| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
wracam ale...

------------------------------------------------
Tak , super że wróciłaś!
36%
 36%  [ 4 ]
Idź sobie! nie chcemy cie tu!
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystko mi jedno
54%
 54%  [ 6 ]
Nawet Cie nie znam
9%
 9%  [ 1 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja radze zamknąć temat ...
bo po co prowadziś dyskusje bez większego sensu ... i tak raczej do niczego nie dojdziemy
pozdrawiam :* Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Krecik Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 2
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie, przecież my się przecieżspotykamy tylko przez Internet! Laughing Po co opowiadac o swoim wyglądzie i zawalać miejsce na Forum, skoro i tak ważniejsze jest to, co ma się w głowie? właśnie to jest plusem internetowych pogaduszek: nie zwraca się uwagi na wzrost, kolor oczu, włosów czy wielkość oczu. Nie widzimy się, więc po co mówić, kto ile ma wzrostu? Wink

_________________
"Serce ma swoje powody..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5270513
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Krecik napisał/a:
Ludzie, przecież my się przecieżspotykamy tylko przez Internet! Laughing Po co opowiadac o swoim wyglądzie i zawalać miejsce na Forum, skoro i tak ważniejsze jest to, co ma się w głowie? właśnie to jest plusem internetowych pogaduszek: nie zwraca się uwagi na wzrost, kolor oczu, włosów czy wielkość oczu. Nie widzimy się, więc po co mówić, kto ile ma wzrostu? Wink


Yy ... ale wiele osob chce sie spotkac w rl ... zresztą na tym forum wiele osob sobie ufa ... wiele osob sie juz poznalo w rl lub znalo sie wczesniej ... i zazwyczaj chcemy wiedzie cjkai jest ten ktoś po drugiej stronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 13:16   

ja nieznałam zbyt dobrze sami.ale miło,ze wraca Smile
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Krecik napisał/a:
Ludzie, przecież my się przecieżspotykamy tylko przez Internet! Laughing Po co opowiadac o swoim wyglądzie i zawalać miejsce na Forum, skoro i tak ważniejsze jest to, co ma się w głowie? właśnie to jest plusem internetowych pogaduszek: nie zwraca się uwagi na wzrost, kolor oczu, włosów czy wielkość oczu. Nie widzimy się, więc po co mówić, kto ile ma wzrostu? Wink

No właśnie, 100 % popieram, nikt nikomu nie każe mowić jaki ma wzrost. Chyba że sie chce pożalić.
mroweczka napisał/a:
Koleżanka jest trochę młodsza od Was,dlatego jej wypowiedzi mogą być jeszcze niepoprawne gramatycznie itp.

Czyż właśnie nie dlatego ważne jest żeby uczyć sie gramatyki od jak najmłodszych lat? Im będziemy się wiecej nawzajem poprawiali, tym miej więcej będziemy robili w przeszłości na forum jak i w realu biggrin. A że jest młodsza to wcale nie usprawiedliwia jej do robienia błędów językowych.
[/quote]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Normalnie wszystko tu wraca SB, Sami10... ciekawe kto lub co następne Wink

Ale tak na serio, to nie mam zdania. Zaraz znowu sobie pójdzie, bo ktoś o niej coś powie i jej się to nie spodoba. Rolling Eyes

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 16:19   

Za przeproszeniem, ale pieprzycie głupoty. Czepiacie się już nie wiadomo czego, po to żeby się czepiać. Nie chce do cholery wymieniać wszystkich waszych błędów stylistycznych czy ortograficznych, ale to juz jest glupota, zresztą tak jak ten temat
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie to wisi czy wrocilas czy nie-nie zanalam cie zbyt dobrze.Nawet nie zauwazylam ze odeszlas...Ten temat wzbodza u mnie miesane uczucia.z jedenej strony to spox napisalas temat ze wracasz ale po co ci ta ankieta.Po to gdyby wszyscy zaznaczyli odpowiedz ze cie tu nie chce to co odeszlabys???I jedno mnie wkurza.Napisalas ze wracasz i dajesz nam jeszcze jedna szanse Laughing tak jakbys myslala ze wszyscy a toba placza i uwazaja ze to forum nie bedzie istniec przez ciebie.Okazujesz poprostu niechciana litosc.Dobra koniec tej paplaniny bo jak wspomnialam na poczatku wisi mi to czy jestes cy cie nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |