| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
pomocy help my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Autor Wiadomość
15-nastolatka
Gość
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 15:40   pomocy help my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Siemka bardzo przepraszam że zawracam Wam głowę ale mam pewien problem :(
Otóż koło pół roku temu dostałam pierwszy okres który trwał 3 dni i powiedzcie mi dlaczego to był mój pierwszy i ostatni dotychczas okres??czy można przejśc już menopauzę w tym wieku??pomocy prosze i jestem wdzięczna za Wasze odpowiedzi . Dziękuję kochani!!
Przejdź na dół
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 13 Gru, 2004 15:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na pewno nie byl to twoj pierwszy i ostatni. Wiele dziewczyn tak ma, ze dopiero drugi okres pojawa im sie po 2, 3 mies lub po pol roku. Pierwsze okresy sa zawsze bardzo nie regularne, trwaja rozna ilosc dni, i wystepuja w ciagu roznych odstepach czasu. Nie masz sie co martwic na zapas, poczekaj, na pewno sie pojawi. A co do menopazucy, to ma sie ja dopiero, gdy sie jest juz w podeszlym wieku.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 13:00   

Menopauzy na pewno nie masz Smile jest to okres przekwitania, który pojawia się u kobiet ok 50. Po pierwszym okresie wielu osobom tak się zarza, koleżanka na następny musiała czekać z rok, bardzo się stresowała, ale no cóż...
Powrót do góry
sloneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Lis 2004
Posty: 125
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 15:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no menopauza to to napewno nie jest heh:P chyba ze zla date urorodzenia nam podalas:P hee a co do twojego okresu to jest on nieregularny w tym wieq ale skoro naprawde cie to martwi to udaj sie do lekarza:)

_________________
[: Nie ma kobiet nie zrozumianych,
są tylko meżczyźni mało domyślni :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 15:32   

menopauza??!! napewno nie Very Happy moze ten pierwszy okres to nie yl okres ale ..no nie wiem... powinnas powiedziec o tym mamie.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na pewno to nie menopauza Wink Pierwsze miesiączki potrafią być baaaardzo nieregularne i kłopotliwe. Jednak jeśli różncia wynosi aż pół roku to powinnaś zacząć się martwić. Czynników może być pełno-stres,nadmierne odchudzanie się, zmiana klimatu itp.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 21:12   

Możesz powiedzieć mamie, ale poczekaj jeszcze miesiąc. Jeśli nic - radziłabym wybrać się do lekarza. Ale może ten okres, to nie był okres, tylko wydzielina? No wiesz, wszystko możlie... Wink
Powrót do góry
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no jak pisze, że to był okres to był, a co do przerwy to poczekaj jeszcze z miesiąc i zgłos sie do lekarza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skate Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Gru 2004
Posty: 12
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

polskie czcionki mi nie działaja. naprawcie to !!!!!!!!!!

_________________
JESTEM SKATEM I KOFFAM HIP HOP POLSKI ZWŁASZCZA I KOFFAM JEDEN OSIEM EL I SISTARS !!!!!!! MTV 4EVER!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 23:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uwierz mi menopałzy nie masz na 100% . A co do miesiączki to przez pierwsze 1-2 lata jest ona nie regularna więc nie masz się na razie czym martwić , ale możesz pogadac np. z mama .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
kuina1418 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2005
Posty: 19
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc nie martw sie to normalne!!!!!!!!!!!!!1ale jesli tak bardzo sie martwisz i bardzo Cie to nie pokoi to najlepiej skonsultuj sie z lekarzem ginekologiem,i pamietaj że on/ona Cie nie zje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie bój żaby!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

15 lat dziewczyno i takie pytania? skąd ty mieszkasz? okres jeszcze na pewno dostaniesz na początku nieregularne miesiączki są normalne, a menopauze ma sie w wieku 45-50 lat takich rzeczy nie wiesz?!
i jeszcze jedno.. popracuj nad angielskim jak chcesz pisać "help me" Bo " help my" to tak troche niebardzo nie uważasz??????????????????????????????

wrrrr!!!!!!! ludzie @!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 20:08   

Nie bój się, napewno nie masz menopauzy,jednak na Twoim miejscu powiedziałabym mamie, bo może się coś niedobrego dziać Wink Nie martw się, może za tydzień,albo nawet jutro dostaniesz następny okres Mr. Green
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 06:58   

Dzień dobry.
I znowu archeologia. Zaczyna mi brakować słów. Temat oczywiście zamykam.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |