| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Wasze opinie o EN57
Autor Wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:32   

EU07 napisał/a:

Wiesz ja tam lubie gdy w srodku jest goraco (nawet bardzo). Szczegolnie kiedy na zewnatrz panuje kilkustopniowy mroz (jak dzisiaj). biggrinbiggrin


A lubisz jak siedzenia są tak gorące że parzą a oprócz tego czuć subtelny zapach lekko przytopionego plastiku ? Ja tak dzisiaj miałem i na początku się zastanawiałem czy przypadkiem wagon się nie jara Wink
Przejdź na dół
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie no, tak to trochę przesada Razz

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 21:24   

Ja tam też lubię jak jest w zimie ciepło w pociągu bądź autobusie, ale wszystko ma swoje granice.

btw: dwa tygodnie temu jechałem trolejbusem któremu się nieoczekiwanie zaczął palić silnik.
pojazd stanął na środku drogi blokując ruch, a pasażerowie się musieli ewakuować.
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja dzisiejsza fotografia. Jest to jeden z ostatnich bezpośrednich pociągów łączących Warszawę z Łowiczem (p. Skierniewice). Od 07.02 polączenia te zostaną uśmiercone. W takim samym nastroju jest fotka tego kibelka (tutaj na stacji w Skierniewicach). [*][*]


_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 11:52   

u Was likwidują, a na pomorzu pojawiły się nowe połączenia regiolnalne, ale nie z inicjatywy "PKP Przewozy Regionalne", tylko "PKP SKM w Trójmieście". była nawet o to awantura, bo PKP P.R. bało się wewnętrznej konkurencji (paranoja). odwołano prezesa SKM ale po strajkach kolejarzy decyzję cofnięto. do tej pory kolejka SKM kursowała na trasie Wejherowo - Gdańsk. teraz są również połączenia do Tczewa oraz Lęborka. na tych nowych trasach są odremontowane, "plastikowe" kibelki.
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

inspektor_nr4 napisał/a:
u Was likwidują, a na pomorzu pojawiły się nowe połączenia regiolnalne, ale nie z inicjatywy "PKP Przewozy Regionalne", tylko "PKP SKM w Trójmieście". była nawet o to awantura, bo PKP P.R. bało się wewnętrznej konkurencji (paranoja). odwołano prezesa SKM ale po strajkach kolejarzy decyzję cofnięto. do tej pory kolejka SKM kursowała na trasie Wejherowo - Gdańsk. teraz są również połączenia do Tczewa oraz Lęborka. na tych nowych trasach są odremontowane, "plastikowe" kibelki.

Cos tam tez slyszalem w TV, ze SKM podobno jezdzi tez w strone Prabut (co bardzo zachwala burmistrz tej miesciny). Podobal mi sie jednak komentarz redaktora: "w pierwszym dniu kursowania pociągu na stacji w Prabutach do pociągu wsiadlo 3 podróżnych, wysiadl 1". biggrinbiggrinbiggrin

A jeszcze wracając do Mazowsza. PR-ka to u nas też niewiele robi. Od wczoraj (7 luty) obowiązuje nowela do rozkladu jazdy (juz autorstwa KM). Powiem, ze mi sie podoba. Co prawda zniosla polaczenia do Łowicza p. Skier-ce (za powod podajac ze Łowicz lezy w uckim) ale dodali kilka nowych polaczen Warszawa-Skierniewice, Warszawa-Legionowo, kilku pociągom zmieniono godziny odjazdu (no to ostatnie to akurat kosemtyka). I dla mieszkańcó Mazowsza wszystko jest kapitalnie, KM tworzy rozklad dla podroznych a nie dla kolejarzy (jak do 6.02 PRka). Tylko jaki teraz sie burdel z biletami zrobil! Jak np. do tej pory ktos chcial jechac osobowymi z Łowicza Gł. do Łukowa (np. przez Skierniewice, Warszawę, Siedlce) to kupowal sobie jeden bilet relacji Łowicz-Łuków i placil za niego 20,00 zl. A teraz? Teraz musi kupic sobie 3 bilety!! Jeden na PRke na odcinek Łowicz-Skierniewice, drugi na kolejnego przewoznika (KM) na odcinek Skierniewice-Siedlce i trzeci, ponownie na PRke z Siedlec do Łukowa. Cena? Rowne 30 zlotych. Nie trzeba chyba tego komentowac Confused

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |