| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Pomocy!
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 19:39   

Hoh, dzisiaj już normalnie spałam Smile Miałam problem z zaśnięciem, ale po jakiejś godzinie leżenie udało mi się slipnąć.
Teraz tylko mam dylemat. Na szafie za łóżkiem odbija mi się światło księżyca, i to wygląda jak głowa Neutral
Wczoraj nawet do niej gadałam. ^^ (a raczej powiedziałam ' Spier*alaj , nie boję się ciebie' - przepraszam za brzydkie słowo.)
Przejdź na dół
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh...a ja sobie naważyłam piwa i musze je wypić:< Byłam u koleżanki na urodzinach i ktoś zaproponował wywoływanie duchów... Jak (niestety po fakcie) przeczytałam o tych opętaniach itd. to teraż co nocy boję się... jedynie pocieszam się mówiąc "nawet jeśli tu są, to się nie bój, bo ich nie widać!"... Wstyd mi powiedzieć, ale jak biorę przytulankę do łóżka to mi lepiej Embarassed Very Happy

wygląda jak twarz... ale i tak lepiej niż mojej mamie..mówiła że jak była mała, to śniło jej się (ale nei była pewna czy to był sen) że jakiś pan chodzi po suficie <boje sie>. Dziwnie brzmi Shocked
W ogóle ja czasami jak się budzę w nocy to nie mogę się połapać( po koszmarze) co i jak,i myślę że zaraz sie poryczę ze strachu że coś mnie chce złapać (a budzę się mokra jak po prysznicu)

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 07:11   

Witam.
W moim śnie ludzie byli torturowani. W jednym goniła mnie anakonda (tak, te wielkie bydle z filmu), a kiedy złapała w końcu, obudziłem się z uczuciem psychicznego bólu...W prawym boku. W jednym strzelano człowiekowi w głowę, w innym obiecywano mi śmierć za dziesięć lat. Tavion, ale nie boisz się tej twarzy, prawda?
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 24 Lis, 2004 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yhh... ja raz jak się obudziłam w nocy, to miałam wrażenie że po moim łóżku chodzi taka ochydna dżdżownica...ciekawe co miałam za sen Wink

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="Tav"^^ (a raczej powiedziałam ' Spier*alaj , nie boję się ciebie' - [/quote]
nie no rozwalające Wink

tak tak tez tak kiedyś miałam...
kiedyś bałam odkryć sobie głowy w nocy, nie wiem czemu ale po prostu się bałam.
raz takie schizy miałam że wmówiłam sobie że mam ducha czy cow pokoju i jak odkryłam głowe to wyraźnie usłyszałam taki przerażający jęk pisk i krzyk do samego mojego ucha, wiecie jak jakaś zjawa cyz cos. moj boze myslalam ze po prostu nie wiem zwariuję za chwilę.
tak, nie ptorafiłam też spać patrząc w okno a tym bardizej w drzwi (a moje łóżko jest akurat tak ustawione że jeden kraniec w drzwi a drugi w okno) więc już nie wiedizałam jak mam spać.
brat keidyś wpół 3 przyszedł do mnie do pokoju... myślałam że go zabiję
w samych białych bokserkach, w dodatku on biały jak ściana i tak okropnie jeszcze szedł, a to było tej nocy kiedy usłyszałam ten przeraźliwy pisk i jęk, myślałam że go zamorduję, prawie zawału dostałam normalnie =( a on o 3 w nocy przyszedł po budzik ćwok ćwok ćwok...
po pewnym czasie mi przeszło.. jednak wciąz nie moge sama spać w domu mojej zmarłej babci, zawsze się bałam i wciaż się boję, nie wiem dlaczego, moja babcia była bardoz dobrą kobietą =) zmarła w zeszłe wakacje, jednak i przed jej śmiercią zawsze bałam się sama spać w jakimkolwiek z pokoi w tym domu.. ale zdażało mi się to, okropnych schizów wtedy dostawałam.. okropnych...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 25 Lis, 2004 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:

tak tak tez tak kiedyś miałam...
kiedyś bałam odkryć sobie głowy w nocy, nie wiem czemu ale po prostu się bałam.
.

A gdybyś się dusiła? ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misia*** Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Paź 2004
Posty: 148
PostWysłany: Czw 30 Gru, 2004 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jak w nocy wstaje siusiu Embarassed to myśle że ktoś się włamał b omoi sąsiedzi w nocy walą i wiercą a potem nie mogę spać

_________________
http://wpisydzieci.blog.onet.pl/
mój blog zapraszam serdecznie(wpisujcie się do księgi gości)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 10:40   

Nad moim lozkiem bylo odbicie swiatla w krztalcie glanika Smile Ale juz go nie ma Sad Wiec pewnie tobie tez zniknie, nie wiem, moze jakiej galezie wyrosna, u mnie na przyklad kilka poscinali Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |