| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mój były pali skuny jak mam mu pomóc?!
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2003 19:49   Mój były pali skuny jak mam mu pomóc?!

Mam pewien problem , bo chce pomoc mojemu byłemu chłopakowi który ćpa i nie wiem w jakim jest stopniu chyba nie aż tak wielkim, ale chgcialabym mu pomóc i wytłumaczyc ze narkotyki to nie jest dobra droga!Nie wiem jak mam mu to wytlumaczyc widze jak w szkole czasami jest najarany palą tak zwane "skuny" (marihuana) Nie wiem żal mi go bo wiem jakie sa tego konsekwencje on jest przy chajsie, ma kase na takie rzeczy!!!i tym podobne... Ja niemoge na to patrzec od kąd pali zaczol byc jakis nieznośmy czasami głupio sie zachowuje dogryza mnie wkurza mnie.. wczesniej taki nie był nie był to puki nie zobaczyłam ze jara!
Nie wiem jak mu pomóc boje sie ze nie wskoram nic rozmowa boje sie ze odpowie "To nie twoja sprawa","nie wtrącaj się","to moje życie, bede robił co chce!" ,"albo zacznie sie śmiac i odejdzie bez słowa!" Nie wiem boje sie tego wiec nie zaczynam rozmowy o tym...!!!Nie wiem jak mu pomoc pomóżcie mi... jak mam z nim o tym porozmawiać żeby mnie wysłuchal a przedewszystkim posluchal sie mnie i wybral tą słuszna drogę, chco niew iem czy to możliwe....!!!!!!!! Proszę piszcie licze na Waszą pomoc!
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 01:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przede wszystki postaraj się poznać przyczynę - dlaczego pali. Zawsze walcz z przyczyną a nie skutkiem.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nieznajoma133
Gość
PostWysłany: Pon 10 Lis, 2003 19:48   

Właśnie więc niema chyba żadnej przyczyny on pali to .... dlatego bo to szpan i fajnie się po tym czuje... a jak zaczęłamz nim o tym rozmawiać to zaczoł się na mniew ydzierać mówił że on jak pare razy sobiew zajarał to ja juz niewiadomo co mysle ze ćpa... a on ćpa bo ja wiem tylko mówi że nie!Przecież widze!!!! A pozatym wygadał mi wszystko, że to jego sprawa co on robi to jego życie i zebym sie odwaliła wiec to wszystko....
I zakończyła się ta rozmowa kłótnią.... No i taki morał chyba że mu nie pomoge inawet niemam co zaczynać!!!! Niechce już!! On jest okropny i niepotrafi szanować dziewczyn jest głupi i kiedyś mu te resztki mózgu wypalą te skuny, marihuana te zioło..... buuuuu.... Exclamation piszcie proszę
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 11 Lis, 2003 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Właśnie więc niema chyba żadnej przyczyny on pali to .... dlatego bo to szpan

O! To właśnie jest przyczyna.
Teraz musisz zrobić wszystko, aby uświadomić mu, że palenie to żaden szpan.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nieznajoma13 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Sie 2003
Posty: 52
PostWysłany: Sob 15 Lis, 2003 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z nami coraz lepiej, znaczy mamy ze soba dobry kontakt... on sie ostatnio wymęczył po ostatnim melanżu piciu, peleniu zioła... i chyba postatnio coś mu się przywidziało ze to nie jest za dobre i pwoiedział że nie bedzie palił ani nawet papierosów ani pił, appierosow zucic mu sie nie dało bo cały zcas mu sie chce palic i niemoże nad tym zapanować... Sad szkoda ale co poradzić , to uzależnienie.... ale zioło i picie chyba już odstawi.... mam nadzieje, bo jeśli nie to z nim na spoko pogadam może społucha mnie Very Happy mam nadzieje, bo tak go kocham...

_________________
Próbowałam wielu rzeczy i za każdym razem
pamiętałam żeby żaden kamień nie stał się głazem,
żeby droga była prosta, a sumienie czyste...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yarek shalom Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 18
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 11:16   Nicky Cruz opowiada... historia prawdziwa Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedz mu o tym ze Bog go kocha i chce mu pomoc.... bo tak naprawde tylko Bog uzdrawia z nalogu...

Zapraszam do przeczytania ksiazki pt – „Nicky Cruz opowiada” – jest to prawdziwa historia przywodcy najpotezniejszego i najbrutalniejszego gangu nowego yorku lat 50-tych - gangu Mau Mau! Ksiazka jest bestsellerem, przeczytalo ja przez internet w Polsce kilka tysiecy osob a na swiecie kilkaset milionow... Nicky był najlepiej wladajacym nozem czlowiekiem nowego yorku.... wiele razy był w wiezieniu.... zranil sztyletem 16 osob.... był postrachem nowego yorku! Ksiazka jest na stronie Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Świdniku

http://kchweswidnik.sitesled.com

Zapraszam.... naprawde warto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spale go zaraz na stosie.... jeszcze raz zobacze tą historyjke o ksiażce....
Ale teraz na temat, pogadaj z nim szczera rozmowa (mimo iż bardzo tródna) przynosi jednoznaczne odopiwedzi. Jeśli cie zbyje mówiac to moje życie itd. TO ma racje to JEGO życie i niech sobie marnuje. Zawsze jest inna droga, anonimowe info do jego starych, oni już go naprostują....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
yarek shalom Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 18
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 15:44   odpowiedz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz moge Cie zapewnic ze o ksiazce uslyszysz jeszcze nie raz w swoim zyciu... a wiec pogodz sie z tym ze powoli ona wchodzi na rynek w Polsce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

luuuuuuuuuuuudzie, to jest temat sprzed ponad roku!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydał mi się ciekawy więc odpisałem, nie moją winą jest to ze pilnujacy tu moderator go niezamknoł i nie przeniósł do archiwóm.....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hahahahahahahah on pali bo to szpan niow idać ze nie dorusł hehe niepali się dla szpanu niekumam jak można jarać i się tym chwalić o tym ze jaram wiedzą tylko zaufany kumpel który tesh jara ludzie znajducie sens w tym co robicie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fanziela Wink
Ale są ludzie i parapety ... niektórzy jarają dla przyjemności (jaka w tym przyjemność to nie wiem ale widocznie jakaś jest Razz) a niektórzy dla szpanu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 16:25   

kicp napisał/a:
luuuuuuuuuuuudzie, to jest temat sprzed ponad roku!

niestety Crying or Very sad
ci nowi teraz odkopują staaare tematy Crying or Very sad
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 07:49   

Witam.
Upraszam o nie odkopywanie starych tematów i patrzenie na daty. To dzisiaj już 4. topic, który zamykam przez archelogów :/
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |