| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
kto lepszy? dziwczynki czy chłopy?:P

KTO LEPSZY
DZIEWCZYNKI
80%
 80%  [ 4 ]
CHŁOPCY
20%
 20%  [ 1 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

=( nie prawda =( nie mow tak, mu sie podobało Wink ^^ hyhy, bo wiesz to wszystko chodzi o to Wink ze... (uwaga, historia łzawa blehehe =D) razem z Kindzią i Pulkownikiem zrobilismy sobie wspólną rozmowe na gygy (jedną z wielu więc nic nowego) ale Kinga uciekłą do toalety a ta rozmowa była wyjątkowo hm.. perwersyjna /?/ od samego początku =D (spytaj prosze Kindziuchny :>) noi ze psotanowiłam wykorzystać pana Pulkownika,początkowo dobrowolnie, ale ze upierał się przy tym że jest Palladynem i mu nie wolno =] nawet po slubie ^^ to postanowiłąm to zrobić siłą i lekko uderzyłam go w główkę... przez chwile leżał nieruchomo a ze ja w tym czasie nic mu nie zrobiłam (jeszcze nic =p) to otworzył oko zeby sprawdzić co się dzieje, a ze zbaczył ze zaczynam się zblizać zamknął je ponownie =D. Jak dobrze pamiętam, przywiązałam go do łózka, i wtedy "odzyskał" przytomnośc (którą i tak praktycznie cały czas miał :>) noi w taki sposob wykorzystalam go po raz pierwszy Mr. Green.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 14:12   

Błehehe... to ja się nie dziwię, że zniknął... też bym zwiał po takich przeżyciach Razz.
Na szczęście nigdy mnie takie coś nie spotkało Razz.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.. następne wykrozystanie go było wykorzystanie rycerzyka przez panią hrabinkę /?/ ^^ uh co za perwersyjne zabawy omg ^^ no ale coz, rozni ludzie, różne fantazje :>

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 15:17   

R2 napisał/a:
offtopic mode on
Skąd do cholery wyciągnęłaś taki wniosek uświadom mnie. Wesz jaki jestem? Znasz mnie? O swoim lękach tu nie mówię, choć mogę cię zapewnić, że są dosyć odległe od tego co ty tu wykminiłaś ;/. Bawisz mnie.
btw. Odróżniasz ironizowanie od poważnych postów?
offtopic mode off


nie bulwersuj się, skoro żatujesz to nie odbieraj innych 100% serio

panienka_wierzba napisał/a:
ja mam na imie Kasia ^^ moze być? Mr. Green, niektórzy mi mowia ze jestem slodka wiec wiesz =] ja wykorzystywać facetow lubie, zawsze i wszędzie => tylko mi sie musi facet podobać =p hyhy


jakby słyszała siebie, 100% prawdy bo facet musi sie podobać aby na niego lecieć [nie to co loczki^^]
a foty widziałaś w końcu?
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 15:29   

Odebrałem to tak jak napisałaś. Skoro często ironizuje to posty wszystkich mam odbierać jako ironie?
<Jeb>
[Edit] Nie odpowiedziałaś mi na pytanie. Skąd wyciągnęłaś taki wniosek?
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 15:34   

jak ty ironizujesz to odpowiedź może być ironizowana ale nie musi
wystarczy chyba pomyśleć albo przeczytać post i odpowiedź

dopisek - nie odebrałes tego jak napisałam tylko jak chciałeś
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 15:47   

Cytat:
a ty jesteś doskonałym przykładem faceta który boi sie kobiet otwarcie mówiących o swoich uczuciach


Tu była ironia?? Powiedz mi jak powinienem to odebrać, bo dla mnie jest to jednoznaczne.

I odpowiedz mi na zadane pytanie ;/
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 31 Gru, 2004 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zamykam głupi temat... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |