| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Drobne pytanko :-)
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 15:05   Drobne pytanko :-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Mam pytanie...
W klasie 4 mieliśmy muzykę, na półrocze miałam 5,a na koniec 6. W tej klasie piątej nie mamy muzyki.Ale podobno ta ocena z poprzedniej klasy przechodzi do klasy 5. Czyli teraz na półroczę będę miała z muzyki 5 , tak jak w tamtym roku , czy 6 tą co miałam na koniec ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez tak mialam kiedys. Do sredniej semestralnej zapewne bedzie sie wliczac ocene koncowa (przynajmniej ja tak mialam). Na koniec roku to bedziesz miec na swiadectwie szostke.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli na półrocze będę mieć 6-stkę, tak? Ok Wink Dzięki za pomoc Wink Temat można zamknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 17:12   

Czytając o takich dziwactwach dziękuję niebiosom, że skończyłem podstawówkę już jakiś czas temu... Mój umysł nie jest w stanie pojąć sensu niektórych rzeczy Confused.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 17:21   Re: Drobne pytanko :-)

Nina_006 napisał/a:
Cze
Mam pytanie...
W klasie 4 mieliśmy muzykę, na półrocze miałam 5,a na koniec 6. W tej klasie piątej nie mamy muzyki.Ale podobno ta ocena z poprzedniej klasy przechodzi do klasy 5. Czyli teraz na półroczę będę miała z muzyki 5 , tak jak w tamtym roku , czy 6 tą co miałam na koniec ?

bosz........

w czwartek klasie miałaś muzykę to miałaś
w piątej nie masz to z jakiej racji masz mieć ocene z muzyki?
na koniec szóstej klasy kiedy to masz świadectwo ukończenia szkoły podstawowej - masz wypisane oceny z WSZYSTKICH przedmiotów z klas 4-6 a więc i z muzyki, jako takie podsumowanie całej pracy

na to półrocze nie będziesz miała oceny z muzyki [więc tym bardziej nie wiem czemu twierdzisz że miałabyś 6Neutral] bo w tym semestrze się jej nie uczyłaś
z końcem roku tak samo!
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 17:24   Re: Drobne pytanko :-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
Nina_006 napisał/a:
Cze
Mam pytanie...
W klasie 4 mieliśmy muzykę, na półrocze miałam 5,a na koniec 6. W tej klasie piątej nie mamy muzyki.Ale podobno ta ocena z poprzedniej klasy przechodzi do klasy 5. Czyli teraz na półroczę będę miała z muzyki 5 , tak jak w tamtym roku , czy 6 tą co miałam na koniec ?

bosz........

w czwartek klasie miałaś muzykę to miałaś
w piątej nie masz to z jakiej racji masz mieć ocene z muzyki?
na koniec szóstej klasy kiedy to masz świadectwo ukończenia szkoły podstawowej - masz wypisane oceny z WSZYSTKICH przedmiotów z klas 4-6 a więc i z muzyki, jako takie podsumowanie całej pracy

na to półrocze nie będziesz miała oceny z muzyki [więc tym bardziej nie wiem czemu twierdzisz że miałabyś 6Neutral] bo w tym semestrze się jej nie uczyłaś
z końcem roku tak samo!


Moze tak byc

W mojej *censored* szkole w 1 klasie gima ni było muzyki
I wszyscy którzy mieli 5 z plastyki mieli 5 z muzy ... a Ci co mieli 6 z plastyki mieli 5 z muzy :> poza kilkoma osobami co uczą sie grac w shool muzycznej np ja Razz ...

I oceny były wystawione na koniec i z plastyki i z muzyki pomimoze zajec z muzyki nie bylo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 03 Sty, 2005 17:27   

tak jest bo sama tak miałam w podstawówce i pamiętam a nie sądze aby w jednym mieście dzieci miały więcej ocen niż w innym
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |