| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
marihuana
Autor Wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powinnaś iść i porozmawiać - dla JEGO dobra. Przecież nie chcesz dla niego źle, tylko się o niego martwisz. Ponieważ Ty nie potrafisz pomóc - niech to zrobią inni. Ty, rozmawiając z wychowawcą czy dyrektorem właśnie tak możesz pomóc.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
:-)
Gość
PostWysłany: Sro 07 Maj, 2003 21:40   Marihuana

do SZALONA !!!!!!!!! wiesz co nie na darmo jestes szalona !!!!!!!!!!!!!!!! zastanow sie co robisz chcesz niby pomoc temu kumplowi jezeli go wydasz to duzo mu nie pomozesz Jeszcze bardziej zniszczysz mu zycie wyrzuca go ze szkoly albo nawet i gorzej wiele osob moze ucierpiec z powodu CIEBIE !!!!!! Dobra Samarytaninko uwazam ze powiedzenie o tym w szkole narobi wiele szkod on musi sam stweirdzic ze nie chce palic dobrym sposobem jest dziewczyna wielu chlopakow przestaje palic gdy sie zakochuje.

A teraz ja mam problem i to duzy :-(
dzisiaj znow palilem ale nie chcialem po prostu nie chcialem kolegi zostawic samego albo inaczej opowiem wam cala historyjke wiec Ja mam 2 najlepszych kumpli w szkole z klasy jeden pali a drugi jezdzi na dyskoteki ale palenie dzieki Bogu go nie kreci .wlasnie ten dyskotekowy kolega jest zazdrosny i czuje sie gorszy ode mnie i od swirka bo tak go przezywamy .bo ja ze swirkiem zżyliśmy sie dzisiaj swirek mial dola czesto ja z nim nie pale przynajmiej ostatnio stwierdzilem ze przecholowalem i obiecalem sobie ze nie bede lecz dzisiaejsza sytuacja nie dala mi wyboru swirek mial dola i kupil sobie gram i chcial palic sam ale on jest znany z tego ze szybko zasypia :-) hehe nawet na stojaco potrafi zasnac no i poprosil mnie zebym z nim zapalil no i tez wiedzialem ze jesli tego nie zrobie to on sam sie tak spali zenie dojdzie do domu ja zaczelem wczesniej palic od niego i jestem dobry w te klocki znczy sie ze musze wiecej spalic zeby mnie siekło no i pomoglem mu spalilem jak najwiecej umialem zeby dla niego malo zostalo staram sie teraz rzucic jak mam to zrobic .Mam Kochajaca dziewczyna ktora mi pomze ale wiem ze i tak na imprezach sie pali i nie wiem jak odmowic Znam jeden sposob ktory by podzialal ktory by mnie odciagnal od palenia ale niestety dziewczyny maja humory hehe chodzi o to ze jak by mi dziewczyna dawala w przenosni kiedy chce to przestal bym palic ale dziewczyny nie sa takie jak chlopaki my zawsze mamy ochote przypominam ze jestem pelnoletni Moze znacie jakis inny sposob ???????
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 08 Maj, 2003 00:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, a niedawno pisałeś, że nie jesteś uzależniony...
Pozostawię Twój post bez komentarza.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
:-)
Gość
PostWysłany: Czw 08 Maj, 2003 22:25   marihuana

wiecie co nie jestem jeszcze uzalezniony az w takim stopniu ze musze kupic bo nie wytrzymam ale nie potrafie odmowic i stwierdzilem ze to zle ze nie umiem odmawiac bo ciezko jest zucic cos co sie lubi robic to tak jak z piwem kady facet lubi piwo i wogole chodzi z kumplami na piwko pije na mecach piwko taki stary zwyczaj ja tam piwo tez lubie ale wole palic i sam nie wiem w kazdym razie narazie rzucam dla siebie dla mojej dziewczyny hehe nawet nie wiem po co ja to pisze moze dlatego ze mam nudy przez przypadek znalazlem te strone jest dos ciekawa :-) to pa
Powrót do góry
maly kondonek

Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pią 20 Cze, 2003 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bralem marycheale dzieki dziewczynie zucilem powiedziala 'jak nie zucisz cpania nie chce cie widziec' no i cuz mialem zrobic po paru prubach udalo mi sie zucic i wcale nie zaluje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 17 Lip, 2003 18:03   marihuana Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

twój kolega jest bardzo niski jak na 1 gim. wg. mnie to przez o że pali papierosy. One chamuja rozwój człowieka. Mo jeden kolega tez pali i przez to jest też bardzo niski. MArihuana jest bardzo groźna dla zdrowia i mózgu człowieka. Musisz jak najszybciej porozmawiać ze swoim kolegą przy okazji przypomnij mu też cos na tamat papierosów.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 08:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sprobuj z nim o tym porozmawiac nie chodzi mi tu o narzucanie mu swoich pogladow ale o wyrazenie swoich uczuc .... jesli to nie postkutkje zawiadom kogoso tymm bo to moze sie zle skaczyc ...

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ehh chłopak urośnie poprostu pużnjej dojżewa no co wy to nie od grasu aha niech poczeka z jaraniem do 16 poprostu pużnje dojżewa kolo zobaczysz co bendzie 2 dróbjej gimnazium hehe biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maq Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

urośnie urośnie jak krzak ziela pod lampa ksenonowa:)

_________________
Primum non nocere, secundum sacerne urinium

9 dziwek W 3 domach Całodobowa Ochrona Lepsza Niż Papieża,
Hajs, Szacunek I Sława Do Tego Będe Zmierzał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 23:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pod kseonuwka raczej gożej polecam HPS sodówka na 20% wiecej czerwonego widma i wspomaga kwitnienie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 07:55   

Dzień mniej dobry.
Fanziela: Wysłałem PW. Patrz na daty. Temat oczywiście zamykam.
Pozdrowienia dla archeologów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |