozdrawiam

Heh powoli ? powolutku ? Ja pije 6 lat i jakoś symptomów ulażenienia niewidze... Napić się lubie Smile co w tym złego. Jednak przez tyle lat treningu możja wrażliwośc na trunki jest znikoma Sad....

Dziewczyny patrzcie na przykład. Moja bardzo bardzo bliska przyjaciółka ma 19 lat. Nie pije, Nie pali i jest kochana i żyje ? czy nie podoba wię sie taka przyszłość ?
Czy wolicie być razem "imprezowymi szmatkami"... które jak się upije dają się obmacywać i obcałowywać ???

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 15:37   

[quote="Pan_Feanor"][quote="KoT"]Czy wolicie być razem "imprezowymi szmatkami"... które jak się upije dają się obmacywać i obcałowywać ???[/quote]

W najlżejszym przypadku.
Powrót do góry
maq Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ktoś tam u góry napisał/a:
Czy wolicie być razem "imprezowymi szmatkami"... które jak się upije dają się obmacywać i obcałowywać ???


Łatwa - termin na określenie kobiety o moralności sexualnej mężczyzny. Ale po alkoholu to normalne drogi przedmowco...Jakbys nigdy sie nie budzil po impreze z paszczurem w objeciach:)

_________________
Primum non nocere, secundum sacerne urinium

9 dziwek W 3 domach Całodobowa Ochrona Lepsza Niż Papieża,
Hajs, Szacunek I Sława Do Tego Będe Zmierzał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |