| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mutacja-c.d.
Autor Wiadomość
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Sob 27 Lis, 2004 11:54   Mutacja-c.d. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chlopaki dwa pytania:
1. Jak dlugo trwa mutacja
2. Czy mieliscie jakies smieszne zdarzenie zwiazane z mutacja

U mnie
ad1. - trwa od 2 miesiency i konca nie widac
ad2. -na zawodach plywackich w kturych startowili ludzie z 6 kl podst i 1-3 kl gima nauczyciel ( nie z mojej budy) jak sie odezwalem to myslal ze jestem z podst.-efekt to smiech qmpli z budy ; drugie zdarzenie gdy kupowalem trampki na wf i zapiszczalem numer to pol sklepu sie obejrzalo a baba sie spytala czy kupuje dla starszego brata i powiedziala zeby on lepiej sam przyszedl przymierzyc - nie kupilem i wyszedlem ze sklepu ale bylem chyba caly czerwony
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
d098 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2004
Posty: 112
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

otóż drogi arku mutacja nie będzie trwała 2 mies. (musze powiedzieć że rozwaiłeś mnie tymi słowami no ale cóż masz prawo niewiedzieć...)
mutacja trwa latami... (bez przesady zwylke 4-5) przy czym nasilenie trwa zwykle 1 - 1,5 roku potem jest ona leciutka prawie niezauważalna (oczywiście są wyjątki)
niektóży przechodzą mutacje bardzo delikatnie a inni bardzo "mocno"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Nie 28 Lis, 2004 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

/me ma nadzieje, ze jak przejdzie mutacje, to bedzie mial fajny glos, zeby byc dobrym wokalista w zespole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 06:24   

Witam.
U mnie trwała (trwa?) już ze 3 lata, a nasilenia miałem dwa...Teraz trudno mój głos przez telefon odróżnić od głosu taty, a podczas nasilenia to było naprawdę mało prawdopodobne, więc brano mnie za ojca Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2004 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak wspomniałem w swoim temacie jestem w trakcie Mad to znaczy mam już męski głos ale czasem mi się zalamuje Confused ale coraz rzadziej Smile

co dośmiesznych sytuacji to przed mutacją mylono mnie z mamą przez telefon a w trakcie i teraz mylą mnie z tatą Cool a poza tym to czasami było śmiesznie w szkole jak sie głos załamywał albo piszczał przy odpowiedzi czy jak na angliku coś cztałem Mad naszczęściej inni chłopcy w klasie mieli podobnie chociaż 2 kumpli przeszło mutacje bez piszczenia ale są tacy co jeszcze wogóle nie zmienia im sie głos

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Gru, 2004 13:51   

Smile Z tym piskliwym głosem to chyba wszyscy tegi nie lubią, to głupie gdy na muzyce śpiewasz na ocene i nagle ggggrrrrrrrrrr... Razz
Powrót do góry
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 09:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dlatego nie cierpie muzyki biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie miałem i nie miewam "załamań głosu" Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm.. miałem mutacje - i trwała ona gdzieś tak od początku 6 klasy do końca 2 gimnazjum - jakoś tak - ale nie zwracałem na nią większej uwagi ;]

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
maly898 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 2
PostWysłany: Pią 01 Sie, 2008 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej mam 22 lat i mam nadal mutacje i mnie to wkuza ciąle mnie myla z mama albo z malym dzieckiem

_________________
Mariusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kimex Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 114
PostWysłany: Sob 02 Sie, 2008 22:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren napisał/a:
Smile Z tym piskliwym głosem to chyba wszyscy tegi nie lubią, to głupie gdy na muzyce śpiewasz na ocene i nagle ggggrrrrrrrrrr... Razz


oj tak ... moje koleżanki przez pół roku się śmiały jak próbowałem krzyknąć : minia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 04 Sie, 2008 10:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie powinno się śpiewać w trakcie mutacji Smile potem mogą być problemy ze śpiewaniem, no ale z drugiej strony jak ktoś nie chce się tym zajmować w przyszłości to chyba nie ma się czego obawiać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 04 Sie, 2008 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przez takie tematy robię głupie rzeczy. Właśnie sprawdzałem czy mogę jeszcze śpiewać falsetem.

Mogę Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziomiks Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1
PostWysłany: Czw 22 Sty, 2009 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi to sie mutacja zaczeła gdzie w 6 kl i na początku tak było normlanie ale potem gdy mówiłem nieraz zaczął mi sie głos łamac nieraz troche piszczałem a nieraz mialem taki glos jak po mutacji a jeszcze nieraz normalny a inny nieraz piskliwy Mr. Green Wiele dziewczyn z mojej klasy mówiło mi ze mam mutacje i dal mnie osobciscie to bylo fajne ale kiedy mi tak zaczelo mowic babcia no to juz nie bylo takie fajne Very Happy ale i tak nadal wiele osob mi mowi ze mam mucacje i fajnie sie z tym czuje. Jestem bramkarzem i nieraz gdy cos mowie podaczas meczu krzyczac to piskne ale moi koledzy niezwracaja na to uwagi bo sa w moim wiek biggrinbiggrin fajnie jest tak tylko jak spieawm to mnie gardylo boli Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MattZdw Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 5
PostWysłany: Sob 05 Wrz, 2009 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się zaczęła na początq wakacji pomiędzy 5 a 6 klasą. Teraz jest początek września i jest w szkole ubaw po pach Very Happy . Nieraz tak mówie, że wole zamilknąć... U mnie w klasie jest 11 chłopaków i tylko ja to narazie przechodze, a jeden to tak ciągle za mną chodzi i ciąglę powtarza: "Hahaha mutacja, mutacja". Zazdrości... Laughing

Dobrze że w 6 klasie u mnie w szkole nie ma muzyki... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9056612
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |