| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
A to co? :|
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 22:02   A to co? :| Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W mniej więcej 20 dniu cyklu jedna moja sutka zrobiła się cała czerwona i jakaś taka...sztywna Rolling Eyes Przy małym zetknięciu z ciałem stałym(czyt: ścianą Smile ) okropnie to bolało. W ogóle to okropnie bolało,ale nie aż tak. Hm...To było tak jakby mi to ktoś siekierą odciął no nie wiem jak to wyjaśnić :] No, w każdym razie 2 dni później już tego nie było, kolor jest normalny itp itt itd ale teraz zamiast tego pojawiły się takie jakby hm...strupki małe brązowe...Jakbym przekłuła to szpilkami i takie małe strupki sie zrobiły no nie wiem jak to wytłumaczyć Wink No więc pytanie w temacie nie wiem co to u licha jest? Czy któraś z Was miałą kiedyś coś takiego? Z góry dzięki.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja niestety a moze na cale szczescie nie mialam nigdy czegos takiego...moze to poprostu od czegos co np. moglo uszkodzic kawalek tak delikatnego cialka...nie robilas nic z nim?Moze masz na cos uczulenie...i masz takie cos jeszcze w innych miejscach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 22:11   

Próbując sobie przypomnieć siebie w twoim okresie to chyba też tak kiedyś mialam z tym bólem, nawet stanik usztywniany, ze tak powiem bolał... co do strupków to jak się pojawiły... no np. na całym sutku, czy tylko gdzieś tam...
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

20 dzien cyklu czyli juz prawie pod sam koniec (zakladajac ze twoj cykl trwa kolo 28 dni)- moze to oznaczac wlasnie ze niedlugo ci sie zacznie okres.....przed okresem wystepuje cos takiego co sie nazywa PMS (pre-menstrual syndrom) czy zespol napiecia przedmiesiaczkowego...sa to rozne objawy psychiczne i fizyczne i do fizycznych nalezy tez drazliwosc piersi i sutkow..byc moze to wlasnie to
innym wyjasnieniem moze byc np uczulenie na proszek i stad strupki
moze sie pobserwuj jescze jakis czas - jak te rzeczy beda sie pojawialy wlasnie gdzies tak przed okresem moze byc to pms, jesli pojawia ci sie niezaleznie od cyklu sprobuj prac stanik recznie i bardzo dokladnie plukac a jesli i to zawiedzie zostaje ci lekarz internista badz dermatolog...
to moje propozycje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem x-pertem, ale nosisz stanik?
Nabrzmiała sutka może podażnić się od obcierania materiałem bluzki, więc...
A co do strupków. Jeśli kobiece piersi nie rządzą się jakimiś własnymi, unikatowymi prawami Smile , to jest to obtarcie. Starłaś o jedną warstwę naskórka za dużo, np. podczas mycia,wycierania itp. Zdarzało mi się to czasem w...innym miejscu.
Moja teoria.

_________________
"Ból to kwestia nastawienia."

Będę obserwował cię z cienia, aż nadejdzie moment. Ostrożnie zmieniaj świat...

Hail to Kinga for the most wonderful eyes in the forum!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 00:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale ta sutka musi od czegos obrzmiec no nie? a w20 dniu cyklu tak bywa ze zaczynaja sutki nabrzmiewac i wogole piersi bolec....a to inne miejsce u facetow jest hmm delikatniejsza i ciensza niz skora piersi (moze poza sutkami)..ale byc mzoe sie myle i jest tak jak mowisz tak czy siak powinna rozpatrzec wszytkie mozliwosci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 08:32   

chyba że ścisnęłas ta piers i z sutka wyleciała krew.Jezeli leci z sutka krew to moze to byc rak piersi.Radze Ci,zrob "samokontrolę" na dziecionline.pl/wiedza sa obrazki i instrukcja jak to zrobic ale wiesz ja uwazam ze skoro bylo tak w twoich miesiaczkach to w sumie nic groźnego Smile
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wam za wszystko odpowiedzi. Stanika nie noszę,biust mam bardzo mały. Możliwe,że było to od koszulki, ale chyba byłoby na dwóch sutkach...Znaczy no nie wiem,szystko jest możliwe Wink Co do ranek to też możliwe chociac nie przypominam sobie...Najbardziej prawdopodobna moim zdaniem jest wersja,że to PMS, ostatnio trochę pobolewało mnie podbrzusze,poza tym ostatni okres miałam 19 stycznia więc chyba się zbliża Smile Dzieki Wam wszystkim za odpowiedzi Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 11:05   

Miałam takie samo coś.
Przed rokiem (nie miałam jeszcze okresu i było do niego daleko) co ok. miesiąc miałam właśnie całe zaczerwienione, a po ok. 2 dniach na nich ranki. Podejrzewam, że ja miałam na proszek, albo na tkaninę (wtedy stanik nosiłam sporadycznie [bo praktycznie nie potrzebowałam]), ale u Ciebie, jak już napisano, może być to związane z napięciem. Wink
Powrót do góry
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm nie ma pojecia co to może być.... No moze to uczulenie na proszek jkiss..albo na co innego... No albo tak jak mówisz PMS tylko nigdy nie słyszałam że robia sie jakies strupy... O tym ze piersi bola i nabrzmiewaja czy cos takiego to słyszałam ale o zadnych strupach nie słyszłam ... jesli to bedzies miała czesciej abo ci nie zejdzie to lepiej idz do lekarza... lepiej pojsc wczesniej i sie dowiedziec ciz potem cierpiec...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
chyba że ścisnęłas ta piers i z sutka wyleciała krew.Jezeli leci z sutka krew to moze to byc rak piersi.Radze Ci,zrob "samokontrolę" na dziecionline.pl/wiedza sa obrazki i instrukcja jak to zrobic ale wiesz ja uwazam ze skoro bylo tak w twoich miesiaczkach to w sumie nic groźnego Smile

gabra prosze cie nie pisz bzdur - krew z sutka jest znakiem niepokojacym ale nie jest rakiem zwlaszcza u tak mlodej dziewczyny, moze to byc zapalenie piersi czy sutka ale nie koniecznie rakiem..w tej sytuacji nalezy sie udac do lekarza i dopiero dokladnie badanie pokaze co to jest bo moze to byc jakis niegrozny gruczolak czy zmiany hormonalne....jezu dziewczyna skad ty czerpiesz taka wiedze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrufka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 14
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja miałam taki coś od zaciasnego stanika, tylko na dwóch sutkach. jak przestałam go nosić to zniknęły Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |