| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
heh...
Autor Wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 15:22   heh... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystkie poniższe raporty sa oryginalnymi raportami sporządzonymo przez niezbyt rozgarniętych funkcjonariuszy organów scigania :-)

1. Adam. G. zachowywał się arogancko plul na dowódcę radiowozu.

2. Wobec powyższego, że żaden z nich nie był w stanie nietrzeźwym nie było podstawy, żeby kogoś zatrzymać.

3. W miejscu zamieszkania posiada dobrą opinię, ponieważ nie utrzymuje kontaktów z miejscową ludnoscią i jest mało znany.

4. Zatrzymanego wraz z łupem i notatką służbową przekazałem oficerowi dyżurnemu.

5. W/wym. stwierdziła, że została pobita przez 3 nieznanych mężczyzn, z których jeden nazywa się Gólka Andrzej.

6. W okolicy zwłok nie znaleziono żadnych przedmiotów, które mogły posłużyć do nagłej smierci.

7. Zauważyłem dwóch mężczyzn w wieku różnym.

8. ...gdy się zwracałem do współlokatorki Janiny K., to mi powiedziała, że kartofle wsadziła w d**ę, lecz na skutek interwencji MO kartofle zwróciła.

9. ...łapówki w postaci pieniędzy przyjmował do prawej kieszeni spodni mundurowych.

10. W czasie jazdy patrolowej zauważyłem dwóch mężczyzn bijacych się na jezdni i trzeciego leż±cego obok. Ta sprawa wydała się mi więc podejrzana.

11. ...chęć wypicia wódki wynikała z choroby mojego kolegi po wcześniejszym wypiciu wódki.

12. ...a swe dziecko chce obywatel wychować na postrach W-wa Rakowiec na co ja jako dzielnicowy nie mogę się zgodzić.

13. ...nie mogła się uczyć, bo bez przerwy odbywały się hulanka, pijaństwo i swawola.

14. Według mojej obserwacji nie był pijany, tylko napity.

15. świadek nie mógł widzieć żebym kradł kury z kurnika jak siedział na strychu, bo okno od strychu zasłaniaj± mu drzewa. Te drzewa wyciął przed sprawa w sądzie, żeby nie dać mnie się złapać na strasznym swoim kłamstwie.

16. Na postoju TAXI zauważyłem dwóch mężczyzn. Prawdopodobnie oczekiwali na taksówkę.

17. Maż nie chciał, żeby wybuchła jakaą awantura i zwrócił się do Grzegorza z prośbą, żeby się odp***dolił.

18. I ubliża nam słowami takich jak: "k***a, k***a mać", a nawet "k***a w d**ę j***na, k***a w mordę j***na, alfonsie" i dodaje, że też " ch**u od***dol się".

19. W rozmowie z w/wym. dowiedzieliśmy się, że wynikła wspólna awantura między tymi osobnikami, którzy byli w stanie nietrzeźwym. Powody awantury trudno było ustalić, bo obie strony miały rację.

20. Obywatel wyzwał pokrzywdzonego wulgarnie słowami "cos ty zrobił".

21. Złożyłem skargę do Komendanta Komisariatu i to mi zaszkodziło. Dzielnicowy P. mnie spotkał i powiedział (przepraszam, że podaję dosłownie),że jak jeszcze raz przyjdę do komisariatu, to dostanę taki wp***dol, że się zesram tymi swoimi meldunkami.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 01:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe, niektóre są naprawdę mocne XD biggrin

Cytat:
Według mojej obserwacji nie był pijany, tylko napity.

Cytat:
W rozmowie z w/wym. dowiedzieliśmy się, że wynikła wspólna awantura między tymi osobnikami, którzy byli w stanie nietrzeźwym. Powody awantury trudno było ustalić, bo obie strony miały rację.

Cytat:
Obywatel wyzwał pokrzywdzonego wulgarnie słowami "cos ty zrobił".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 11:32   

Hahaha swietne... jacy to ci funkcjonariusze nieuwazni chba dlatego ze studiow sie nie konczylo...yhyyhyh heheh
Powrót do góry
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak by ktos chcial znalezc cos wiecej to te raporty wzielam ze stronki http://www.beczkasmiechu.pl/ zajrzyjcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |