| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Hellsing - anime wszechczasów ;>
Autor Wiadomość
Merkavoth
Gość
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 22:02   

Taa...Hellsing...Szukałem lepszych animek, na razie nie trafiłem. Chociaż na papierze też nieźle się prezentuje, tylko że klimat blednie, bo zastępuje się go humorem.

Głosy...ach te głosy >:] Alucard żądzi
ale
i
tak


:twisted: Aleskander Andersen (nie, nie ten pisarz!) RULEZ!!! :twisted:
Przejdź na dół
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Głównym powodem, dla którego ta bajeczka jest tak popularna jest to, że tu każdy, ale to każdy bohater jest kultowy, czy to bracia Valentine, czy to sam Alucard. Każdy jest tak niepowtarzalny, jak to możliwe.

Moja ocena 10+/10 Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 13:38   

Heheh to prawda manga wiele traci przy anime, ale też jest świetna "pisek mnie ugryzł^^" anime oglądałam wiele razy na kompie, potem na hyperze. To prawda, każda z postaci może być kultowa, chyba oprócz cycatej policjantki, bo ona nie wiele wnosi postacie pojawiające się o wiele mniej są często o niebo lepsze takie jak Andersen, bracia Valentine, wampirzyca która siedziała samotnie i czytała...
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 21:59   

Hellsing... taaaaa... fajniusie toto... ale najwyżej na 4-5 oglądnięć. Potem by się raczej znudziło (a przynajmniej mi Razz).
Ale i tak najlepsze są: piosenka z endingu i trailer Razz. Normalnie pełen wypas Laughing.
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Manga lepsza od anime, Anime jet takie sobie..... nieurzekło mnie niczym. A jeśli do tej pory nieznalazłęś niczego lepszego to znaczy ze neiszukałeś.....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 10:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm, hellsing ma rewelacyjna wrecz muzyke, ale sam w sobie jest sredni - ot takie zabili go i uciekl, chociaz jakis tam klimat ma. Zdecydowanie wole Cowboy Bebop ktory oprocz muzyki wgniatajacej w ziemie ma calkiem fajna fabule i swietne postaci bohaterow

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CO moge napisać porządny chłop Smile..
TO że bebop [cenzura] jest wiem ale niemoge za nic całej seri skompletować :/.... buuu

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Avellach Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 52
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Heheh to prawda manga wiele traci przy anime, ale też jest świetna

W sensie ze anime jest lepsze od Mangi? Ty chyba na glowe upadlas bo to juz nie sprawa gustu, manga bije anime na leb. Duzo bardziej chaotyczna z duzo lepsza kreska. Poza tym manga to "prawdziwy hellsing", incognito w anime poprostu ssał.
Ad samego anime, czy jest animem wszechczasow? Duzo bardziej podobal mi sie Full Metal Alchemist oraz Elfen Lied _-_'

_________________
One Dark Elf
Two Enchanted Blades
One Unknown Enemy
And a Horde of Invaders
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 23:52   

eee... Hellsing najlepszy? A ghost in the shelll toto widzieliście?
Powrót do góry
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 09:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oh bądźmy prawdziwkami tylko GSHOTS i AKIRA GITS I AKIRA Smile.... przerażacie mnie czasem
Idźcie sobie Haibane Renmei albo BOgiepop Phantom pooglądać...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 01:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak... widze że altruista wie co to dobre anime [feanor też, ale on woli pseudointeligentne anime w których nawet twórcy nie wiedzieli o co chodzi, i maskowali brak budżetu jakimiś różnymi "spojrzeniami w duszę" itp a fani uznali to jako dogmaty]
no generalnie hellsing jest do bani- bardzo tępe i schematyczne anime, wysiada przy bebopie czy wolfs rainie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hyhyhy a ja ciągle cowboya neiwidziałem Smile....... chyba sie pójde powieścić. Sztefi lepiej kupuj mangi z JPF bo mają promocje...... 5 zł za tomik...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |