| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Stanik

Jaki jest najmniejszy stanik ? :P
60A
53%
 53%  [ 15 ]
70A
3%
 3%  [ 1 ]
Inny...napiszę jaki...czekaj...
42%
 42%  [ 12 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 20:48   Stanik

Hm...jaki jest najmniejszy stanik ? Sutki mam powiększone, a piersi też mam, ale deski takiej jak to sie właśnie miało Razz to ja nie mam. Moje koleżanki mają zupełnie zupełną deskę i noszą stanik. Gdzie można kupić tak mały stanik jak 70A ? Chodzę po sklepach i nigdzie ich nie widzę Sad
Przejdź na dół
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 20:51   

Aha...a przez bluzkę widać piersi jakie są duże Smile

Nie chodzi mi o prześwitywanie Razz
Powrót do góry
Ja
Gość
PostWysłany: Sro 16 Lip, 2003 09:32   Kleo

Ja nosze stanik 70A nie jest on wcale taki mały bo najmniejsze są zerówki, topy i 60AA. Poporostu idź do pierwszego lepszego sklepu z bielizną ( pierw w domu dokładnie zmierz obwód pod piersiami i na piersiach potem ustal jaki masz rozmiar) spytaj się ekspedientki o dany rozmiar a jesli nie wiesz jaki masz to powiedz poprostu że to będzie twój pierwszy stanik i nie wiesz jaki masz to ona cię zmierzy i dobierze. GDy pokarze ci różne staniki wybierz te co ci się najbardziej podobaja i idź do przymierzalni. Wiele staników wydale się na pozór dużych a tak naprawdę po założeniu rozciągają się i są dobre Smile Albo idź do takiego sklepu gdzie są jakies przeceny bielizny (ja tak robie Razz) i tam sa kosze plastikowe...u nas jest jeden taki sklep to mozna kupic w nim normalną bielizne a mozna tez kupic taka z przeceny i tam zawsze lezy kosz majtek i stanikow , jest ich naprawdę dużo i sa bardzo łądne można sobie spokojnie stanąc i wygrzebac coś co ci się spodoba a potem przymierzyć. Sa one niedrogie a nowe fabrycznie i łade. Albo poprostu kup sobie top Smile
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 16 Lip, 2003 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj KleO, KleO !!! Czy ty w ogóle czytasz to co jest na tym forum ?!
Tyle razy był poruszany temat staników, topów i innych takich...
Ale powtórzę w skrócie (specjalnie dla Ciebie Razz ):

1) Najmniejszy stanik to zerówka, jak pójdziesz do sklepu i zapytasz się pani sprzedawczyni "Proszę Pani czy są staniki zerówki ?" to ona już napewno Ci zacznie doradzać... w lepszych sklepach możesz sobie nawet przymierzyć biggrin

2) Jeżeli masz bardzo mały biust i chodzi ci tylko o to, że pod bluzką "kanciato" wygląda, to możesz sobie kupić top. Top to taka jakby obcisła, krótka podkoszulka biggrin.

I to by było wszystko Smile . Mam nadzieję, że chociaż trochę zrozumiałaś Smile .
A tak na przeszłeść: czytaj to co napisali inni !

Tu masz parę linków o stanikach:
1) http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=791
2) http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=573
3) http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=687 - tu poruszany jest bardziej sam p r o b l e m małego biustu (i o ile dobrze pamiętam, sama się w nim wypowiadałaś Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 16 Lip, 2003 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kleo wiekszosc damskich stanikow jest dopiero od 70a
(ja a takie mam ale to zalezy od numeracji jedne pasuja drugie nie mimo iz maja taki sam nuer)

zadko spotyka sie 60-65a

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 16:22   

Jaki by był na mnie idealny stanik ? Obwód pod biustem mam 63, a licząc z biustem to prawie 66. jaki by był na mnie idealny stanik ?
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym powiedziała że tobie KleO narazie wystarczy zerówka biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 13:12   

Chodzi mi o to który był by lepszy...czy 60A czy 65A bo 60A jest na zupełną deskę (tak chyba myślę) a 65A na biust taki jaki ja mam (tak też chyba myślę...) Laughing
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO, 60A, wcale nie jest na zupełną deskę (jeżeli tak, to dlaczego np. 5 latki nie noszą stanika ?) ! Wedłóg mnie (bez obrazy) nie masz super wielkiego biustu Wink i starczyłaby ci zerówka... oczywiście 65A też by Ci był dobry ! Ale po co chcesz mieć koniecznie większy, niż musisz ?

Ja oczywięcie nie mam zamiaru Cię namawiać na zerówkę ! Bo przecież 60 A prawie niczym nie różni się od 65 A !!! Kup sobie jaki uważasz !

P.S. I proszę nie zrozumcie mnie źle !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 18:28   

moja koleżanka jest nistety gruba ale nosi stanik i tylko ona w naszej klasie i 1-2-3 klasach jedynie nosiczy to żle
Powrót do góry
ewq

Dołączył: 23 Lip 2003
Posty: 1
PostWysłany: Sro 23 Lip, 2003 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U...
66 cm w biuście to mało...
Pytanko: Ile masz lat?
Ja mam 11 lat, i noszę rozmiar 65A ( a mam w biuście 70 cm! ).
Kupiłam sobię już 3 staniki, w tym teraz mam na sobię (z tworzywa sztucznego) rozmiar 65A, a w szafie mam jeszcze bawełniany 32C (inna numeracja) oraz nie wiem dokładnie jaki rozmiar, ale bawełniany.
Rada: Najlepiej nie kupuj koronkowych, bo powodują wysypkę na skórze pod miseczką.
3maj się!

_________________
"Nigdy nie mów nigdy!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 24 Lip, 2003 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jesli ja mam pod biustem 65 a w biuscie 70-72 to moglabym juzn nosic, jaki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lip, 2003 15:44   

Mała, ja myślę że już tak Wink Eh...przd chwilą zmierzyłąm sobie biust i mam w nim 67 ! Smile Spoko spoko...
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sob 26 Lip, 2003 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała myśle że mogłabyś zacząć nosić stanik o ile tego chcesz Wink
Sądząc po podanych przez ciebie wymiarach, najodpowiednieszy dla ciebie byłby stanik 65A
Dlaczego taki?
Bo skoro pod biustem masz 65 cm to własnie taki powinien być dobry, ale oczywiście moge sie mylić biggrin
70A też niepowinien być zbytnio zaduży...ale lepiej by pasował 65A

Tak myśle Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ona
Gość
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2003 19:52   

a czy przy wymiarach 70 pod biustem i 78 w biuście powinnam juz nosić jakiś stanik??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |