| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
dresy i metale
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 23:08   

Pamietam jak z kolezankami ubrałyśmy koszulki z Metallicy i trampki... siadłymy na oparciu ławki jak ziomale i zaczęłysmy udawać, ze bitujemy, a potem do wszystkich hiphopowców wołać Yoooooo... ale miałyśmy ubaw i do tego na wakacjach, wiec nam w miescie nic z tego powodu nie zrobia
Przejdź na dół
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Sob 18 Gru, 2004 09:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czytając to strasznie miło mi się zrobiło Razz
Inteligencja niektórych osób nie zna granic.
Może i ubieram się jak metal, noszę glany w lato, ale odemnie wcale nie śmierdzi:P Wręcz przeciwnie pachnie perfumami Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 22:30   Re: dresy i metale Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
Agnieszka12 napisał/a:
Czy to prawda ze dresy bija metali??? jesli tak powinni nauczyc sie tolerancji!!

nikt ich nie zmusi do tolerancji ale ludzie są tacy że jak ktos słucha metalu i tak sie ubiera to jest SATANISTĄ a ktos kto ma dresy to DRESIARZ I BANDYTA.
To tak zwane stereotypy którymi kieruje się większośc ludzi.
tyle, że warto zaznaczyć jak duża jest sprawdzalność obu stereotypów - ilu jest dresiarzy bandytów, a ilu metali satanistów?

Anywayz - dresy tępią metali.. dlaczego? bo metale są od nich po prostu mądrzejsi, bardziej inteligentni - dresy zaś są znowu w większości silniejsze... ale na przykład taki jeden dresiarz nie napadnie jednego samotnego metala - musi iść conajmniej z ziomalem, lub 2. Zaś krzyki dresów, którzy nie mogąc już nic więcej wymyślić oskarżają metali o smród, przypominają mi paniczne teksty fanów PS2 wiernych SONY, którzy nie mogąc zaprzeczyć przewadze technicznej X-BOXa nad PS2, nazywali (i nadal nazywają) go Pecetem ;].
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 19:29   

temat tak oklepany że szok
to normalne że dresy biją metali
co gorsza nawet nieodróżniają metali od innych grup społecznych bo mi samej zdażyło się dostać "wpier**l" od dresów a metalem nie jestem:/ powody? powiedzmy że trzeba powiedzieć brak, aby dresy nie wyszły na idiotów ale niestety owe są, płeć wyglągląc brak mózgu chyba nic więcej ich nie motywuje
czy dresy powinny nauczyć się tolerancji? to było pytanie półretoryczne <tupie>
Powrót do góry
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie na szczescie bywa na odwrot, zazwyczaj jak sie zaczyna nieciekawa sytuacja (3 drechow a ja sam) to po "daniu nogi" spotkam po drodze paru "moich" i wtedy sie wszystko odwraca. Do tej pory "Bitek" na ulicy mialem ok 7 w jednej bralem czynny udzial.
Mam na szczescie farta, bo zazwyczaj ide z przyjaciolmi (trenujacymi Aikido/Kung Fu) i nawet jak jest 5 drechow, wystarczy ze stoje z boku :S
Nie odbierzcie mnie jednak zle, nie prowokuujemy. Rekoczyn to ostatecznosc

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Vellana Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 05 Gru 2004
Posty: 46
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm ja to raczej na metala nie wygladam, raczej normalny czlowiek, ale glany mam...
a nikt jeszcze mnie zaczepil nigdy. Razz
chociaz nieraz widzialam jak metale sa bici... naprawde straszny widok, eh, ale co moze zrobic dziewczyna o wzroscie 160 i drobnej budowie?
pozdrawiam.

_________________
Szeptem na ucho powiem że
Że ja, ja się tego wyrzekam...
Wyrzekam bo...
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
Jak ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4228666
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 11:48   

wśród moich kumpli jest zarówno dwóch dresów jak i kilku metali i wszyscy są wporzo. dobrze ktoś napisał, że nie powinno się kierować tylko stereotypami.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:58   

inspektor_nr4 napisał/a:
wśród moich kumpli jest zarówno dwóch dresów jak i kilku metali i wszyscy są wporzo. dobrze ktoś napisał, że nie powinno się kierować tylko stereotypami.

ale trudno się przyjaźnić z kimś kto chce cie skopać jak cie widzi? a jak nie on to jego znajomi:/
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e tam, jak sie z kims mieszka na jednym podworku i ma sie dobre uklady to nikt nikogo nieskopie i znojomi rowniez, swego czasu wlasnie tak mialam na poczatku troche na mnie brachali, ale pozniej jak sie okzalo ze sie koleguje z ich kumplem od gowniarza to od razu stalam sie 'swoja', wozili mnie samochodem Wink jak zalozyli nam kiedys blokade na kola to od razu mnie kultrualnie informowali i wogole cacy Wink
wiec nie nalezy wyolbrzymiac...
tez widzialam akcje z nozami plytami hodnikowymi i srubokretem w brzuchu... ale to bylo dawno i nieprawda Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Wto 08 Mar, 2005 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od telerancji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |