| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakochana....
Autor Wiadomość
Margo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 8
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 10:24   Zakochana.... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Love do szkoły chodzi taki jeden chłopak,jest z 6 kl ja chodze do 5.Wczoraj w kościele siedziałam obok niego i cały czas miałam uczucie jakby się na mnie gapił.Nie dałam po sobie poznać że mi się podoba dlatego nawet się do niego nie odwracałam.Co mam zrobić? Żeby zwrócić na siebie jego uwage?

_________________
Niewiem co tu mogę napisać.Jak będę wiedzieć to coś napewno napisze.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 10:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No na przykład właśnie to zeby sie do niego odwrócić biggrin Jak bedziesz go unikać to nie zwrócisz na siebie jego uwagi Razz Wink

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Margo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Paź 2004
Posty: 8
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 10:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale jak ja mu patrze w oczy to mi się śmiać chce.Jeszcze bym wyszła na idiotke

_________________
Niewiem co tu mogę napisać.Jak będę wiedzieć to coś napewno napisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To patrz i uśmiechaj Wink
bylebyś nagle nie wybuchła śmiechem w kościele "buahahahHAHHAhahhHHAHHAHHAHHAHah ... Alleluja !" Smile

Niom najważniejszy jest kontakt wzrokowy ...
Możesz do niego zagadać na jakiś temat Wink ot tak by być blisko niego Wink
Możesz "niechcący" dotknąć jego ramienia Wink .. Ale nic nachalnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bądź naturalan i się uśmiechaj =D
Spróbuj zagadać, zapoznać się...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najwazniejszy jest kontak wzrokowy.Czego ty sie wogole obawiasz???Ze zaczniesz sie smiac???Nie ma czego.Popatrz na niego od czasu do czasu,usmiechnij sie, zagadaj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 19:15   

Skoro on tak na Ciebie patrzył to może mu sie podobasz ??? Jeżeli chcesz możesz zrobić do niego pierwszy krok. Np. Gdy on na Ciebie patrzy uśmiechnij się Smile
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 07:35   

Dobry Wink
Z drugiej strony, w kościele niektórzy po prostu gapią się w jeden punkt i rozmyślają jak to on tutaj powstał...Z nudów, jak to kiedyś mi kolega powiedział. Jednakże właśnie o to chodzi - kontakt wzrokowy i werbalny, bo dotyk...O dotyku mówić można "troszkę" później. Wink Patrz i się uśmiechaj, byle nie głupkowato i bez przerwy, bo co nienaturalne to w miarę szybko wychodzi. Spróbuj z nim także porozmawiać, może na początek o jego klasie?
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Wto 28 Gru, 2004 11:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uśmiechaj się do niego, możesz dyskretnie zerkać...Poza kościołem spróbuj go zagadać, albo chociaż powiedź "Cześć!"...albo zacznij od czegoś banalnego, np. "Hej, masz zegarek?Taa..A powiesz mi która jest godzina?", "Siema, pozyczysz mi 50 gr, bo mi zabrakło, a miałam kupić ..." .
No, a skoro Ci się przyglądał, to znaczy, że chociaż jest trochę Tobą zainteresowany... . Wink Smile Very Happy Razz

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dawaj lekkie znaki Smile spójrz na niego od czasu do czasu, uśmiechnij się, a nawet może zagadaj jeśli zdobędziesz odwagę... czasem lekko go muśnij jak to Kinga powiedziała ramieniem, ale nie tak że rzucisz się na niego i mu walniesz z bara Razz hehe sprubuj na serio warto... pozdrawiam Kwiat

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 07:20   

Witam.
Anadriel: Tu się zaczyna robić archeologia, proszę o nie odkopywanie starych tematów. Ten zamykam.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |