| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przeboje z maluchami :)
Autor Wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 20 Lip, 2003 21:17   Przeboje z maluchami :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym temacie chciałabym abyście Wy, starsze rodzeństwo, zamieszczali przebojowe historyjki z maluchami biggrin. Ja przedstawię trzy:

1) Poszłam z babcią i Jędrkiem (4 letnim braciszkiem) na miasto. Spotykają nas dwie ciotki. Dawno nie widziały Jędrka więc mówią:
- Jędruś, a gdzie ty mieszkasz ?
- Na Trrrryyynku (chodziło mu o Rynek, stara się wymówić poprawnie "R", ale mu to nie wychodzi i mówi "Trrrr" biggrin )
- A ile masz lat ?
- ctery (cztery)
- A czyim jesteś braciszkiem ?
- Ja ? Mojej siostry, tej paskudy, co się w takim ośle kocha !
W tym momencie mnie zatkało... coś tam burknęłam, a ciotki szybko zmieniły temat, jak zobaczyłe, że robię się ze złości czerwona Laughing !

2) Samanta (nasza kuzynka, starsza od Jędrka 6 dni) stara się, podobnie jak Jędrek, wypowiedzieć "R". Jędrkowi w ogóle to nie wychodzi, za to Samancie aż za bardzo. Kuzynka mówi do mnie:
- Natarka, chodźmy na prac zabaw ! No proszę !

3) Mój tata ma chrześniaczkę- Matyldę, która ma 3 latka i jest strrasznym żarłokiem! Pewnego słonecznego dnia na wakacjach nad jeziorem siedzimy przy stole na dworze i jemy śniadanie. Matylda przychodzi z sąsiedniego domku i mówi:
- Oooo, macie jajeczko ! Ja też kcem (chcę)! I chlebka z masełkiem do tego i szyneczkę, ale chudą !
-Wiesz co Matylda, ale będziesz mi musiała usiąść na kolanka, bo nie ma krzesełka - roztropnie odpowiadam, bo wiem, że Matylda nie lubi siedzieć u nikogo na kolanach.
- Spoko, nie bój zaby ! - zachwilę widzimy Matyldę targającą ze swojego domku krzesło na biegunach. Jakoś uporaliśmy się z krzecłem... Matylda w międzyczasie zjadła 3 całe jajka, 2 skibki chleba i jeszcze miseczkę mleka z płatkami ! Poszła objedzona i napita.
Za dwie godziny Matylda przychodzi do nas, stoi i patrzy, więc ja chcąc do niej zagadać mówię:
- A powiedz mi dziewczynko jak masz na imię ?
- Ja z obcymi nie rozmawiam ! - pada nagła odpowiedź.
- Ach tak ! To przed chwilą byłaś u nas i śniadanie nam zjadłaś, a teraz mówisz na nas "obcy" ?!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 08:46   

Moja Mama chcszestna ma córeczke która ma 5 lat
Poszłyśmy na plac kiedy nadeszła burza ja z chcestną chciałam uciekać lecz Natalka nie.musieliśmy ją wziąść na barana
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehehehehe Laughing Laughing Laughing

Mój brat robi podobnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna


Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 14
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja kiedys szlam sobie zz moim bratem [ktory podsluhiwakl moje wszystkie rozmowy z przyjaciolka] i wiedzal ze hlopak ktory przeszedl obok mi sie podobal powiedzial"czesc hlopaku mojej siostry" zrobilo mi sie strasznie glupio i udawalam ze dzieciak plecie glupoty Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 18:06   

a co potem z miłością
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lip, 2003 20:49   

Z Martką (córka koleżanki mamy), jej rodziną i takimi jednymi znajomymi co mają syna metala co się w nim podkochuje (zboczyłam z tematu Razz) pojechaliśmy do Głodowa. Wyprawiałyśmy dużo rzeczy, ale mi najbardziej w pamięci zapadł wyjazd do Leśniczówki Pranie, gdzie wymyśliłyśmy sobie fajną zabawę. Za jakimiś krzaczorami leżały dwie łopatki i dwa samochodziki. Martka miała kiedyś kotka, Draheja (albo Drahejma, nie wiem) który uciekł. Zaczęłyśmy ryć w ziemi udając, że tego kota szukamy. Po kilkunastu minutach znalazłyśmy kamień. Oznajmiłam, że to głowa Draheja Laughing . Zaczęłyśmy szukać innych części ciała owego kota. I tak już bawiłyśmy się do końca wyjazdu biggrin Pamiętam też że... no tak pierwszy raz piłam piwo Shocked Reedsa, dziecko nie miało z tym nic wspólnego Razz Co tam jeszcze się zdarzyło... Laughing Zawsze jak ona miała gdzieś iść ja mówiłam "Mamo, nie odchodź, bo ja się wstydzę tu sama zostać!" Ona ulegała. A potem zdjęłyśmy z lalki która tak leżała pieluszkę, polałyśmy tym czymś co leżało na stole i przykleiłyśmy do ściany ^^ Tego było o wiele więcej, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć.
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 12:03   

bardzo zabawne historie wszystcy na pewno ni kłamią
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Weronika napisał/a:
bardzo zabawne historie wszystcy na pewno ni kłamią


O co ci Weroniko znowu chodzi ?
Czy o to, że myślisz, że te historyjki są zmyślone ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2003 12:19   

nie ale ja potwierdzam
Powrót do góry
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 08 Sie, 2003 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra moze i ja sie podziele :

Hmm.. byla zima przyjechala do mnie rodzinka z 5 letnim Tomusiem poprosil mnie abym poszedl z nim na plac zabaw byl straszny mruz na poczatku niechcialem ale pozniej jakos dalem sie namowic poszlem i mlodemu zachcialo sie na slizgawke zapytal mnie czy moze pozwolilem mu i zapytalem czy niechce mu sie sikac odpowiedzial ze nie zjechal raz drugi patrze cos mu tak z nogawki paruje heheh a on mi odpowiada "Zlołem sie" biggrin tak sie usmialem mowie wam niezle przygody z tymi maluchami sie dzieja Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jechałam kiedyś z moimi młodszymi kuzynami (4 lata) na wieś, oni pierwszy raz mieli być na wsi i byli tym bardzo podekscytowani... Podczas podróży samochodem nieźle się uśmiałam jak mały Sebcio wypatrzył gdzieś na polu krowę i zaczął wołać "paczcie pototam!" (chyba chodziło mu o hipopotama Smile ), albo jak zaczął mi tłumaczyć że w tych słupkach przy ulicy mieszka "pan prąd" i on jest niebzpieczny bo możę skopać człowieka Laughing

_________________
"Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia, nie chcę być tym co nie ma nic do powiedzenia, czekając na dzień w którym wkład swój rozliczę, mówię o tym co widzę, nie unikam potyczek..."
GG: 4303445
ThumDrunken_smilieRambo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 13 Wrz, 2003 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
ja jak gdzieś ide z moja bratanicą 3 letnia Natalką
to obcy ludzie biorą mnie za jej mamę
ostatnio byłyśmy zw czwórke w sklepie moja mama i bratowa poszły
ogladać ciuchy a ja z Natalką poszłam ona jechała Wink w koszu z
zakupami Wink no więc poszłyśmy do działu zabawek Natalka oczywiście
musiała wyjść i obejrzeć z bliska zabawki strasznie szybko biegała a
ja musiałam jej pilnowac wpadła na jakąś facetkę która widząc
mnie powiedziała
dożo sprawiasz kłopotu swojej mamie
a do mnie coś że dziecko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |