| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
kazirodztwo??
Autor Wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Art. 201. kodeksu karnego "Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."
Czyli nie możesz zakochiować sie (a właściwie współżyć) w najbliższym rodzeństwie (obojętnie czy biologicznym czy adoptowanym lub "przyszywanym" np córce twojego ojca z pierwszego małżeństwa) lub osobach z twojej rodziny w linii prostej (babcia, mama, dziecko, wnuk itd). Ale w kuzynce już możesz.
A co do wzrostu zagrożenia chorobami genetycznymi związanego z wsobnym rozrodem- oczywiście wzrasta, ale nie jest to jakieś straszne zagrożenie. Wiele dynastii królujących przez setki lat w Europie zawierało związki wewnątrz rodziny i jakoś do dziś trwają. W rodach dynastycznych starożytnego egiptu czy pośród dawnych inków występowały często z pokolenia na pokolenie małżeństwa najbliższych krewnych- braci z siostrami, i tam też to osoby chore był odsekiem a nie zdrowe.
Poza tym mutacja choć to słowo kojarzone z czymś złym nie zawsze musi być zła. W końcu jednym z elementów ewolucji są również zmiany mutacyjne- nie wszystkie gatunki roślin i zwierząt rozmnażają się płciowo a jeśli już to nie zawsze z partnerami niespokrewnionymi więc niejednokrotnie mutacje są jedynym czynnikiem powodującym zmiennośc genetyczną populacji czy gatunku. Jest partenogeneza, jest samozapłodnienie itp... Jeśli już zajdzie mutacja to przecież może urodzić sie idiota ale może też być to geniusz, a w znakomitej większości wypadków mutacje genetyczne są po prostu letalne, czyli albo dojdzie do odrzucenia płodu i nawet nie wie się, że było się w ciązy, albo dziecko urodzi się martwe.
W Japonii, kraju o odmiennej mentalności i kulturze od naszej kazirodztwo jest na porządku dziennym. Tam współżycie rodzinne jest historycznie tolerowane (choć nie wiem jak to wygląda w ich prawie- znam to tylko z opowiadań wielu osób które jezdziły do Japonii i przeżyły szok kulturowy), ale zdaje się, że tylko jako tzw współżycie zastępcze (nie zawiera się małżeństw). Polega to na tym, że np. gdy rodzice chcą, by ich dziecko zajmowało się nauką a nie biegało za chłopakami/dziewczynami rodzic współżyje z dzieckiem (lub np rodzeństwo między sobą) by rozładować potrzeby. A jak dziecko ma już jakąś życiową pozycję wyrobioną to zakłada normalną rodzinę i odchodzi z domu. Seks jest tam po prostu rozumiany bardziej fizjologicznie niż psychologicznie. Ostatnio jest tam np. boom na hotele wynajmowane na minuty w wiadomym celu...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 17:26   

Cytat:
Ich potomkowie musieli to robić jako rodzeństwo...

Hm, Księgę Rodzaju czytałem już bardzo dawno temu, ale z tego co pamiętam to Adam, Ewa, Kain i Abel byli pierwszymi ludźmi, ale nie przypominam sobie, żeby pisało że byli jedynymi.
Powrót do góry
Avellach Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 52
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 07 Sty, 2005 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sajmon napisał/a:
całowanie.. lepiej??
a przejmuje sie bo jestem wierzący...

powinienes sie przejmowac tym czy dziecko bedzie normalne ad kazirodztwa, a nie czy ksiadz Cie nie zgwalci na mszy _-_'

_________________
One Dark Elf
Two Enchanted Blades
One Unknown Enemy
And a Horde of Invaders
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sajmon Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 73
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Avellach napisał/a:

powinienes sie przejmowac tym czy dziecko bedzie normalne ad kazirodztwa, a nie czy ksiadz Cie nie zgwalci na mszy _-_'


przeciez ja mam 16 lat.. nie chce miec dzieci jeszcze biggrin. A do małżeństwa to jeszcze daleko. biggrin pozdr

_________________
------------------------------------------------

www.republika.pl/sajmon_sajmon/Z.JPG <- maj fotos Razz

------------------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3855487
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że to nie jest Kazierodctwo. Czy jakoœ tam... Jesteœcie dalekš rodzinkš jeœli wogóle jesteœcie rodzinš ... możesz się z niš spotykać!! A mam do ciebie jeszcze pytanie. Czy twoi rodzice jš znajš i myslš że jest z waszej rodziny??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozesz sobie naprawic polska czcionke? prosze?

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Sajmon Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 73
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aragorn napisał/a:
Czy twoi rodzice jš znajš i myslš że jest z waszej rodziny??


znaczy sie mieszkamy blisko siebie. wiec sie znają troszke (mało)

_________________
------------------------------------------------

www.republika.pl/sajmon_sajmon/Z.JPG <- maj fotos Razz

------------------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3855487
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wiedzš że ona jest z waszej dalekiej rodziny??

Jak nie to niema problemu. Ale jeœli wiedzš to mamy duży pupełdo rozwišzania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sajmon Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 73
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiedzą. ale to dla mnie zadna przeszkoda

_________________
------------------------------------------------

www.republika.pl/sajmon_sajmon/Z.JPG <- maj fotos Razz

------------------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3855487
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sajmon napisał/a:
całowanie.. lepiej??
a przejmuje sie bo jestem wierzący...
Nie martw się, zapłacisz więcej na tacę, to będzie Ci wybaczone ;]

Co do twojego wypadku to nie sšdzę, aby było to kazirodztwo, ponieważ jest to na prawde dalekie spokrewieństwo ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Sajmon Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 73
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pytalem sie jednego księdza. wytlumaczyl mi i juz wszystko wiem Razz

_________________
------------------------------------------------

www.republika.pl/sajmon_sajmon/Z.JPG <- maj fotos Razz

------------------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3855487
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 07:26   

Witam.
Okej, czyli temat mogę zamknąć, tak? *Stara się za wszelką cenę uniknąć dwóch stron offtopów* Dzięęęęęęki!

***
Temat został przez autora zakończony, sprawa się wyjaśniła. Czas go zamknąć.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |