| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zamiłowanie do wojen
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:00   

No to chłopcy widzę że lubimy mniej więcej to samo Smile Tenchion ty lubisz Slipknot,a ? bo widziałem na liście przebojów że dodałeś People=shit Smile
Przejdź na dół
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:01   

Aren napisał/a:
No to chłopcy widzę że lubimy mniej więcej to samo Smile


a no danke ja nie być chłopcem?Smile ale to wasze forum w końcu no ja sie zamykam^^
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 18:48   

Mówcie mi, że jestem głupi, ograniczony itp., ale:
Cytat:
BEGINKI, rel. stowarzyszenie kobiet (poczštkowo niezamężnych), prowadzšcych wspólne życie i oddajšcych się dobroczynnoœci bez składania œlubów zakonnych; powstało we Flandrii w XII w., następnie rozszerzyło się na teren Niderlandów, Francji i Nadrenii; znalazło naœladowców również na ziemiach pol. w XIV w. (Wrocław, Œwidnica); beginki były zobowišzane do przestrzegania czystoœci, posłuszeństwa wobec przełożonych i zasad postępowania zbliżonych do reguły zakonów żebraczych; utrzymywały się z pracy własnych ršk, czasem z jałmużny lub kwesty; zajmowały się tkactwem, nauczaniem, pielęgnowaniem chorych w domu; 1311 oficjalnie zniesione z powodu ulegania nieortodoksyjnym poglšdom rel., w praktyce przekształcone w szereg zgromadzeń zakonnych; do czasów współcz. przetrwało kilka domów beginek katolickich w Belgii; gałšŸ męska ruchu: begardzi.
(z encyklopedi PWN: www.pwn.pl)
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 18:49   

no i co w tym złego? racje piszą? jakieś konkretne zarzuty co do beginek??
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren napisał/a:
No to chłopcy widzę że lubimy mniej więcej to samo Smile Tenchion ty lubisz Slipknot,a ? bo widziałem na liście przebojów że dodałeś People=shit Smile
kiedys sluchalem... z pol roku temu ;] maniakalnie slipknota sluchalem - teraz jestem już nudziarzem i maniakiem kaczmarskiego

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a kto tu mówił o średniowiecznych bitwac =D (taak dziecko złapało motyw ^^) ja tez kce ja tez kce =p ^^
no niby jakas rywalizacja między facetami zawsze była, zresztą miezy kobietami tez, tylko kobiety wolą:
bardziej subtelne i wyszukane sposoby rywalizacji ^^
ewentualnie kryć się pod powłoką męża: okrótnego władcy, zabójcy, walecznego króla Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 10:35   

Chociaż... mężczyźni walczą między sobą np. w jakiejś tam bitwie, a kobiety z wałkiem w ręku idą do sąsiadki z krzykiem -Co robiłaś wczoraj w nocy ty jędzo! Razz ^^
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jazz ^^ lol =Dteraz jzu raczej w bitwach faceci nie walczą Wink (no ewentualnie taki Irak, ale tam przecież kobiety tez są =]) przecież jeśli kobieta zdradzi faceta to fen facet (powiedzmy nr1) nie wypowie wojny drugiemu =p (powiedzmy nr2) tak samo jak kobieta nr 1 nie wypowie wojny kobiecie nr 2 ^^ logika =p

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 11:15   

panienka_wierzba napisał/a:
jazz ^^ lol =Dteraz jzu raczej w bitwach faceci nie walczą Wink



no jak nie??? 14.04.1410 co roooku
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 12:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mysiulciu ^^ tak ale to one som zazwyczaj ustawiane (zazwyczaj blehehe =D) ale takie normalne walki = (

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 12:09   

a ty widziałaś żeby jakieś leniwe samczysko sie biło samo z siebie?..... no chyba że po procentach czy po duuużej dawce adrenaliny a tak to se możesz pomarzyćRazz
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po proscentach widziałam kupe razy ^^ no po dawce adrenaliny szczerze też =) ale czy samemu od siebie hm.. czemu nie? =)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 18:12   

Chodziło mi o to, że nie znalazłem nic o tym, by beginki się tłukły.

W wojsku owszem, zdarzajš się obecnie kobiety, ale jest ich mało- sš zwykle mniej skuteczne i bardziej wymagajšce.
Powrót do góry
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba masz rację Tenchion że to siedzi w nas Arrow może mamy więcej niż dziewczyny agresji w genach dlatego od małego się bijemy z braćmi albo kolegami Exclamation no i wychowanie ma też na to wpływ Arrow pamiętacie pierwsze zabawki Question pistolety, żołnieżyki, samochody to nam się podobało Arrow teraz gry o podobnej tematyce Shocked rodzice też inaczej traktują chłopaków niż dziewczyny i np inne kary mają Confused nie wiem jak jest u was chłopaki ale chyba podobnie jak się nazbiera to jest krótka rozmowa z tatą i jego paskiem Question wogóle to chyba każdy chłopak chce być silny i wysportowany no i też umieć się bić jak by doszlo co do czego żeby się umieć obronić i swoją dziewczynę Arrow dlatego lubimy się sprawdzać w sporcie i trenować jakieś sztuki walki Arrow i w końcu to nas się wciela do wojska a dziewczyny to idą jak same bardzo tego chcą Laughing

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 01:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sory za odświeżanie tamtu ale to mit z ta znacznie wieksza agresją i kierowanim się siła , w kwestiach psychologi walki kobiety znowu się tak znacznie od męzczyzn nie róznia są równie żadne władzy co faceci a nawet gorzej bo jest naukowo potwierdzone iż sa bardziej msciwe. A kiedys kobiety nie walczyły dlatego że rownieczesto umierały przy porodzie jak faceci na wojnach jakby kobiety jeszcze walczyły to by nasz gatunek wymarł . Teraz jak medycyna poszła na przód i utrzymanie ciąży nie jest takim niebezpieczeństwem jak chociazby 100 lat temu to jak widać kobiety tez już walcza na wojnach ze tych około 1500 poległych w iraku amerykanów około 50 to kobiety.

A co do władzy to byscie się zdziwili Caryca katarzyna to nic w porównaniu z Elażbietą i jej Arcywroginia siostrą przyrodnia królowa szkocji chyba Marta Stewart sie nazywała ale nie wiem one ze soba tyle wojen stoczyły i wysłały na smierc tylu ludzi ze Stalin by się tego nie powstydził. Srosunek kobiet przy władzy w stosunku do męzczyzn w histori ludzkości wynosi 1 do 4 albo nawet 1 do 3 . A Np taka Kleopatra to ona manipulował Juliuszem Cezarem a potem Markiem Antoniusze swego czasu byli to najpotezniejsi ludzie na ziemi a to baba nimi kierowała , a według niektórych źródeł pod Akcjum to nawet sama walczyła.
tak poza tym w średniowieczu nawet nie tak żadko sie zdarzaly kobiety z "syndromem Eowiny" które przebieraly się za meżczyzn i szły na wojne a zwłaszcza w okresie krucjat zdażały się takie fanatyczki religijne . A tak apropo fanatyczek Joanna D'Arc pierwszą bitwe wygrała w wieku 15 lat , świeta ? psychiczna ?? a moeże geniusz wojskowy ??? albo wszystko na raz Razz

panienka_wierzba napisał/a:
jazz ^^ lol =Dteraz jzu raczej w bitwach faceci nie walczą Wink (no ewentualnie taki Irak, ale tam przecież kobiety tez są =]) przecież jeśli kobieta zdradzi faceta to fen facet (powiedzmy nr1) nie wypowie wojny drugiemu =p (powiedzmy nr2) tak samo jak kobieta nr 1 nie wypowie wojny kobiecie nr 2 ^^ logika =p
Sensu stricte nie ale biorac pod uwage relacje interpersonalne tak i to własnie jest logiczne powiedz szczerze ile szalonych gimnazjalistek w twojej szkole robi sobie świństwa i nienawidzi za to ze jedna drugiej odbiła chłopaka ?? a jak taka pokrzywdzona ma wpływy to do wojny przeciwko drugiej potrafi wciągnac swoje kolezanki albo nawet wynając drechów by druga załatwiły znam 3 takie przypadki na samym ślasku

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |