| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kącik kulinarny- wady i zalety.
Autor Wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 12:11   Kącik kulinarny- wady i zalety. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już od jakiegoś czasu widzę, że w Kąciku kulinarnym jest bardzo mały ruch. Założyłam, więc ten temat, abyście pisali w nim, co wam tu się nie podoba i co przydało by się zmienić, aby dział był ciekawszy oraz przeciwnie. Może brakuje tutaj jeszcze jakiegoś działu? Chcę abyście się ze mną podzielili swoimi pomysłami Wink Mam nadzieję, że wasze wypowiedzi będą przemyślane i nie zaczniecie mi tu pisać po 10 przykładowych nowych działów.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 13:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nic dodać nic ująć... Myślę, że mały ruch przejawia się ty, że gotowanie to nie temat, którym interesują się wszyscy. Mi osobiście nie podoba się to, że mało tu jest własnego doświadczenia, pomocy, a za dużo przepisywania przepisów żywcem z książek kucharskich Neutral .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś Yy odsunęło od tego działu to że każdego dnia jak przychodziłam na forum było od razu 10 nowych potraw Smile

Jakby Hym dodawano stopniowo ale z własnymi radami Takie dopracowane te przepisy to luz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 15:40   

Jak dla mnie kącik jest spoko i podawałabym trochę jakbym znalazła przepisy na niektore potrawy, bo ja sama je potrafie zrobic i wszystkiego sypac juz jak leci na wyczucie, bo mi sie uda, ale nie dam "nasyp na wyczucie proszku do pieczenia"... a co do kącika to moze ne same przepisy dawać, ale też pisać o tym co się lubi i co nie, polecać jakieś firmy produkujące skłądniki czy coś takiego
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 19:57   

Sorry to ja dodałam za dużo potraw tera juz wiem ze nie trzeba... skzoda ze troszke za pzono no ale jak ktos chce jakis przepisik do usług Very Happy
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 12:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Macie rację ta ilość 10 nowych przepisów dziennie to przesada. Zwłaszcza jeśli są jakieś Zagraniczne nazwy, z których nie można odczytać jaka to jest potrawa. Jeśli chodzi o polecanie jakiś potraw lub firm oraz jeśli macie jakiś problem to piszcie o tym w dziale "Pogawędki kulinarne". Chciała bym także abyście eksperymentowali w kuchni. Ja ostatnio zaczęłam wymyślać jakieś własne potrawy, ale nie były one zbyt dobre aby je tu umieścić.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |