| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
czego i kiedy mam sie spodziewac??jak sie przygotowac??
Autor Wiadomość
dziewczynka11lat
Gość
PostWysłany: Nie 03 Lis, 2002 16:45   czego i kiedy mam sie spodziewac??jak sie przygotowac??

Od ok. dwoch miesiecy a nawet od wakacji mam sluz.ale nie taki jak pisza inne dziewczyny.moj jest bialo-szary(szary pewnie od papieru toaletowego-uzywam szarego) mam geste owlosienie łonowe.wlasnie na wlosach pomiedzy nogami sluz mi sie przykleja.gdy wyschnie nie ma zapachu.uzywam wkladek ale dosyc rzadko.uzywam ich tyllko gdy mam miec w-f luzb basen.czego i kiedy sie mam spodziewac??jak sie przygotowac?? i teraz druga rzecz:zamiast skory piersi powiekszaja mi sie sutki,tak ze sa prawie wiszace .to tak jakby ktos wypchal mi sutki wata a reszte zostawil.co mam jesc aby tkanka tluszczowa wokol brodawek sie powiekszyla??czy jakos cwiczyc??czy jesc tluste rzeczy.nie wiem..prosze o odpowiedz.
Przejdź na dół
Elka
Gość
PostWysłany: Nie 03 Lis, 2002 19:23   Słuchaj dziewczynko 11 !!

Mam 14 lat i też kiedyś miałam te problemy co ty . Myślę , że niedługo dostaniesz okres . Wskazują na to wszystkie czynniki na ziemi .
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 12 Lis, 2002 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy śluz jest trochę inny - jeden przejrzysty, inny białawy, czasem żółty. Jeśli nie śmierdzi, zwykle oznacza to, że wszystko jest OK.

Pierwszy okres już "wisi nad Tobą", tzn. może wystąpić lada dzień, a może też np. dopiero za rok. Trudno się do tego przygotować - może Cię zaskoczyć nawet w nocy. Nie ma uniwersalnych objawów zwiastujących pierwszy okres. Dlatego, jeśli czujesz się niepewnie, możesz do swoich rzeczy (np. tornistra) wrzucić sobie jedną cieńką podpaskę - wtedy będziesz nieco bezpieczniejsza.

Piersiami się nie przejmuj - daj im trochę czasu. Nie musisz specjalnie ćwiczyć. Nie jedz też bardziej tłusto niż zwykle - nie tędy droga (chyba, że stosujesz dietę dra Kwaśniewskiego Smile ).

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 13:44   ::): Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tesh mialam takie cos jak ty
piersi zamiast rosbnac cale rosna najpierw sutki
mysle ze niedlugo bwedziesz miala okres ....

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 20:12   vndsjvn'

to noramlne nie martw sie:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |