| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
pomocy!!
Autor Wiadomość
kropka11 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 5
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:08   pomocy!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam 11 lat i wczoraj w toalecie zobaczyłam na moich majtkach coś jak jakis płyn mialo ono kolor beżowo-brazowy.Co to jest?? Pomóżcie mi prosze.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:17   

Mi sie wydaje że to może byc okres. Powiedz o tym dla zaufanej osoby np. mamy
Powrót do góry
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a może zwykły śluz ? ale nie wiem ja kobietą nie jestem biggrin

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm bezowo-brazowe? Mi taki kolor przypominaja tylko upławy, i to wcale nie bylby powod do radosci. Sproboj opisac troche bardziej to "cos".

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:28   

Powiedz mamie,idź dla pewnosci do ginekologa.Ale to moze byc taka wydzielina,przed okresem.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 17:33   

Jesli to sie pojawialo tylko tak o, po czym nie zwiekszyla sie tego ilosc, to jest spoko. Jakis czas temu bylo tez o tym na forum. To taki znak, zebys sie juz przygotowywala do wlasciwej miesiaczki. Jak chcesz - pogadaj z mama lub idz do lekarza, ale wg. mnie to niepotrzebne. A jesli sie bedzie powtarzac to radze jednak pogadac z mama. Przy jednorazowej 'plamie' to potrzebne nie jest.





EDIT: ja mam takie wlasnie plamki kilka dni przed okresem i kilka dni po nim. Wink I u mnie jest OK, u Ciebie mam nadzieje, ze tez. Smile
Powrót do góry
kropka11 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 5
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 19:23   pomocy!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to było takie śliskie i żółto-brązowe.
A od roku mam wlosy pod pachami troche sie tego wstydze a mam 11 lat.i wstydze sie powiedziec mamie o tej wydzielinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 20:05   

hmm mi sie wydaje,ze to jest to co Gabrielen napisała.Śliskie tzn taki kisiel?żel?Powiedz mamie,ja tez sie wstydziłam jak miałam jakies inne plamy.A skoro masz owłosienie lonowe to hmm...no to,co Gabrielen napisała wyzej Smile

PS.Jezeli wydzielina bedzie tez jutro,powiedz Nam i mamie.Gabrielen pisała,ze jezeli to bedzie tylko ten 1 raz,to sie nie martw.Powiesz mamie,ze niedługo dostaniesz okres i weź do plecaka podpaske i czyste majtki na zmiane Smile
Powrót do góry
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi sie wydeje ze to jednak jest "zapowiedź" miesiączki tak jak mówiły moje poprzedniczki he he ja nie miałam czegos tekiego ale z tego co wiem to może byc miesiaczka...
A co do wieku to nie masz sie czym przejmować kazdy dojrzewa w innym wieku Wink

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napisz,czy miałaś już wcześniej wydzielinę śluzową. Jakiego była koloru? Biała,żółta, brązowa? Bo jeśli jest to pierwsza Twoja wydzielina i będzie pojawiać się codziennie to raczej nie ma powodu do radosci i lepiej powiedziec o tym mamie. Jeśli ten kolor był jednorazowy,nic Cię nie boli, nie piecze nie masz zaczerwienionych miejsc intymnych i wydzielina będzie biała/ żółta to znak,że za około rok,dwa lata możesz spodziewać się okresu.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 16:12   

i jak?dzis tez masz?
Powrót do góry
kropka11 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 5
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie dziś na szczęście nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 21:44   

wrrr... chyba bym poszedł na ochotnika do skupu żywca wieprzowego gdybym miał być dziewczyną.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 10:59   

kropka11 napisał/a:
nie dziś na szczęście nie mam.


To jak sie czesto nie bedzie powtarzalo (najlepiej, zeby sie w ogole nie powtarzalo) - mozesz zyc spokojnie z podpaska przy sobie. Wink Nie musisz mowic mamie, chyba ze chcesz.
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 11:53   

ja bym tam się nie chwalił Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |